(Gloft) Miami Nights 2 : Şehir Senin %100 TÜRKÇE + Tanıtım

Sponsorlu Bağlantılar

skalia

skalia

Üye
Kardeş teşekkür ederim zaten ben bunu tek başıma yapmıyorum birkaç arkadaş çok fazla oyunlara bakıyoruz bir yerde tr sini bulup deniyoruz uyunca iş tamam mesela pes 10 da tr oldu o tamamen bana ait yani modifiye degil ama bu oyun başka bir versiyondan alınmış hali ama normalin üzerine yazmaktan daha çok ugraştirdı
Yorumun İçin Teşekkürler

sonuçta uyarlamada olsa denemede olsa oyun ve oyun içi diyaloglar tamamen türkçe olmuş
şunu gerçek söylüyorum yıllardır 6600 ımda çok oyun oynadım türkçe çeviriler içinde bu kadar
bi oyundan keyif almamıştım..
türkçeleştirme demek oyunun sadece menüsünü türkçe yapmak demek değil oyun içi diyaloglarıda türkçe yapmışsan o zamn ben o oyuna harbi çeviri derim işte yapanında yaptıranınında eline sağlık dicek bişe yok

SİVASLI APO

SİVASLI APO

Üye
teşekkürler SİVASlı eline sağlık.bende SİVASlıyım :D bir SİVASlıdan da bu beklernirrrrrr :D:D:D:D:D

ØñLîÑ€

ØñLîÑ€

Üye
güzel oyun,eline saglık

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
sonuçta uyarlamada olsa denemede olsa oyun ve oyun içi diyaloglar tamamen türkçe olmuş
şunu gerçek söylüyorum yıllardır 6600 ımda çok oyun oynadım türkçe çeviriler içinde bu kadar
bi oyundan keyif almamıştım..
türkçeleştirme demek oyunun sadece menüsünü türkçe yapmak demek değil oyun içi diyaloglarıda türkçe yapmışsan o zamn ben o oyuna harbi çeviri derim işte yapanında yaptıranınında eline sağlık dicek bişe yok
Benim Pes 10 Sadece Menüler Ve Oyun İçi Tr Ama Sonuçta Futbol Oyunu Daha Fazlası Olmaz Ama Bu Tür Hayat Simulasyonlarını Türkçe Yapmak İnanılmaz Zor Çünkü Birden Çok Senaryo Ve Çok Fazla Cümle Ama Dedigin Gibi Bu Tür Oyunların Oyun İçide Tamamen Türkçe Olmalı Çünkü Zaten Önemli Olan Diyaloglar:yuru

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler SİVASlı eline sağlık.bende SİVASlıyım :D bir SİVASlıdan da bu beklernirrrrrr :D:D:D:D:D
Sagol Kardes Bu Arada Sivaslılar bayagı çogaldımı desem?

skalia

skalia

Üye
Benim Pes 10 Sadece Menüler Ve Oyun İçi Tr Ama Sonuçta Futbol Oyunu Daha Fazlası Olmaz Ama Bu Tür Hayat Simulasyonlarını Türkçe Yapmak İnanılmaz Zor Çünkü Birden Çok Senaryo Ve Çok Fazla Cümle Ama Dedigin Gibi Bu Tür Oyunların Oyun İçide Tamamen Türkçe Olmalı Çünkü Zaten Önemli Olan Diyaloglar:yuru

aynn hayat smilsyonlu oyunlarda oyun içi türkçeleştirme bi hayli zordur zatn bu kadar tebrikte bu yüzden sana..:oke:

bu arada pes güzelbi oyun gerçekten ama oyundaki sevmediğim bi kaç yön var
1. oyun neden tam ekran değilde yarım ekran halbuki oyun önizlemelerinde tam ekran
bu kötü işte yapımcının tercihi tabiki ama oyunun zevkni alan bi etken
2.oyun çok donuk ve buda soğutuyor insanı
pes 2008 gayet iyi hem tam ekran hemde donma yok 2009 ve 2010 serilerini bu yüzden taktir etmedim hiç

