General Mobile Q100 - 1.000'ni Aşkın Oyun, Uygulama Herşey Burda!

Sponsorlu Bağlantılar

RaP_FB

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Q100 - 1.000'ni Aşkın Oyun, Uygulama Herşey Burda!
Selamlar,

Telefonu alalı aşşağı yukarı 1 ay oldu, uygulama ve oyun yönünden hiç bi' sıkıntı yaşamadım, sadece kamerası kötü.. Forumda gördüğüm konulardan sonra böyle bi' başlık açmaya karar verdim, oyun sıkıntısı yaşayacağını sanmıyorum artık kimsenin.

Öncelikle Opera 5.2'yi yükledim, çözünürlükten olacak ki donma yaptı.. Daha sonra 3.1'ri yükledim hız olarak gayet güzel şuan. Daha sonra oyun konusunu araştırdım ve istemeyeceğim kadar oyun buldum. :)

Opera 3.1 : Sorunsuz olarak q100'de çalışmıştır, şuan kullanıyorum;

Ve 176x220 yani Q100 Telefonlarına uygun 1.000'ni aşkın oyun linki:

Çoğu oyunu indirdim, sorunsuz oynuyorum.

Sormak istediğiniz, anlamadığınız kısımlar olursa burdayım. :)

• Beğen
Tepkiler: lalouve ve CoDeYs

asistkrali

Üye
Dostum bende GM q100 kullanıcısıyım.
Bazı programlarda şu ifade var. Farkına varmışsındır.

"Your device is not support Bluetooth in Java."

Bluetooth ve Java var. Ama ikisi birbirini desteklemiyor. Sanırsam java güncellemesi gerekecek. Yada bildiğin bir öneri varmı.

RaP_FB

Üye
    Konu Sahibi
Hiç böyle bi' uyarı vermedi bana.. Telefonu kapatıp açtıktan sonra tekrar denediniz mi?

hamide82

Üye
ben apamadım bunu
arkadaşım ama :(((

karafe1978

karafe1978

Üye
Selamlar,

Telefonu alalı aşşağı yukarı 1 ay oldu, uygulama ve oyun yönünden hiç bi' sıkıntı yaşamadım, sadece kamarası kötü.. Forumda gördüğüm konulardan sonra böyle bi' başlık açmaya karar verdim, oyun sıkıntısı yaşayacağını sanmıyorum artık kimsenin.

Öncelikle Opera 5.2'yi yükledim, çözünürlükten olacak ki donma yaptı.. Daha sonra 3.1'ri yükledim hız olarak gayet güzel şuan. Daha sonra oyun konusunu araştırdım ve istemeyeceğim kadar oyun buldum. :)

Opera 3.1 : Sorunsuz olarak q100'de çalışmıştır, şuan kullanıyorum;

Ve 176x220 yani Q100 Telefonlarına uygun 1.000'ni aşkın oyun linki:

Çoğu oyunu indirdim, sorunsuz oynuyorum.

Sormak istediğiniz, anlamadığınız kısımlar olursa burdayım. :)

Arkadaşım oyun için verdiğin link hata veriyor. kaldırılmış olabilir başka link varsa veririsen sevinirim. nerdeyse tüm siteleri aradım ama bu tele göre oyun yok.:bilmm :sopa: :vur

RaP_FB

Üye
    Konu Sahibi
@karafe1978

Linkte sorun yok, zaten linkin kırılma gib bi' durumuda yok. :)

whiteshark

Üye
evet 4shred linki görünüyor ama türk telekom engellemiş siteyi bende oyunları indiremedim. Birde bu tlefon 220x176 mı yoksa 176x220 mi ?bence 220x176 olması gerekiyor

bewilder

Üye
link ölüüü :(

Gallinari

Üye
kardeşim link ölü bi yardımcı olsan 1 senedir kullanıyorm telefonu ne oyun buldum ne bişey

v-power

Üye
arkadaşlar link te bir sorun yok dns ayarlarınızı kontrol ediniz ben download ettim ve kulalnıyorum gayette güzel bri paylaşım tşk ederim

CoDeYs

CoDeYs

Üye
linkler çalişiyor arkadaş saol dostum indirdim

ismail7111

ismail7111

Üye
lünk çalışıyor sorun yok ama arkadaşım telefona uyumlu degil oyunlar Q100 telefon ekranı 220x176

lalouve

Üye
Ellerine sağlık bulunamayanı bulup eklemişsin. Kaç tane oyun indirdiysem hepsi çalıştı. Başarılı çalışmandan dolayı teşekkürler.

benvarya

Üye
link ölüüüüüüüüüüüüüüüü

rcpgrkmuynk

Üye
çıkık link :)

nouma45

Üye
gayet güzel bir paylaşım dns ayarlarını değiştirin linkte bir sorun yok .benim tel Q300 benim telede uydu bu oyunlar

Üst Alt