GM Discovery 2 [Güncellendi] CyanogenMod 12.1 (5.1.1) V3

Sponsorlu Bağlantılar

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Konuyu açmış sadece İndirme ve Portlama için Link'i koymamış ne zaman koyar bilmem, büyük ihyimal 24saat içinde koyar. Site linkini veriyim oradan takio edersiniz;

Son düzenleme:

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Yeni versiyon upload ediliyor şuan bu akşama kadar linkler gelir.

• Beğen
Tepkiler: karakule1421 ve yaytas
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Çinli gelistiricler (bbs) sanırım onlar mtkroms'dan alıp bizim telefonlara uyarlıyolar. Emin değilim. Mtkroms.com sitesine gelecek yeni ROM belki bbs'de 1-2 gün sonra V4'ü çıkarır.
Site veya grup paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama

burdan takip edebilirsiniz gelişmeleri

• Beğen
Tepkiler: karakule1421
Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
saolun inşallah değildir keşke pm atsaydınız
3-4 gün içerisinde paylıcakmış :/
bence nerden baksanız güncelleme yayımlamama 1-2 hafta var

• Beğen
Tepkiler: TheLost72
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Beklicez artık çare yok :/

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
çıkmış fakat bug listesi bizimkiyle nerdeyse aynı . Pek bi fark yok. Sadece telefon kapandıktan sonraki cache sorununa çözüm bulsalar o bile yeter ama malesef aynı

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Dediğine göre eskisinden daha stabil olmuş, birazdan deneyip görcem kendim.

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
benide bilgilendirirmisiniz rom nasıl eğer kapanma sorununa çözüm varsa bu konuyu güncelleyelim.

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Daha yeni yükledim ve bariz bi hız farkı var ama zamanla görcem eğer isterseniz upload edip buraya link atarım Video çekme sorunu yok ama biraz garip görünce anlarsınız. Mtkroms'dan izin alırsam buraya koyarım linki yarın.

sametASD123

Üye
Simdi beyler bu ustte paylastiginiz mtkroms linkindekini indirip kursak sorun olurmu yada portlicakmiyiz napicaz yada en sorunsuz hangisi su anda

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
Hocam herşeyden önce telefonu kapattığımızda tekrar açarken wipe atmak gerekiyor mu?

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Kendim daha kapatmadım ama adamla konuştum eğer telefonu kapattığımızda Cache'yi wipe yapmakssak boot'da kalırmış. Bence çok büyük bir sorun değil ama bi sorun daha var, ses lib'lerini atsam bile ses çalışmıyor, kulaklık taksam bile ses gelmiyor, yarın mesaj atcam kendisine. Rom daha hızlı olmuş kasma yok ama 1-2 sorunu var göze batacak "Ses ve Kapanınca Wipe olayı". Yarın kendisine bunları sorcam, eğer ses sorunu düzelirse şuanlık bu romda kalırım. Telefonun içinde Advanced Reboot menüsünü açmanız lazım yoksa recovery'ye girmeniz zor olur.
Bu arada aklıma şey geldi, Discovery 2 kullanıcıları olarak whatsapp grubu açsak orda anlık konuşabiliriz burda boşuna konuyu kirletmeyiz önemli şeyleri buraya yazarız oradan daha hızlı yardım edebiliriz, olur mu sizce?

• Beğen
Tepkiler: memo4535, sebo7 ve karakule1421
Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
Bence olabilir

• Beğen
Tepkiler: memo4535 ve sebo7
memo4535

memo4535

Üye
Bencede

sametASD123

Üye
Beyler yazdim cvp yazmadiniz bahsettiginiz rom hangi kaynak link falan yokmu

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
mtk roms

sametASD123

Üye
Direk indirip kurucaz degilmi baska biseye gerek yok yani ?

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
    Konu Sahibi
kardeş 1 saat kadar önce adam eski romlardaki meta-inf i kullanın şeklinde mesaj atmış . Sroun etmessen kur. Birde ses yokmuş galiba

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Direk indirip kurmayacaksın 1-2 dosya atcan ve boot.img'deki zılmage'yi stock'takiyle değiştirmen lazım. İnternetim olsa buraya atarım denemeniz için ama şuan atamam. Ses olmamasının sebebi büyük ihtimal boot.img ile akalı AOSP Rom'daki boot.img'yi kullancam fakat internetim yok şuan :/
*Ayrıca şuan hiç bir Lollipop rom boot olmuyor birşey oldu telefona, bbs'deki Lollipop'da / MTKROMS'daki Lollipop'da boot olmuyor. Nedenini bilmiyorum, yakında USB'yi yaptırcam o zaman daha iyi yardımcı olurum.

Üst Alt