Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

mertekingen

Üye
Kuirras olabilen en basit fighterdır öneririm erefern dehşet ama sen eld oyna

lebmontt

Üye
Oyun atılımı su an oyundayim bitmek uzere sana msj attim ama cevap yazniyosun
Elfe devammi ?

mertekingen

Üye
Şuan degilim oyundaydim cakiyolar yine

lebmontt

Üye
Erefern aldim , normalde canim 1400 ölünce toplam hasara baktım 2236 diyor :) sürekli can yenileme özelliği cok fena birşey ama buildi yapamadım işte build ve kitabe biliyomusun erefernin ?
Polyphemusla kuirras bana dalıyor öldüremiyor :)

mertekingen

Üye
12b den sonra ölümsüz tanktır ama evistixde havayı alan tanktır

lebmontt

Üye
Erefernle 15/4 11 de asist var soloda ilk oyunumdu nasıl sence ? (Ama savunma çok dizemedim)
Bi de siralamalida herkezin kitabesi vb var ya bn ezik kaliyorum nasil daha hizli kasabilirim çarımı ?

mertekingen

Üye
Bende kasamıyom herkes 40 lvl sıralamalıda soloya girme sakın işbirlikli veya pvp savunma dizme pvp harici bitek pvpde diz

revulation1907

Üye
Kolay kasilmanin bi cozumu yok ama para kasmak icin surekli 3 vs 3 de isbilikli atmak lazim bide etkinlik yapip altin bilst kazanirsin alin bilettende kahraman cikarsa kara gecersin heroya vercegin parayi hunere kitabeye verirsin
Bende evistix marithus flan var onlarin huneri var bide kitabesi 2-3 ayydir oynuyorum bunlarin yaninda daha 15-16 hero var basit degil kasilmak cidden zaten surekli online isen kisa sure sonra mantigi cozer iyi kasilirsin

mertekingen

Üye
Birsey sorcam nirvana92 virtuemadman demircs bıraktımı bıraktıysa çok üzülürüm heroları bu forumda öğrendim ben çok emekleri geçti
Ben çözdüm 3 vs3 veya sinksaald pvp ama ana etkinlik altın vilet cikana kadar i.birlikli 2 altin biletten guervus ve migrove çıktı

lebmontt

Üye
Altn bilet nasil olcak ?
Teşekkürler okudum simdi anladım

mertekingen

Üye
100 elmas veya 1 haftalık etkinlikte veriyor en iyi harita sinksaalddır en çok oyuncu 3 vs 3tedir en az ve pro oyuncular yeraltındadır

lebmontt

Üye
Sizce erefern başlangıç için nasıl bi hero ? Soloda denedim iyi gibi geldi karşıda marithus , nutt vardı (digerini hatrlayamadim) onlari rahatça alıyordum ama karşıma bi büyücü bi tank gelince nanayı yiyorum :) nasıl bi build yapmalıyım ?

mertekingen

Üye
Tahi bna göre

lebmontt

Üye
Nasıl yaNi ?
Haftalik ucretsiz herolar değiştimi ? (Hangi gunlerde değişiyor ?)

mertekingen

Üye
Marithusu falan anca solo veya i.birliklode alırsın solo 40 veeirse işbirlikli 80 pvp 200 günlük bonusla 500 verir pvp i.birlikli 300 verir solo oynama

lebmontt

Üye
Solo kasmiyor biliyorum sadece denemk icin heroyu oynadim

mertekingen

Üye
Ereferne para vermeseydin keşke 1800e kral reega vardı perşembe öğlen 12de degisiyor benim icin önemli degil bende mari evi deb aka var
Solo yerine işbirlikli daha mantıkli yeni hero alırsan işbirlikli oyna

lebmontt

Üye
Kardeşim ben diğer çarda çok para harcadım ya yeni çara geçtim onu kasıyorum i.birlikli oynuyorum 3v3 baya biroktircem nutt hoşuma gitti , marithus da fena vuruyor , evistik az vuruyor ama hızlı vuruyor,lebmont delip geçiyor :),deb kritikle 500 vuruyordu valla :)

mertekingen

Üye
Öncelikle sp veren itemlerden kasmalısın

lebmontt

Üye
Debronee ye kastirdik adamın kitabeside vardı düz 300 kritikle 400- 500 filan giriyordu ya :(
Adam yedi bizi :(
Bana tavsiye edinebileceğin bi fighter varmı ? Kum gezgini iyi diyolar hem jungle için hemde rush yeteneği baya uzağa gidiyomuş sence ?
(Agdirousi)