Google'ı Ana Sayfam Yapamıyorum!!!

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında gmmagduru tarafından paylaşıldı. Okunma: 6086 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Google'ı Ana Sayfam Yapamıyorum!!!

Ana sayfam proxymerkezi.com diye bi' site oldu ve düzelmiyo!!! bunu ne "Google'ı Ana Sayfam Yap"tan ne de "Internet Explorer Özellikleri"nden yapabiliyorum. Sistem geri yükleme de yapamıyorum, son zamanlarda prog. yüklemedim... N'olur yardımcı olun...

Yazan: gmmagduru
  2. avmo vürüsü var galiba arkta

Google'ı Ana Sayfam Yapamıyorum!!! konusuna benzer içerikler

1. Yıllara Göre Google Ana Sayfaları ( 27 Eylül 2008 | PC Yazılım Haberleri )

Orijinal prototip 11 Kasım 1998 Google web sitesi başlangıçta Stanford Üniversitesi’nin sunucularında barındırılır. www.google.com’a ilk bakış 2 Aralık 1998 Bir süre sonra, Google yeniden tasarım süreci geçirir ve Stanford...
  2. Google Ana Sayfa ( 19 Ağustos 2010 | Web Tasarım, Grafikerlik ve Programlama )

1 Web Görseller Haberler Çeviri Bloglar Takvim Gmail diğer ▼ Fotoğraflar Dokümanlar Reader Sites Gruplar daha fazlası » iGoogle | Arama ayarları | Oturum açın...
  3. Google Chrome Ana Sayfa Butonunu Bulamıyorum ( 8 Nisan 2012 | Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

Google Chrome Ana Sayfa Buton sorunu Google chrome anasayfa butonu aktifleştirme Anasayfa butonu aktifleştirme için sağ taraftaki anahtar simgesini tıklayın, tercihlerden resimdeki kutucuğu seçili yapmanız yeterli.
  4. Google ana sayfam yapamiyorum ??? ( 12 Kasım 2012 | Google )

arkadaşlar bi program yükledim pc me yükledikten sonra google ana sayfam değişti mysearchresalts diye arama çıkıyor ve buda sürekli hata verip sonlandırıyor..google ana sayfam yapıyrm ama 2.aramada tekrar mysearc olyr yardım lütfen ??
  5. İpucu Google Ana Sayfa Nasıl Yaparım ( 11 Ekim 2013 | PC-Yazılım Genel )

Google Ana sayfa yapmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.Sanmayın ki bu çok zor hiçde değil sizlere en ayrıntılı şekilde anlatmaya çalışacağım.Yazımızın sonunda Google ana syafa yapmış olackasınız hepiniz ekolay gelsin diyerek hemen...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 5:51:17