Herhangi bir resmi açılış resmi yapmak ?

Konu, 'Symbian S60v5 Genel' kısmında PureFood tarafından paylaşıldı. Okunma: 2305 | Cevaplanma: 35

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Herhangi bir resmi açılış resmi yapmak ?

O zaman yüklediğin programlardan kaynaklanıyor olabilir

Yazan: ozgur_473
  2. özgür ben fazla anlamıyorum bu modifiye ve fw ne işe yarıyor

3. Güvenilmeyen sağlayıcı yüklenemez cart curt diyor.

4. <br />
    <br />
    modifiye genel olarak telefonun hız ve perfprmansını arttır fw de yazılım oluyor cfw de modifiyeli yazılım oluyor cfw kullanmanı öneririm orjinali hiç çekilmiyor

----------Eklendi @ 15:27:13 ---------- Yazıldı @ 15:25:31 ----------

<br />
    <br />
    onun çözümü benim dediğim rompatcher plus tan instalserver i aktif edince güvenilmeyen sağlayıcı hatası gidecektir

----------Eklendi @ 15:27:42 ---------- Yazıldı @ 15:27:13 ----------

<br />
    <br />
    onun çözümü benim dediğim rompatcher plus tan instalserver i aktif edince güvenilmeyen sağlayıcı hatası gidecektir

----------Eklendi @ 15:29:06 ---------- Yazıldı @ 15:27:42 ----------

<br />
    <br />

PureFood bunu beğendi.
  5. Yani sadece Rompatcher yükleyeceğim. İçinde installa server mi var dostum biraz daha yardımcı olabilir misin bi halletmeye çalışayım ya :)

6. ----------Eklendi @ 15:43:00 ---------- Yazıldı @ 15:42:01 ----------

bu sayfadan indirebilirsin
    www.maxicep.com/maxipda-turkce-uygulamalar/rompatcher-plus-v2-06-0-s60v3-s60v5-symbianos9-x-unsigned-turkce-maxipda-477537.html
    sertifikalamdırman gerekiyor kurduktan sonra installserver patchini açman yeterli

7. Hangi programı kurdun az önce verdiğim rom patcheri mi?

8. hayır yaa bunu kurdum
    7 Booter (Açılış Ekranı Windows Phone gibi olsun)

9. El sıkışma ekranın değişmesi için bu program gerekli
    www.maxicep.com/symbian-v9-4-sistem...s-ekrani-windows-phone-gibi-olsun-506305.html

----------Eklendi @ 16:14:35 ---------- Yazıldı @ 16:12:58 ----------

programı kaldır sonra tel hafızasına kur x&#8211;plore ile c nin ana dizininde en başta göreceksin boot adlı klasörü

10. tamam ben pcden açmıştım

----------Eklendi @ 16:32:46 ---------- Yazıldı @ 16:16:02 ----------

yaptım oldu kardeşim:oke: çok teşekkürler allah razı olsun:bigstar::bigstar::bigstar:

11. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

12. Resim gerçekten güzelmiş :)

Herhangi bir resmi açılış resmi yapmak ? konusuna benzer içerikler

1. bir resmi tam ekran duvar kağıdı yapmak?? ( 15 Mart 2008 | Symbian Destek )

arkadaşlar nokia 5700 ım var.Telefon bildiğiniz gibi s60v3.Ben istediğim bir resmi duvar kağıdı yapınca resim tam ekran olmuyor.Resmi duvar kağıdında tam ekran yapabilceğim bir program var mı?
  2. istediğim herhangi bir resmi albüm kapağı yapabileceğim bir pro? ( 28 Nisan 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaşlar cover up kullanıyorum albümlere resim eklemek için.ama o her albüme kapak bulamıyo..internetten kendi bulduğum resmi albüm kapağı yapabileceğim bi program var mı acaba? ----------Eklendi @ 01:49:45 ---------- Yazıldı @ 01:46:49...
  3. Nokia Kırmızı Açılış Resmi :) ( 2 Temmuz 2011 | S60v5 Sistem Modlama )

K__rm__z___Nokia_A____l____ - Upload.gen.trArkadaşlar açılıştaki mavi nokia yazısı yerine Kırmızısını yaptım bu daha hoş oldu Resource/apps e atmanız yeterli K__rm__z___Nokia_A____l____ - Upload.gen.tr
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 7:15:48