Huawei Ascend Y320 Custom Rom Ve Root Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

KingDroid

KingDroid

Üye
Ben chrome ve onun lib dosyasından kurtuldum ve 60-65mb yer kazandım

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
    Konu Sahibi
8 gb hafıza 32 gb hafıza kartı pek etkilemiyor bende o huaweidede etkilemiyordu

KingDroid

KingDroid

Üye
Nasıl olmuş ?

scx4100

Üye
Huawei ye stok rom gelecegi kesin mi ? Nerede okudun ?
Benim telde yandex navigasyon ilk acildiginda hemen yol tarfine baslamiyor. Ok isareti hemen belirmiyor, sadece gidecegin yol guzergahini gosteriyor. Arkadasin Samsung telefonuna ayni adresi giriyorum, hemen yol tarifine "oklu olarak" basliyor. Yandexle boyle sorun yasayan oldu mu ?
Cok basit bir cozumu varmis :)

Gps ayarlarinda GPS ve AGPS kisminda 2 centigi secmeniz gerekiyor. Bu kadar basit.

esed44498

esed44498

Üye
Arkadaslar merhaba benim telefonum huawei y320-u10 android 4.2.2 ile calisiyor ben azeriyim telefonum ulkemdeki bir operator tarafindan uretildi ismi Bakcell neyse telefonumum android surumu 4.2.2 B900 du telefonuma baska bir sim takdigimda pin istiyordu ben sim kilitini nasil aca bilerim birde telefonum brick oldu bende telefonuma stock rom yukledim duzeldi ama kendi ulkemin rom unu bulamadim bende vodofone stock rom yukledim b300 sonra b400 guncelledim simdiki b400 ama bakcell sim ini takiyorum aciyor ama baska sim takdigimda acmiyor pin de gelmiyor sim kullanilmiyor yaziyor ama rusia ve ya baska bir ulkenin rom unu yukledimde yeniden pin istiyor ve kendi operatorumun numarasida pin istiyor simdiki romum vodofone b400 acaba sim lock nasil kirabilirim bilen varsa yardimci olsun lutfen....

KingDroid

KingDroid

Üye
Arkadaslar merhaba benim telefonum huawei y320-u10 android 4.2.2 ile calisiyor ben azeriyim telefonum ulkemdeki bir operator tarafindan uretildi ismi Bakcell neyse telefonumum android surumu 4.2.2 B900 du telefonuma baska bir sim takdigimda pin istiyordu ben sim kilitini nasil aca bilerim birde telefonum brick oldu bende telefonuma stock rom yukledim duzeldi ama kendi ulkemin rom unu bulamadim bende vodofone stock rom yukledim b300 sonra b400 guncelledim simdiki b400 ama bakcell sim ini takiyorum aciyor ama baska sim takdigimda acmiyor pin de gelmiyor sim kullanilmiyor yaziyor ama rusia ve ya baska bir ulkenin rom unu yukledimde yeniden pin istiyor ve kendi operatorumun numarasida pin istiyor simdiki romum vodofone b400 acaba sim lock nasil kirabilirim bilen varsa yardimci olsun lutfen....
Youtube'da sizin dediginize benzer bir video vardi yanlis hatirlamiyosam :hmmm
İnternet kisitli oldugu icin bakamiyorum maalesef :(

esed44498

esed44498

Üye
Link varmi?

taha

taha

Üye
Son düzenleme:
esed44498

esed44498

Üye

esed44498

esed44498

Üye
Boyle mi

esed44498

esed44498

Üye
de.robv.android.xposed.installer_v33_36570c.apk

esed44498

esed44498

Üye
Birde ocam huawei y320 u10 . sesi cok as cikiyor nasil yukselte bilirim..

KingDroid

KingDroid

Üye
Bu xposed sende çalışıyorsa onun bi linkini atsana kaç tane denedim olumsuz.
Gravitybox, batarya ikon modulu çalışanı varsa tabi
Telefon hafizasina kurduguna emin ol
25 tane modul yuklu telefonda
Telefon su anda yanimda degil yoksa gosterirdim

KingDroid

KingDroid

Üye
Hallettimde gravitybox sorunlu uyumlu bulamadım

Google playden engineer Mode Mtk shortcut apk yükle ordan ayarlaya bilirsin
Gravitybox bende sorunsuz calisiyor :D
Telefon serviste oldugu icin gosteremiyorum :(

esed44498

esed44498

Üye
Engineer mode Mtk shortcut u yukledum enginer mode girdim orda audio buldum sonra ne yapiyim

esed44498

esed44498

Üye

KingDroid

KingDroid

Üye
Loudspeaker mode = hoparlor sanirsam
Fazla deger verme hoparlor bumlar :D

Üst Alt