Google Chrome 1.0 J2me - OperaMini Modified

Sponsorlu Bağlantılar

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
:tşk:

Ahmet_Selim

Ahmet_Selim

Üye
:tşk:

mstf_l

mstf_l

Üye
haha bu mal Opera Mini nin Resmini Degismis Google Chrome ile :d bu resmen Opera Mini Arkadaşlar. Neden Kandirmaya Calisiyolar Milleti Anlamiyorum. Bu Insanlari Mal Yerine KoymakTan Ne Anliyosunuz Yaa

zaten baslıkta yazıyor arkadasım operanı modifiyasidir diye

BestHacker

BestHacker

Üye
arkadaslar bi konuya odaklanirken direk indirme dosyasina dalmayin.. Once konuyu bastan sona bi okuyun adam ne yazmis ne aciklamis.. Indirip "bu boyle degil yalanci" demek o insana karsi saygisizliktir.. Ozenle paylasim yapiyor siz biz hepimiz yararlanalim diye.. O zaten programa ulasmis elinde.. Buraya koyuyor ki bikac kardesimiz faydalansin diye.. Tesekkur etmek gerekmez mi ..

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
arkadaslar bi konuya odaklanirken direk indirme dosyasina dalmayin.. Once konuyu bastan sona bi okuyun adam ne yazmis ne aciklamis.. Indirip "bu boyle degil yalanci" demek o insana karsi saygisizliktir.. Ozenle paylasim yapiyor siz biz hepimiz yararlanalim diye.. O zaten programa ulasmis elinde.. Buraya koyuyor ki bikac kardesimiz faydalansin diye.. Tesekkur etmek gerekmez mi ..

:alkis: kesinlikle

yuje

Üye
inş. çalışyordur tebrik ederim..

Smsng Str

Üye
Arkadaşlar benim telefon samsung star 2 opera miniyi (6.5) i kruyorum çal diyorum açılıyor fakat çıktıktan sonra oyunlara kaydetmemiş oluyor diğer oyunları kaydediyor fakat opera minide böle oluyor

ffatihh23

ffatihh23

Üye
skyfireden gerisi yalan arakdaşlar

Üst Alt