htc nedir ?

Sponsorlu Bağlantılar

krdohasan

krdohasan

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sana tek atımlık tüfeklerimizden vereyim direk vur ölsünler. Çünkü ıslatırsan kuruyunca geri gelirler ama öldürürsen geri gelemezler ömür boyu kalırlar öyle.

----------Eklendi @ 15:52:48 ---------- Yazıldı @ 15:52:28 ----------

Bak kardeş ama sağlam olsun sicili temiz olsun tutukluk yaparsa senin üzerine sıkarım.
bizde bozuk mal olmaz kardeş

mangdaşire

mangdaşire

Üye
kardeş sana tek atımlık tüfeklerimizden vereyim direk vur ölsünler. Çünkü ıslatırsan kuruyunca geri gelirler ama öldürürsen geri gelemezler ömür boyu kalırlar öyle.

----------Eklendi @ 15:52:48 ---------- Yazıldı @ 15:52:28 ----------

bizde bozuk mal olmaz kardeş
:ehe

cehili

cehili

Üye
:ehe:ehe

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
:ehe :ehe :ehe

Necmati

Necmati

Üye
Anaaa hadi yaa bilgisayardaki windowsu mu çalıştırıo başlat falan o iyiymiş ama ben pek tatmin olmadım kardeş ayrıca hadi marka diyelim Tayvan malıysa adidir hetece diye mi okucaz bunu hatice gibi. Bir de Android cihaz derken neyi kastediosn kardeş android robot demek deil mi ? Robot da mı üretio onu mu demek istion anlamadım
bi de fake dionuz o ne demek profil resmi güzel olanlara mı denior ?
kardeşim senin kafan mı güzel dalga geçiyon anlattık işte.

Bildiğin Android İşletim sistemi yükleniyor..
Hatice kardeşi hetece diye okuyacağın bide evet bunlar akıllı robot top oynuyolar

PureFood

PureFood

Üye

kardeşim senin kafan mı güzel dalga geçiyon anlattık işte.

Bildiğin Android İşletim sistemi yükleniyor..
Hatice kardeşi hetece diye okuyacağın bide evet bunlar akıllı robot top oynuyolar

:ehe:ehe

Ocean258

Ocean258

Üye
kardes Hakkı Tucay Cemıl dıye 3 turkun kurdugu telefon markası kısaltmasıda HTC :P )))))))))))))

Elektr0

Elektr0

Üye
Aslında bir rivayete göre bir adamın kızı varmış adı HAticeymiş bu kız evden kaçmış gece gece birden yola çıkmış araba çarpmış ve kız ölmüş...kızın babası üzülmüş. babasıda cep telefonu üreten bir şirketin sahibiymiş... Ve kzının adını HATİCE yi HTC yaparak markalaştırmış...en son teknolojide ürünler yapmış ve çok mutlu olmuşlar...:ehe:ehe:ehe:kop::kop::kop:

• Beğen
Tepkiler: nonamex
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Aslında bir rivayete göre bir adamın kızı varmış adı HAticeymiş bu kız evden kaçmış gece gece birden yola çıkmış araba çarpmış ve kız ölmüş...kızın babası üzülmüş. babasıda cep telefonu üreten bir şirketin sahibiymiş... Ve kzının adını HATİCE yi HTC yaparak markalaştırmış...en son teknolojide ürünler yapmış ve çok mutlu olmuşlar...:ehe:ehe:ehe:kop::kop::kop:

:ehe :kop::kop:

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
adminlerin "31" gün banlamaları da düşündürücü :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
levasinay

levasinay

Üye
:d:

AbdulkadirAvan