Hypermax v3 (Kitkat 4.4.2) S3'ünüz S5'e dönüşsün - Hypermax v8 de eklenmiştir

Sponsorlu Bağlantılar

jasper1

jasper1

Üye
Kolay gelsin,ayarlara girdiğim zaman bildirim çubuğu kaybolmuyor,nasıl halledebilirim?
Artı benim Rehber falan hala eski flashlamama rağmen.

Son düzenleme:
ametbuba

ametbuba

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar CWM'den bir kernel flashlayınca mesela AGNI kernel..Bunu sonradan nasıl kaldırabiliriz telefondan?

gfbli_erdi

gfbli_erdi

Üye
beyler romu yükliyim mi düşünceleriniz yada gözlemleriniz neler tavsiye ediyor musunuz?

selmez

Üye
Wifi direct yok ve telefon görüşmelerinde karşı taraf parazitlerden dolayı sizi anlamakta güçlük çekiyor.

ametbuba

ametbuba

Üye
    Konu Sahibi
Wifi direct yok ve telefon görüşmelerinde karşı taraf parazitlerden dolayı sizi anlamakta güçlük çekiyor.
AGNI kernelini yükledikten sonra AGNI Control simgesi çıkar.Uygulamaya girip AddOn Tweaks kısmından ses ayarlarına ulaşabilirsiniz. 'Microphone Sensivity General' ayarını 10.5 db 'Microphone Sensivity Call' ayarını 6 db yapacaksın.İstersen daha da azaltabilirsin keyfine kalmış.

ilkercemt

Üye
bu arada v8 çıktı gayet iyi..

sonsuz_05

sonsuz_05

Üye
Hocam tekrar teşekkürler. V3 ten V8'e geçtim. Kasma donma veya reset sorunları yok şu anda stabil çalışıyor. Ama bir iki sorum olacak. GPSFİX ne işe yarıyor. Birde klavye giriş dillerinde türkçe bulunmuyor nasıl çözebilirim.

ilkercemt

Üye
v8 de oluşan gps sorununu çözmek için flashlaniyor.. dil içinde bunu kullanabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: sonsuz_05
sonsuz_05

sonsuz_05

Üye
v8 de oluşan gps sorununu çözmek için flashlaniyor.. dil içinde bunu kullanabilirsiniz
Bilgi için teşekkürler. Klavyeyi evde deneyecem.

Bahsettiğiniz klavyeyi de indirdim bir sorun kalmadı... Şimdilik çok iyi

Son düzenleme:
ametbuba

ametbuba

Üye
    Konu Sahibi
Hocam tekrar teşekkürler. V3 ten V8'e geçtim. Kasma donma veya reset sorunları yok şu anda stabil çalışıyor. Ama bir iki sorum olacak. GPSFİX ne işe yarıyor. Birde klavye giriş dillerinde türkçe bulunmuyor nasıl çözebilirim.
GPSFİX GPS de sorun yaşayanlar olduğundan sunulmuştu.Flashlamanızda bir sıkıntı olmaz.Klavyeyede türkçeyi ekleyebilirsiniz.Giriş seçenekleri ve diller de en yukarıda türkçeyi seçip indirin.İndirilmemiş çünkü.

• Beğen
gfbli_erdi

gfbli_erdi

Üye
v3 mü v8 mikardeş v8 i megaya yükler misinkardeş v8 i yükledikten sonra tuş ışığı söndü neden acabakardeş bide durup dururken kapanıp açılıyor

serdar431

serdar431

Üye
GPSFİX GPS de sorun yaşayanlar olduğundan sunulmuştu.Flashlamanızda bir sıkıntı olmaz.Klavyeyede türkçeyi ekleyebilirsiniz.Giriş seçenekleri ve diller de en yukarıda türkçeyi seçip indirin.İndirilmemiş çünkü.
Hocam v9 çıkmış haberin olsun

Ferzan

Ferzan

Üye
Teşekkürler

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Kendiliğinden açılıp kapanıyor kardeş. Ciddi sıkıntı. Varmı bi çözüm ??

sonsuz_05

sonsuz_05

Üye
Kendiliğinden açılıp kapanıyor kardeş. Ciddi sıkıntı. Varmı bi çözüm ??
Bende ilk önce v3 yüklediğimde aynı sıkıntıyı yaşadım ama daha sonra v8 e geçtim resetleme veya durduruldu hataları bitti. Romu yüklemeden önce kesinlikle philz touch programıyla bütün wipeleri yapın advanced seçeneğindekinide yapmayı unutmayın. İnşallah düzelir. Bu arada V9 çıkmış ben bulamadım eğer buraya atabilirseniz çok sevinirim

serdar431

serdar431

Üye

buyur kardeşim 20 haziranda çıkmış v9

• Beğen
sonsuz_05

sonsuz_05

Üye

buyur kardeşim 20 haziranda çıkmış v9
Hocam Teşekkürler ama bende o siteden baktım. Boyut 47,9 Mb yazıyor diye indirmedim acaba doğrumudur?