• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Hayati Bilir: Nokia teknoloji çöplüğüne gitmiştir

Sponsorlu Bağlantılar

illede_sen58

Üye
nokia bir çok müşterisini kaybetti ôzellikle sybiam kullanıcıları nokianın destegıni çektiginden dolayı bırakmıştır browser bile donuyor ve nokia sattıgı telin önünde durmuyor devır degişti artik nokia ben şahsen bir daha almam nokia

sahte_okeyy

sahte_okeyy

Üye
adam haklı beyler.

Not: nokia 701 kullanıcısıyım. Ve telefondan şarj dışında herşeyden memnunum. :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

aynen dostum kıyaslama yapmak dediğin gibi Saçma olur :oke:
uygulamaların bolluğu değil kalitesi önemli olan şu andada gördüğüm kadarı ile hit alan ve kaliteli uygulamalar geliyor nokiayaya yani nokia doğru Yolda ilerliyor kim ne derse desin :)

Aynen Bahadır.:evet: Halis'inde dediği gibi geç kalınmış bir anlaşma sadece.

fk555897

fk555897

Üye
Bence adam doğru söylemiş. Nokia'nın son zamanlarda yaptığı yeni bir teknoloji olmadı. Satış rakamları oldukça düşük. Tasarımın ve reklamın ardına sığınmış gidiyor.

ka_za

ka_za

Üye
Windows ile anlaşmış olabilir ama milyonlarca symbian kullanıcısına yaptığı parayi verdiniz artik kandirdim siziden baska birsey değil. Wp nin yanında symbianıda ufakdan götürmeliydi

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaş doğru söylüyor. Symbian'dan desteği bir anda çekti. Yarın WP8'den başka bir işletim sistemine geçerse WP8 diye birşey de kalmaz.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Windows ile anlaşmış olabilir ama milyonlarca symbian kullanıcısına yaptığı parayi verdiniz artik kandirdim siziden baska birsey değil. Wp nin yanında symbianıda ufakdan götürmeliydi

nedense bu markalar 2 işletim sistemini bir arada yürütemiyor bakınız Samsung'un badası vardı yapamadılar androide yöneldiler iyice.

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
ay fon ne ya iphone hem Nokia o kadarda kötü değil her telefonun birbirinden üstün kılan bi özelliği var

rapman

rapman

Üye
Telefonların yarıştırılması neyse de, yok bu bitti yok şu kral oldu yok bunun mağazası ağzına kadar dolu muabbetlerinden iyice sıkıldım. Herkese ne lazımsa, ne hoşuna gittiyse onu alsın. Komik geliyor artık.

ka_za

ka_za

Üye

nedense bu markalar 2 işletim sistemini bir arada yürütemiyor bakınız Samsung'un badası vardı yapamadılar androide yöneldiler iyice.

Haklısın da bada pekde tutulmadı. Ama symbianın kullanıcısı azimsanmayacak kadar çok.

• Beğen
Tepkiler: alaStar
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın da bada pekde tutulmadı. Ama symbianın kullanıcısı azimsanmayacak kadar çok.

orası öyle de yazılım devi microsoftun işletim sistemiyle bir tutulamaz ne kadar geçmişin işletim sistemi de olsa biraz daha destek vermeliydi en azından wp androidle savaşacak duruma gelene kadar.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu yazının yazıldıgı portalda cok güzel yorumlar yapıldı bu şahsa. Ama en çok hoşüma giden de:

"hayati bilir bilmez konuşur" oldu :kop2:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe ve kamuraN021
Şehriyar

Şehriyar

Üye
Nokia eski gunlerine donse de biraz daha rekabet olsa..
Bayiliyorum su firmalar arasindaki rekabete

kamuraN021

kamuraN021

Üye
adam bu yazıyı yazarken sene 2011 zanetmiş

eneshbo

Üye
nokia'yayı bitiren olay andoridi kabul etmemesidir.

Üst Alt