Haber Windows Phone'ye Gelecek Uygulama-oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
semihkardasx

semihkardasx

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone'ye Gelecek Uygulama-oyunlar
Bildiğiniz üzere Windows Phone işletim sistemli telefonların satışında büyük artış oldu.Ve Windows Phone marketini genişletti ve en çok beğenilen uygulamaları getiriyor...

Vine

Vine en fazla 6 saniye uzunluğunda videolar çekmeni ve paylaşmanı sağlayan Twitter'a ait bir video uygulaması.Vine videolarını takip edebilir, onları beğenebilir, yorum yapabilir ve Revine ile paylaşabilirsin.Şu anda "Vine" markete "13 Kasım 2013"de eklenmiştir.

Instagram

Instagram, özellik olarak mobil aygıtlar için tasarlanıp geliştirilmiş, kullanıcılarına fotoğraflarını sosyal ağlarda paylaşma ve filtreleme olanağı sunan farklı dil seçenekleri ile kullanılabilen bir uygulama. Yayınlandığı günden bugüne çok hızlı bir gelişim gösteren Instagram; 21 Aralık 2010 tarihinde kırdığı 1 milyon indirmeye en hızlı ulaşma rekorunun ardından 2012’nin Mart ayına kadar 25 milyonu aşkın kullanıcıya ulaştı. 2012 Nisan ayında ise sabırsızlıkla bekleyen Android kullanıcılarının yüzünü de güldürerek Android için olan sürümünü de yayınlandı. Yeniliklerine de yayına aldı. ‘de sunan uygulama, basit ve hızlı arayüzü ile sıkça tercih ediyor."Instagram" markete "20 Kasım 2013" tarihinde ekleneceği yazılmıştır.

Subway Surfes

Android ile iOS işletim sistemine sahip mobil cihaz sahipleri tarafından oldukça sevilen Subway Surfers oyununun kısa bir süre sonra Windows Phone akıllı telefonlarda da yer alacağı açıklandı.

Bilindiği üzere Windows Phone 8 ile birlikte yepyeni bir çıkış yakalayan Microsoft’un söz konusu alandaki en ciddi eksikliğinin mağazadaki oyun ve uygulama yetersizliğiydi. Ancak çok hızlı bir şekilde konuyla ilgili çalışmalar yapan Microsoft’un aradaki açığı süratli bir şekilde kapatmaya başladığını söylemek mümkün.

Subway Surfers oyununun kısa bir süre için Windows Phone Mağazası üzerinde yer alacağının açıklanması da söz konusu çalışmaların en yakın örneklerinden biri. Diğer platformlarda milyonlarca kez indirilen popüler oyunun Facebook sayfasından yapılan açıklamayla oyunu kısa bir süre içinde Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarda da görebileceğimiz resmen duyuruldu.

Angry Bird Go!

Windows Phone mağazası hızla büyümeye devam ediyor.Rovio Windows Phone mağazası için yeni bir oyunun geleceğini müjdeledi.Bu oyun angry birds serisinin en son çıkacak olan oyunu Angry Birds Go! oyunudur.

Rovio tarafından verilen bilgiler doğrultusunda yeni gelecek olan Angry Birds Go!oyunu mağazaya Aralık ayının 11′inde gelecek.Oyun bir önceki angry birds oyunları ile kıyaslandığında hikayesi biraz daha farklı.Bu sefer Angry Birds Go!oyunu bir araba yarış tarzında olacak.

Ayrıca oyun Andorid ve İOS mağazası ile de eş zamanlı olarak mağazada ki yerini alacak.Oyunun ücretli olup olmama konusunda şuan bir bilgi verilmemiş,ilerleyen tarihlerde oyunun ayrıntısı daha da çok belirgin olacak

Gameloft Dağıtılacak Oyunlar

Asphalt 8 Airborne

Despicable Me: MinionRush

Dungeon Hunter 4

Total Conquest

Six Guns

Kingdoms & Lords (Eklendi)

Uno & Friends (Eklendi)

capkino06

Üye
siz guns da var da böyle bir konu var zaten :) ab go ile subway yok instagramın 20 kasımda geleceği kesinmiymiş ?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
bugün arkadaşı htc 8x cihazından mağazaya baktım çok fakirdi sanki terk edilmiş bir avm gibi. umarız ileriki zamanda dolar taşar

Bay H

Bay H

Üye
:bottom::box:haha::sirit:
daha önce açılmış mı kontrol etseydiniz önce

4MaGuS

4MaGuS

Üye
:bottom::box:haha::sirit:
daha önce açılmış mı kontrol etseydiniz önce
daha önceden böyle bir konu açılmıştı ali abi açmıştı hatta onun yanında bir kaç kişi daha açıp kitlenmişti diye hatırlıyorum ama arkadaş uğraşmış baya yöneticilere kaldı artık ne yapılacağı

Son düzenleme:
Bay H

Bay H

Üye
daha önceden böyle bir konu açılmıştı ali abi açmıştı hatta onun yanında bir kaç kişi daha açıp kitlenmişti diye hatırlıyorum
sensation'ın açtığı konu var aktif olan onu kasıt ettim zaten

sekajmer

sekajmer

Üye
:sirit:

capkino06

Üye
:bleh::haha:o zaman sıra bende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt