Herkes Msn Listesindeki En Güzel Sözü Yazsın ... (new Game)

Sponsorlu Bağlantılar

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Herkes Msn Listesindeki En Güzel Sözü Yazsın ... (new Game)
İlk ben başlıyorum ...

Ne mutlu şimdi yanında olanlara,sana dokunup sesini duyanlara,seni tanımadan yanından geçenlere...hepsi sana yakın ama hiç biri kokuna hasret değil...

.ıl[ uluc ]lı.

Üye
KARDAN ADAM OLUR SENDEN ADAM OLMAZ.

__Midas__

__Midas__

Üye
Her zaman doğruyu söyle fakat her doğruyu her yerde söyleme...

slayer

Üye
Respect My Authority!!!
(Eric CARTMAN)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
ßeynimDeqi DüşünceLerime Saygı GösteRene Thank yOu ! KararLarIma Karşı qeLene F*ck yOu !

mAd_girL

mAd_girL

Üye
(Engellendi) kişisel ileti yerine bunu yazın arada ben seni engellemedim ama engellendi yazıyor diyen arkadaşlar cıkıyo hihe tabi onlar öle diyince kandırın biraz

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Feb 2 2006, 09&#58;06 PM) [post=269751]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
(Engellendi) kişisel ileti yerine bunu yazın arada ben seni engellemedim ama engellendi yazıyor diyen arkadaşlar cıkıyo hihe tabi onlar öle diyince kandırın biraz
[/b][/quote]
Alemsin

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ha bide unutmadan şu günlerde &#39;okullar bir hafta daha tatilmiş&#39; yazın o zman inanan kek arkadaşlar daha cok cıkıyo bide sorduklarında diyin ki koş koş ntv ye bak yada cnn e cabuk falan kandrın işte

bde unutmadaann &#39;Başka Bir Bilgisayarda Messenger&#39;Da Oturum Açtınız.Yeniden Oturum Açmak İçin Burayı Tıklatın.&#39; şu sözü yazarsanız bide kişisel ayarlardan görüntü resminizi gizleyipte bi kere oturum açarsanız ayy o zman görün acaip zevkli arada küfürde yerseniz sorumlusu ben değilim

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Sen imkansızsın ... Sensizlik imkansız ... Bu aşk imkansız ...

isaakcu

Üye
güzel bir şarkıya benzer aşk ama koly değil bir şarkı yaratmak.......

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
crazy_*amigo*_delly*dj?*mc** buda benim ole manalı sözleri sevmem

FrontmaN

FrontmaN

Üye
<div class='quotetop'>(slayer &#064; Feb 2 2006, 06&#58;16 PM) [post=269621]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Respect My Authority&#33;&#33;&#33;
(Eric CARTMAN)
[/b][/quote]

+1 Bu sözü biliyorum.

slayer

Üye
<div class='quotetop'>(FrontmaN &#064; Feb 2 2006, 10&#58;24 PM) [post=269818]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(slayer &#064; Feb 2 2006, 06&#58;16 PM) [post=269621]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Respect My Authority&#33;&#33;&#33;
(Eric CARTMAN)
[/b][/quote]

+1 Bu sözü biliyorum.
[/b][/quote]
hehe bu sözü bilmeyen varmıdır_?? süper insan cartman&#39;ın en mesur 3. cümlesi....

murat1986

Üye
<span style="font-size:14pt;line-height:100%"><span style="color:#FF0000">ASLANA SÖZ VERDİM
ÇAKALA YEM OLMAYACAĞIM</span></span>

night990

Üye
ben sevdiğimi diil,beni seveni istiom.....

kurt bey

kurt bey

Üye
yoğurt koydum dolaba ellere vay böğöön başım kalaba ellere vayyyy

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
gozler yasarmadikca gonulde gokkusagi acmaz........sular tersie akmaz

met

Üye
<span style="color:#FF99FF">"Millet _Kafayi_Yemis"</span>

BU BENIM YAZIM

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde

soğuk ve şehirler arası otobüslerde vazgeçtim çocuk olmaktan

bizde bilirdik sevgiliye karanfil almasını lakin aç idik yedik karanifl parasını

cm oynuyom rajatsız edeni oyarım

muzaffer_sener

Üye
bakışın anahtar sözlerin kilit, gözlerin kal diyor dudakların git

Üst Alt