Hergün Bir Öneri Rap Parçası - MaxiHipHopLife

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mobilci07

Üye
doğru.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bu Da Benden :oke:

[video=youtube;gRSYs9IAEjc]http://www.youtube.com/watch?v=gRSYs9IAEjc[/video]

• Beğen
Tepkiler: -efşan ve 'Patron
mangdaşire

mangdaşire

Üye
madem paylaşıyoruz,bu da da poetin ilk dinledigim şarkısıdır:

• Beğen
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
8 Temmuz şarkısı ve bonus track eklendi .

----------Eklendi @ 02:00:36 ---------- Yazıldı @ 01:58:00 ----------

Bu Da Benden :oke:

[video=youtube;gRSYs9IAEjc]http://www.youtube.com/watch?v=gRSYs9IAEjc[/video]
Sağol hacı.Dinleyeyım bi :)
madem paylaşıyoruz,bu da da poetin ilk dinledigim şarkısıdır:
Dapoet çok sağlam ya.Ama o albumu pek guzel değil ama son çıkardığı albüm Müthiş! Olmuş bende imzalısı var. :)

Burak

Üye
bir pesimistin gözyaşları... (sagopa kajmer)

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Herkezde Sagocu yav :D

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Ben Bana Kendim İçin Lazımım , Hatıram Olsun Sana Şarkım
Lapa Lapa Kar Yağsın , Manzaralarımı Beyazlara Boyayın
Bennn
Bugün Ölebirim
Şu an Ölebilirim
Her An Ölebilirim

[video=youtube;TODaqcZfEfg]http://www.youtube.com/watch?v=TODaqcZfEfg[/video]

• Beğen
Tepkiler: -efşan
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Biliyorum o şarkıyı güzel :oke:

-efşan

-efşan

Üye
[video=youtube;oSpmfm3Wz3o]http://www.youtube.com/watch?v=oSpmfm3Wz3o[/video]

drama rap!!

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
9 Temmuzun şarkısı eklendi.

-efşan

-efşan

Üye
:naughty::naughty:

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
11 Temmuzun şarkısı eklendı.

----------Eklendi @ 01:58:41 ---------- Yazıldı @ 01:56:44 ----------

Ayıpsın ölümüne :yuru

Arkadaşlar tavsiyem lütfen bandrollü albüm şarkıları paylaşmayalım. Korsan :nono:
Klip paylaşımlarında bandrol sorunu olmaz zaten merak etme.:) Dediğinde haklısın.

Son albumlerım : Rapozof-Vokal Anestezi , Dapoet-Poetika

• Beğen
Tepkiler: PureFood
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
12 Temmuzun Şarkısı Eklendi.

Burak

Üye
bir pesimistin gözyaşları. Paylasan olsada dinlesek :D

PureFood

PureFood

Üye
11 Temmuzun şarkısı eklendı.

----------Eklendi @ 01:58:41 ---------- Yazıldı @ 01:56:44 ----------

Klip paylaşımlarında bandrol sorunu olmaz zaten merak etme.:) Dediğinde haklısın.

Son albumlerım : Rapozof-Vokal Anestezi , Dapoet-Poetika

Klipler hariç tabiki :) :)
Ceza-Da Poet - Kördüğüm dinlemiştim 1 kere beat'i güzel gibi ama dinlediğimde de sinir oluyorum nedense :)

• Beğen
Tepkiler: 'Patron
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Klipler hariç tabiki :) :)
Ceza-Da Poet - Kördüğüm dinlemiştim 1 kere beat'i güzel gibi ama dinlediğimde de sinir oluyorum nedense :)
Bak dostum benden sana bir öneri.Müziğe önyargıyla yaklaşmıycaksın.Cezayla Sagopanın arasındakı sorun onları ilgilendırıyor senı değil.Müzik evrensel bir kavramdır gidip hrıstıyanların atesistlerin muzıklerı dınlenır ama o atest vs dıye ayrım yapılmaz.Çünki seni ilgilendiren muzığıdir.Tamam cezayı sevmıyo olabılırsın.Açıkcası bende sagopayı sevmem ama abimm çok sever.Ama şarkılarını dınlerım bilgisayarımda da var.Merhametıne dön.soğuk küvet,buz,2mizianlatabişey,monotonluk maratonu,vesselam,vasiyet vs birüsür var.Sende önyargıyla yaklaşma gazeteye falan çıktı Poetika.Çok beğenıldı Kördüğüm şarkısı inanılmaz guzel politikayla ilgili zaten album.Sen önyargıyla dinlediğin için hoşuna gitmemiştir.Sözlerıne falan dıkkat et bak nelere anlatıyor. :oke:

