hattımı kendi üzerime nasıl alabilirim!!!

Sponsorlu Bağlantılar

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
hattımı kendi üzerime nasıl alabilirim!!!
arkadaslar ben vodafone hatti kullaniyodum.aveaya geçtim hat babamin üstüne kayitli ve bazi kampanyalardan yararlanamiyorum.nasil kendi üzerime alabilirim

sevcet123

Üye
bende vodofone hattı vardı 4 senedir babamın üzerineydi bayisine gittim babamla degistirdim 21 lira mı 16 lira mı ne aldılar 10-15 dk içinde aktif oluyor diye hatırlıyorum (6-7 ay önce böyleydi)

EK OLARAK DETAY
soyle biseyde var hattını kendi uzerine aldıktan sonra baska bir operetöre(anladın sen onu) gecmek istersen 3 ay beklemek zorunda kalıyorsun önce hat degistir sonra uzerine al hattı

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
ulan 20 lirayi vereceğime alırım yeni hat

sevcet123

Üye
yeni hatların fiyatlarından haberin yok gibi 39-40 lira
numaranıda koruyamamıs oluyorsun

belki vodafone da böyledir digerlerini bilmiyorum(Yanlış hatırlıyorda olabillirim fiyat konusunda)
bayiye git sor bence:D

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
boşver hiç rahatımı bozamayayim.saçma seyler icin

sevcet123

Üye
Sen Bilirsin

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
zafen seneye 18 olcam uğraşmaya gerek yok

bayon

Üye
aveada da 30 tl ye yapıyorlar hattın gerçek sahibi de olması gerekiyo yanında

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
ne 3o tl si yav bırak nefret olsun illa para alcaklar ya mk

tarxhn

tarxhn

Üye
ben gecen gittiğimde benden ücret istemediler ama 3 ay içinde hat değiştiremiyecegimi söyledikleri için vaaz gectim. benden ücret talebinde bulunulmadı hiç

sevcet123

Üye
senin operatorun ne peki (belkide sistem değişmiştir,sana bi bayiye sor demiştim By gece)

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
??????????

bursagsli

Üye
BTK ALMIŞ OLDUĞU KARARA GÖRE 1 EKIM 2013 E KADAR BAŞKASININ ÜZERINE KAYITLI OLAN HATTINIZI KENDI ÜZERINE ÜCRETSIZ ALABILIRSINIZ
bayi inatla ücretli diyorsa kanunu hatırlatın yine ücretli diyorsa şikayet edin

• Beğen
Tepkiler: oguzalp44
oguzalp44

oguzalp44

Üye
18 yaşını doldurmuşsan bayiye gidip ücretsiz olarak üstüne alabilrsin ekim ayına kadar ücretsiz

Üst Alt