hayat bana oyun oynuyor sanki

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Oncelikle internette kiz bulmayi birak.

zombaka

zombaka

Üye
bir kere bı kızla konuşurken sigara yaktı sende içermisin falan yok kullanmıyorum dedim verdiği efsane cevap sen sütmüsün niye içmiyosun demişti tabi o zaman 15-16 yaşlarındaydım

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
bir kere bı kızla konuşurken sigara yaktı sende içermisin falan yok kullanmıyorum dedim verdiği efsane cevap sen sütmüsün niye içmiyosun demişti tabi o zaman 15-16 yaşlarındaydım

Süt değilsin adamsın.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

:ah Ben olsam o lafı yedirirdim kıza. :hmmm

by-pegasus

Üye
senin hayat devir saati 1 deviri bile geçmemiş ben olsam şimdiye evi terk ettiydim
ben lise 2 yim sınıfta kalmadım sigara alkol (ramazan ve dini günler azıma bile sürmem)
var ailemin zenginlik durumu seninki gibi haftalık 10 tl yi ya buluyorum ya bulmuyorum
ama bana ii davranıyorlar mutluyuz.

- - - Eklendi - - -

aynen oyle kiz arkadasimin birisi beni terkederken kiz gibisin demisti. Arkadasim cok aslinda ama muhabbetleri ortam sarmiyor

senin durum bende bir ara oldu bitti gibi oldu herkes bana yavru kedi diyordu yoldan geçerken köy kahvehanesinin orda bir adam bana a... Kodugum git buradan dedi
bende o 39 yaşındaki adamı nasılsa baya benzetmişim şimdi yüzünde 4 tane dikiş var benim sayemde o günden beri kimse bana sen kimsin diyemedi babam bile
-aferin en güzelini yapmışsın diye sevindi
ben şaka sandım ama gerçekten gurur duydu
yani kendini bir fırsatta açmayı dene

andezitt

andezitt

Üye
Aş kendimi onlar laf söyleyince altta kalma daima ezerler. Bak benim başıma da geldi bi zamanlar böyle bişey lise 3e geçtim böyle o sıralar kız arkadaşımdan ayrıldım bayağa Üzgünüm kimseyi kırmak istemiyom kız arkadaşım üzdü ya beni ben kimseyi üzmim diye ses Demiyom annemler bişey der laf söyler susarim komşular aynı falan iki ay geçti Emre kız gibi olmuş diyolar pısırık olmuş öyle böyle laf dönüyo ben gene bişey Demiyom susuyom. Ailemde sürekli üstüme geliyo ama öyle böyle değil. Bi gün gece kendi kendime dedim Kendine çeki düzen ver kimden korkuyosun ki dedim napcaklar napabilirler ki sana dedim en fazla bi olay olur ölürsun dedim böyle yaşamaktansa ölmek daha iyidir dedim o gün bugündür hiç Bişeyden korkmam. Ertesi günü o sürekli laf söyleyenlerden bi komşu geldi bizim eve babama sürekli laf sokuyo çok pısırık falan filan en sonunda dediki bizim kızımız nerde be gelsinde bi kahve yapsın bize dedi odaya bi girdim abi sen kız görmek istiyosan diğer odaya gel gösterim dedim oturdum yanlarına arada annemler bunlar laf söylemeye kalktı cevaplarını verdim koydum lafımi o gün bugündür kimse bişey diyemiyo laf diyince cevaplarını veriyom. Kimse bişey diyemiyo. Dicegim o ki abi kimseden korkma allahtan kork tek kimse bişey yapamaz. Şimdi o dediğim komşular falan çok seviyolar beni. annen baban dahi olsa Ezdirme kendini laf söylediklerinde kalma altta. Eğer onların sana laf söylemeye hakları varsa senin de onlara cevap verme Hakkin var korkma yani. Bunlar cidden geçti başımdan.

Üst Alt