• Beğen
Tepkiler: -efşan ve PureFood
PureFood

PureFood

Üye

Bak dostum benden sana bir öneri.Müziğe önyargıyla yaklaşmıycaksın.Cezayla Sagopanın arasındakı sorun onları ilgilendırıyor senı değil.Müzik evrensel bir kavramdır gidip hrıstıyanların atesistlerin muzıklerı dınlenır ama o atest vs dıye ayrım yapılmaz.Çünki seni ilgilendiren muzığıdir.Tamam cezayı sevmıyo olabılırsın.Açıkcası bende sagopayı sevmem ama abimm çok sever.Ama şarkılarını dınlerım bilgisayarımda da var.Merhametıne dön.soğuk küvet,buz,2mizianlatabişey,monotonluk maratonu,vesselam,vasiyet vs birüsür var.Sende önyargıyla yaklaşma gazeteye falan çıktı Poetika.Çok beğenıldı Kördüğüm şarkısı inanılmaz guzel politikayla ilgili zaten album.Sen önyargıyla dinlediğin için hoşuna gitmemiştir.Sözlerıne falan dıkkat et bak nelere anlatıyor. :oke:

Dediğini gayet iyi anlıyorum ancak ne dinlesem Sago gibi gelmiyor ve son albümlerindeki beatler aşırı melankolik tarzda Ceza melankolik beatler yapmazdı hiçbir zaman yaptıkları hep kopya geliyor bana. Tek bana değil bütün Sagocular bu konuda hem fikir.
Konu baya uzun gider böyle ama tek diyeceğim Sagopa Kajmer gibi derin söz yazan yok. Allah bu adama ilham veriyor. Sen gansta rap seversin sana onlar derin gelir doğal olarak :)
Demişsin politika. Ben melankolik duygusal seviyorum yani karamsarlık,aşk, ayrılık vs.. Sago dinlemene de sevindim son albümünü aşırı tavsiye ederim... :oke:

• Beğen
Tepkiler: 'Patron
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
frekans sahte evliya favorm pcdn grsem atardm videosunu.)

• Beğen
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Dediğini gayet iyi anlıyorum ancak ne dinlesem Sago gibi gelmiyor ve son albümlerindeki beatler aşırı melankolik tarzda Ceza melankolik beatler yapmazdı hiçbir zaman yaptıkları hep kopya geliyor bana. Tek bana değil bütün Sagocular bu konuda hem fikir.
Konu baya uzun gider böyle ama tek diyeceğim Sagopa Kajmer gibi derin söz yazan yok. Allah bu adama ilham veriyor. Sen gansta rap seversin sana onlar derin gelir doğal olarak :)
Demişsin politika. Ben melankolik duygusal seviyorum yani karamsarlık,aşk, ayrılık vs.. Sago dinlemene de sevindim son albümünü aşırı tavsiye ederim... :oke:
Renkler ve zevkler tartışılmaz.İşte sende Cezayı dınlemedığın için ole dıyorsun bende Sagopayı. Cezanın son albumlerıne şarkılarına bakarsan çoğu toplum sorunlarıyla ilgili.Duyarlı birisi yanı .Neyse uzatmayalım Sonuçta göreceli bir kavram dostum :)

frekans sahte evliya favorm pcdn grsem atardm videosunu.)
:D Sahte evliya değil Adım Evliya :D

[video=dailymotion;xb7eu4]http://www.dailymotion.com/video/xb7eu4_frekans-adym-evliya-hiphoplife-com_music[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...