Hileli Android Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

metpa

metpa

Üye
Aslında ben bir Video izledim o videoda game guardian ile yapmış adam asker sayısı nı çoğalıyor başka kişiye saldırdığı için çok askeri olduğunda mecburen kazanıyor ben onu denemek istedim ama dediğim gibi game guardian çalışanı yok yada benim tel uyumlu değil

metpa

metpa

Üye
Bu megapolis çokmu hoşuna gitti önerdin bana

metpa

metpa

Üye
Tamam reklam mış ben sen önerdin sandım neyse asıl konumuz Castle Clash oyunu için bir açık bulmak lazım

metpa

metpa

Üye
Peki sana bir iki sorum olacak

metpa

metpa

Üye
,

metpa

metpa

Üye
Bu oyun ile taktiğin önerin varmı ne yaparsam daha çabuk ilerlemesine yardımcı olır

SonOsmanL1

SonOsmanL1

Üye
İşci sayısını yükseltmen
Bu oyun ile taktiğin önerin varmı ne yaparsam daha çabuk ilerlemesine yardımcı olır

Birkaç önemli noktayı vurgulamak gerekirse;

* köyünüze saldırılırsa herşeyinizi değil saldıranın seviyesine göre %10-%35 ganimet kaybedersiniz. atak yaparkende aynıdır, herşeyi değil birazını alırsınız.
* en üst seviyelere gelene kadar köy binanızı dışarıda bırakın. böylece sadece köy binanızda gözü olan biri size 12 saat kalkan hediye eder.
* bir üsttekine bağlı olarak en üst aşamaya gelene ve herşeyi tamamlayana kadar kupanın önemi yok. kupa değil altın ve iksir kasın. örneğin ben şimdiye kadar hiç 1900 kupayı geçmedim ama 7.5m isteyen yükseltmeleri zorlanmadan yapıyorum.
* köy seviyenizi arttırmadan önce diğer herşeyinizi tamamen upgrade edin. seviye atladıkça birikecek ve daha zorlu olacak. üstelik seviye yükseldikçe rakip aramak daha masraflı olacak. yüksek seviyenin eziği değil düşük seviyenin sağlamı olmaya odaklanın.
* diğer oyunların aksine klanın olağan üstü faydası yoktur. klan kalenize savunmada veya saldırıda kullanılacak asker verilir. tabi ki sizde klan arkadaşlarınıza bağış yaparsınız. sağlıklı büyüme için seviyenize yakın kişilerin olduğu klanları seçin.
* kişi arama, isimle arama vs olmadığı için birine kafayı takıp farmlamak, eşe dosta haber salıp adamı oyundan soğutmak gibi şeyler olmuyor.

köyünüzü yerleştirirken dikkat etmeniz gerekenler;
* yukarıda da yazdım, köy binası dışarıda dursun. köy binası ile karargahınız arasına tuzakları yerleştirin. niyeti bozan olursa pahalıya patlasın.
* kaynak depolarınızı duvarlar ile bölmelere ayırın. yanyana durmasınlar ama köyün dış sınırında da durmasınlar.
* mortarları(havan topları) ortalara koyun, kenarda bir işe yaramaz.
* büyücü kulelerini kaynakların arasına serpiştirin. en dış sıraya koymayın.
* simertik dizin, böylece zayıf bir yer seçmekte zorlanırlar.

ask_okatan

ask_okatan

Üye
eyvallah baskan eline emegine saglık

agoin

agoin

Üye
Ff6 olmuyor bu eski surumu yeni surumu indir diyor guncellenemiyorda

ersinbakar

ersinbakar

Üye
teşekkürler...

The SLayeR

The SLayeR

Üye

Kdrdmrlqq

Kdrdmrlqq

Üye
Clash of clans son sürüm halledebilirmisin usta hileli??

metpa

metpa

Üye
he yaaa hilesi yokmu nolursunuz?

safkan2007

safkan2007

Üye
online olan oyunların hilesi zor olsda yeni güncelleme geltirdikleri için kısa süreli

metpa

metpa

Üye
bence mümkün yapanlar varrrrr

safkan2007

safkan2007

Üye
var mesela dragonhanter 4 ama online oynamıyorsun mesela deat tigger 2 sınırsız ceppahana ölümsüzlük var ondada sürekli banlanıyorsun ama bazı onliene oyunlarda fredom storeden para altın ceke biliryorsun onlarda oadar kaliteli oyunlar degil mesala Clash of clans gibi oyunların hilesine ben daha hiç raslamadım arşatırmalarıma ragmen ne parasını nede hilesini bulamadım varsasa hepsi düzmece adam kandırmaca pc abuk subuk şeyleri yükletiorlar insanlara video cekerek kandıyorlar