global race:raging thunder+5 track for 5800

Sponsorlu Bağlantılar

madboy-_-60

Üye
tsk

fatih_kartal

Üye
slm benim telefonum 5800 benim telefonumda bu oyun açılıyordu şimdi açılmıyo tekrar oyunu yüklememmi lazım yoksa başka bi sebebten dolayımı açılmıyodur bilgilendirerseniz sevinirim

djibram

djibram

Üye
bu oyun neden yüklenmiyor tam açılcak olmuyor bi çözüm varmı

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
evet benim tel 5230 yukluyorum ama acilmiyor neden ?:nono:

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
yokmu bilenn yaaa

miltfrext

miltfrext

Üye
sağolasın gardasss

Utk4n*

Utk4n*

Üye
DahiLi BiLeşen diyoR. Hata veriyoR.

fatih54102

fatih54102

Üye
simdi indirip denedim yükleyebildim nerde sorun yasiyorsun daha acik söylersen yardimci olurum

--------------- Ekleme ---------------

oyunun telefon hafizasina yüklü olmasi ve telin hackli olmasi gerek 5800 olan arkadaslarimin hepsi denedi oldu hepsinde C:/Private/2001273c var.

Ya sen hiç anlamazmısın yok diyoruz yok telefonum 5800 herşeyi tam hackli ve telefonda o oyun olmasına rağmen Şu C:/Private/2001273c dosyası yokkk!!! :off:.Kendimizmi oluşturacaz? . Bi konu açmışın bari düzgün aç herşeyi tam olsun

Utk4n*

Utk4n*

Üye
Ya sen hiç anlamazmısın yok diyoruz yok telefonum 5800 herşeyi tam hackli ve telefonda o oyun olmasına rağmen Şu C:/Private/2001273c dosyası yokkk!!! :off:.Kendimizmi oluşturacaz? . Bi konu açmışın bari düzgün aç herşeyi tam olsun

XpLoreye giR AyarLardan Sistem dosyaLarını göSteR seçeneğini işaRetLe. öyLe dene biRde aRamayı C:/Private/2001273c dosyasını..

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
gzl

CoDeYs

CoDeYs

Üye
saol ..

hulkerem

Üye
abi bu arabaları nasıl modifiye ediyoz yaa

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Teşekkürler

bitlisadilcevaz

Üye
eyvallah

By_Casparov

By_Casparov

Üye
emeğine sağlık...

~HaDeS~

~HaDeS~

Üye
Tşkler Kardeşim Eline Sağlık

feyyazevci

feyyazevci

Üye
teşekkürler...

madalimert

madalimert

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar iphone aldığım için 5800 ile ilgili konularıma bakamıyorum artık. teşekkür edenlere bende teşekkür ederim :) bazı arkadaşlar sorun yaşamış ilgilenemedim kusura bakmasınlar bazıları baya kızmış hatta bi konu açmışsn herşeyi tam yap demiş ama bu programları yapan ben değilim siz ne kadar biliyosanız bende o kadar bilgiye sahibim. tekrardan teşekkür edenlere iyi oyunlar dilerim...

unalresul

unalresul

Üye
tşkkrlr

Üst Alt