Güncellendi # # Bolt Browser v.2.31 s5230/s5233/s5233w ve Diğer Samsung Star Sürümleri İçin !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
bnim telefon s3653W corby yükledim kurdum ama youtube videolarını izleyemiyorum videoya girince play'e basın diyo basıyorum bi kaç saniye sonra tekrardan basın diyo yani açılmıyo.netin hızındanmı acaba diycem ama o da deildir wifiden bağlanıyorum ve nette gayet hızlı

Bilemiyorum bende wifi siz samsung star var , videolar sorunsuz izleniyor :oke:

mert3834

Üye
hallettim arkadaşım sorunu buldum ben girdiğim wifi profilinin dns ayarlarıyla oynamıştım onu düzeltince video izleyebildim son günlerde netten tvde izleyemiyordum kimlik şifre mevcut değil diyordu dnsleri eskiye döndürünce yani silince oda düzeldi

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
hallettim arkadaşım sorunu buldum ben girdiğim wifi profilinin dns ayarlarıyla oynamıştım onu düzeltince video izleyebildim son günlerde netten tvde izleyemiyordum kimlik şifre mevcut değil diyordu dnsleri eskiye döndürünce yani silince oda düzeldi

:oke:

ramowarr

Üye
teşekkürler kardeşim

iLLeGaL95

iLLeGaL95

Üye
Arkadasım...
bu Bolt Browser Ne işe yarıyor?

ramowarr

Üye
tıklıyorum acmıyor kardeş 2.3.0 acıyor GT 5233W benimki

burockxx

Üye
Firefox yükledim hiç beğenmedim bunu yükledim deneyeceğim teşekkürler :)

iLLeGaL95

iLLeGaL95

Üye
Helal Olsun Walla :oke:

teymune

Üye
saoLasın kardeş s40lar için oluyormu peki

Bayberk

Üye
Bu programı bende kullanıyorum ve çok güzel bi program ve güzel özellikleri var.örn.Samsungun tarayıcısında facebooka girdiğimizde sohbet açılmıyor ama bu programdan girerseniz sohbet açılabiliyor ve bilgisayardaki gibi facebook gözüküyor.Ayrıca iyi taraflarından biri youtube den video izleyebiliyoruz hiç bir flash programına gerek duymadan.sadece kötü bir tarafı var program türkçe değil ve türkçe karakterlerini desteklemiyor

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
Bu programı bende kullanıyorum ve çok güzel bi program ve güzel özellikleri var.örn.Samsungun tarayıcısında facebooka girdiğimizde sohbet açılmıyor ama bu programdan girerseniz sohbet açılabiliyor ve bilgisayardaki gibi facebook gözüküyor.Ayrıca iyi taraflarından biri youtube den video izleyebiliyoruz hiç bir flash programına gerek duymadan.sadece kötü bir tarafı var program türkçe değil ve türkçe karakterlerini desteklemiyor

Aynen öyle .

twein

Üye
ölü

tig

tig

Üye
tnx

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi