1. Büyük acı ve üzüntü yaşadığımız dünkü terörist saldırı ve kaybettiğimiz Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın bugün düzenlenecek cenaze törenine saygı nedeniyle maxicep mecralarında 1 Nisan şakalarına yer vermeyeceğimizi duyurmak istedik. Üyelerimiz bu konuda paylaşım yapmak isterlerse onlara da saygı duyacağımızı belirtmek isteriz. Anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Bu vesile ile Mehmet Selim Kiraz'ın ailesine ve yüce Türk milletine tekrar başsağlığı dileriz. Maxicep

Gizli topuklu ayakkabı :D

Konu, 'Bayan Moda - Takı - Aksesuar' kısmında c3r3n tarafından paylaşıldı. Okunma: 13521 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Ayakkabı hastalarına müjde, işte size kimsenin giymeye kolay kolay cesaret edemiyeceği kadar orjinal yeni ayakkabı tasarımı. Topuklu, 'topuksuz ayakkabının' bir bölümünün hiç olmaması paha da ağır olmasını engellememiş, bu yeni modayı takip etmenin bedeli sadece 1800 sterlini gözden çıkartmanız yeterli...


  < Resmi açmak için tıklayın >  Giymek cesaret istiyor!

  Antonio Berardi tarafından tasarlanan bu ayakkabılar dekor için değil gerçekten giymek için. Gwyneth Paltrow, Uma Thurman ve Victoria Beckham'ın en çok kullandığı ayakkabı markalrından bir olmasına rağmen henüz bu tasarım için büyük siparişler alınmamış.
  39 yaşındaki İngiliz tasarımcı Berardi, bu modeli yaparken 1980'lerin Post modern akımından etkilendiğini belirterek ısrarla tasarladığı ayakkabının herhangi bir tehlikesi olmadığını savunuyor. Berardi, Ergonomik bir tasarımı olan gizli topuk da, tüm ağırlığı öndeki platformun taşıdığını belirtirken ayak sağlığı uzmanlarıysa tasarımın vücut sağlığı açısından çok büyük tehlikler taşıdığını belirtiyorlar.
  Siz yine de bu ayakkabıyı giyecek kadar çılgınsanız edinebileceğiniz adresi hemen belirtelim. Browns mağazaları, Londra. Ayakkabıyı sipariş ettikten sonra birkaç hafta da beklemeyi göze almanız gerekiyor.  (Çatlaklığın diğer boyutu :ehe)


   
  Yazan: c3r3n
 2. ben spor ayakkabılarım varken ayağımı kırdım ..bu giysem kafamı kırarım kesin... :)
   
 3. :ehe (allah korusun abla )
   
 4. bi ayakkabı için insan kendine bu kadar eziyet edemez
   
 5. Yok artık abarttılar :D :D
   
 6. ee moda da sınır yok...
  hem o kadar para vercem hem de kolumu bacağımı kırcam...:ehe
  sigorta falan mı yapıyolar ki...:coold:
  hayatta giymem, bi yerlerimi kırmaya niyetim yok, converselerim yeter bana
  ...
   
 7. Güzel görünmedi gözüme. I ıh sevmedim..
   
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
01 Nisan 2015 Çarşamba - 11:02:25
android oyunlar