google play i sildim

Sponsorlu Bağlantılar

hsno7

hsno7

Üye
    Konu Sahibi
google play i sildim
Telefonu orjinal ayarlarına döndürdüm google play açılmadı.Bende google play i sildim ilk orjinal sürümü nerden bulabilirim bir kaç sürüm buldum yükledim hepside bir şey indirirken hata veriyor.Yardımlanızı bekliyorum

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Hocam google play i nasıl siliyorsunuz. Gömülü değil mi. Ancak devre dışı bırakabilirsiniz

LG V10 İle Gönderildi

Wandeta

Wandeta

Üye
burdan telefonun sürümüne göre indir

ANIL

ANIL

Admin
yükleyebilirsiniz.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Cihaz rootlu sanırım

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Bende daha önce sildim sonra root u kaldırdım tekrar rom kurdum sonra root yaptım

hsno7

hsno7

Üye
    Konu Sahibi
Bende daha önce sildim sonra root u kaldırdım tekrar rom kurdum sonra root yaptım

evet room atsam sorun çözülür daha önce de böyle halletmiştim bir kere.Ancak şuan kullandığım laptopta usb ile telefonu bağlayınca ''usb aygıtı tanınmadı'' hatası veriyor.
yükleyebilirsiniz.
indirme yaparken hata veriyor hepsinde buradan bir kaç sürümü denedim

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
evet room atsam sorun çözülür daha önce de böyle halletmiştim bir kere.Ancak şuan kullandığım laptopta usb ile telefonu bağlayınca ''usb aygıtı tanınmadı'' hatası veriyor.

indirme yaparken hata veriyor hepsinde buradan bir kaç sürümü denedim

Ne hatası veriyor?

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
telefonun modeli nedir acaba ?

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Telefon USB yuvası arızalı olabilir şarj alır ama veri bölümü çalışmaz

hsno7

hsno7

Üye
    Konu Sahibi
osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
KArdeşim öncelikle recovery mode gir(ses açma+power tuşu basılı tut)
Wipe data+cache seçiyorsun ve cihazı bir sıfırlıyorsun
Daha sonra cihazı pcye tak bakalım okuyacak mı eğer okumazsa usb veriyolun arızalı demektir teknik serviste 15-20 lira gibi bir fiyata yaparlar
Eğer okuduysa verdiğim linkteki dosyaları indirip odinle flaşla
orgınal rom
Yalnız şunuda unutma young ace gibi modeller androidin ilk çıktığı zamanki telefonlar olduğundan dahili hafızası cok dusuktur (2-4 gb gibi )uygulama indirmede hafıza az uyarısı alabilirsin)
Takıldığın bir konu olursa bana dönüş yaparsın

snapdroid

snapdroid

Üye
:ehe:ehe:eheEmre bi sınıf arkadaşım benden özenti rootlayıp ( ben rootladim) ondan sonrada lucky patcher kurmuş ve play store u silmiş. Fakat çok işime geldi. O zamanlar fazla android bilgim yoktu rom flashlamaya felan korkarım. Neyse bunun teli ben recovery ile düzeltmeye çalışmıştı m vs. O özenti 2 hafta dan fazla telefonu garantiye yolladı fakat bende buralara geldim.

hsno7

hsno7

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal usb kablosu ile sorun çözüldü.
osmnbabaoglu yazılım için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: osmnbabaoglu

mekan58

Üye
Kardes eherhangi bir tarayici ile Google play i telefonuna dosya olarak indiripde yuklemeyi denemedinmi

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Google play rot lu cihaza bile kurulmuyor illa rom atacaksın en azından ben yapamadım

• Beğen
Tepkiler: hsno7

Üst Alt