hafıza kartı şifresi kırma acil!

Konu, 'Symbian Destek' kısmında cort0303 tarafından paylaşıldı. Okunma: 5562 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hafıza kartı şifresi kırma acil!

arkadaşlar bi tane N70 tlf var. kardeşim fakında olmadan hafıza kartı şifresini değiştirmiş. taktıgımda tlfa direk şifre istiyor ve görmüyor tlfda. ne yapmam gerek acil yardım! x-plore ile de gözükmüyor.

Yazan: cort0303
  2. Dostum Forumdaki Arama ALanından Aratırsan ßir Sürü Konu Var Hafıza Kartı Şifresini Kırmak İçin..

- - - Eklendi - - -

Fileman,SeleQ,Fexplorer gibi bir dosya yöneticisiyle c: system;mmcstore dosyasına gel dosyanın içinde koymuş olduğun şifre gizlidir.bu dosyanın uzantısını rename ile .txt yapıp (yazı olarak bakman için) üzerine tıkla sağ üst köşede rakamsal değerler vardır bu koymuş olduğun şifrendir.baktıktan sonra uzantısını eski haline getir.hiçbirşeye gerek kalmadan kilidi açabilirsin.

cort0303 bunu beğendi.
  3. biçimlendir :D

4. BiçimLendiremez ki, yine Şifre ister.. :oke:

5. teşekkür ederim tüm arkadaşlara. Marist kardeşim denedim söylediğini oldu çok sağolun :)

6. :rica: Dostum. Sende SağoL.

İyi ForumLar..

cort0303 bunu beğendi.

hafıza kartı şifresi kırma acil! konusuna benzer içerikler

1. Nokia 6600 hafıza kartı şifresi kırma yöntemi ( 12 Şubat 2009 | Cep Telefonları Genel )

Gizli Olan İçeriği Görüntülüyorsunuz.Arkadaşlar hafıza kartı şifresini bu yoldan bulabilirsiniz ilk önce fexplorede ayarlar bölümünde gizli dosyaları göster acık olması gerek 1.aşama=6600 veya 6630 gibi teller yani fexplorer,fileman,x-plorer...
  2. Nokia 6300 Hafıza kartı şifresi kırma ... ( 9 Ekim 2011 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar başlıktan da anlaşıldıgı gibi 6300 telefonumda bulunan hafıza kartının şifresi var ve bunu bilmiyorum. Bunu kırmanın bir yolu varmı? :)
  3. Hafıza kartı şifresi Kırma[emin değilim] ( 24 Şubat 2012 | Symbian S60v3 Destek )

Hafıza kartı şifresi bilinmeyen telefonda yapılacaklar: ayarlar/genel/güvenlik/tel ve sim kart/uzak kilit veya uzaktan telefon kilitleme buraya gidin uzaktan kilitleme mesajına kolay bişey yazın 12345 gibi Sonra başka bi telefondan...
  4. Nokia C3-00 Hafıza Kartı Şifresi Kırma ( 12 Eylül 2013 | Nokia S40 ve Java Destek )

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Micro Sd hafıza kartım var. Şifresini bilmiyorum. Telefonum ise C3-00. S60 olmadığı için şifre kırıcı program bulamadım. hafıza kartını biçimlendirmek için de şifre istiyo. yani illa kırmam lazm. Acaba bildiğin bi...
  5. S60v5 Hafıza Kartı Şifresi Kırma Telefon Üzerinden [resimli Anlatım] ( 4 Aralık 2013 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

Arkadaşlar ilk başda şunu söyleyeyim bu yöntemi kendim buldum. Resimli olarakta anlatmaya çalıştım istedim. Şimdi ilk olarak telefonumuzda xplore yüklü olmalıdır. Xplore yi açalım menü/araçlar/ayarlar/sistem dosyalarını gösteri ve gizli...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 15:08:50