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
aynn hayat smilsyonlu oyunlarda oyun içi türkçeleştirme bi hayli zordur zatn bu kadar tebrikte bu yüzden sana..:oke:

bu arada pes güzelbi oyun gerçekten ama oyundaki sevmediğim bi kaç yön var
1. oyun neden tam ekran değilde yarım ekran halbuki oyun önizlemelerinde tam ekran
bu kötü işte yapımcının tercihi tabiki ama oyunun zevkni alan bi etken
2.oyun çok donuk ve buda soğutuyor insanı
pes 2008 gayet iyi hem tam ekran hemde donma yok 2009 ve 2010 serilerini bu yüzden taktir etmedim hiç
Kardes benim tel 6600 oyun 6600 için gayet güzel bir oyun ara sıra cok ufak donma oluyor ama malum telefon cok eski ve mesela real football 2007-2008-2010 oyun acık acık duraklıyor mesela bir n70 te oynamakla arasında cok farkvar bu yüzden real football 2006 dan sonraki versiyonlar berbat (6600 için söylüyorum) zaten rf 2009 hiç çalışmıyor ama pes 10 rakip daha akıllı ben zaten 6600 da rf 2006 ve rf 2007 oynuyordum ama su anda pes 10 u tek gecerim 6600 versiyonda pes 10 su anki en yeni ve kaliteli oyun zaten fifa 10 falan s60v2 de bitik oyunlar bir rf vardı ama simdi artık birde bomba gibi pes var

nukleus

nukleus

Üye
inşallah n79 çalışır saol

ugurhan1001

ugurhan1001

Üye
Eline sağlık.:oke:

cimbomlu_53

Üye
gerçekten çok teşekkür ederim

skalia

skalia

Üye
Kardes benim tel 6600 oyun 6600 için gayet güzel bir oyun ara sıra cok ufak donma oluyor ama malum telefon cok eski ve mesela real football 2007-2008-2010 oyun acık acık duraklıyor mesela bir n70 te oynamakla arasında cok farkvar bu yüzden real football 2006 dan sonraki versiyonlar berbat (6600 için söylüyorum) zaten rf 2009 hiç çalışmıyor ama pes 10 rakip daha akıllı ben zaten 6600 da rf 2006 ve rf 2007 oynuyordum ama su anda pes 10 u tek gecerim 6600 versiyonda pes 10 su anki en yeni ve kaliteli oyun zaten fifa 10 falan s60v2 de bitik oyunlar bir rf vardı ama simdi artık birde bomba gibi pes var

benim pes e dicek lazım yok oyun güzel sadece dediğim şu oyun neden yarım ekran mesela real footbal da falan tam ekran pes 2008 de tam ekran ama 2009 ve 2010 versionları yarım ekran
bu yüzden pek hoş olmuyor..
yarım ekrandan kasıt şu skor bölümü ve en alt radar ın olduğu bölüm tablo içinde ve yarım ekran olmasına sebep oluyor buda
bu sorun kalkarsa pes in üstüne oyun tabiki tanınmaz

gσѕѕιρ gιяℓ

gσѕѕιρ gιяℓ

Üye
Emeğime Sağlık...

[Cenk]

[Cenk]

Üye
TESEKKÜRLER .. By Sivaslı arkadasm

xxargunxx

xxargunxx

Üye
saol

gσѕѕιρ gιяℓ

gσѕѕιρ gιяℓ

Üye
Emeğine Sağlık...

anathemic

Üye
kardeş bn bu dosyayı indirp telefona attm ama çalışmıo :s bı yardmcı olabılırmsn

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
oyun saglam sen yapamamısındır daah sonra bakarım kardeş

Emir

Emir

Üye
Eline Saglık..

_StanicEnemy_

_StanicEnemy_

Üye
eline saglık