General Mobile Etab-4 (ROOT,OYUN VS.)

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

togultay

Üye
Tableti fabrika ayarina dondurmek icin gerekenleri yapiroum ard arda tekrarliyorum ama sonuc alamiyorum tableti normal olarak baslatip ayarlardan fabrikaya sifirlasam oluyormu?

dasfasfsafsa

Üye
Ya ben mobo geniyi yüklediğimde yeni sürümü yükleniyo ama siz eski sürümden anlatmışsınız yeni sürümde anlatsanız olurmu yeni sürümde yapamadım

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

dasfasfsafsa

Üye
BATTALGAZA sen mobogenie'nin eski sürümünden anlatmışsında benim pc ye yeni sürümü yüklendi ona göre yeni sürümüde anlatsan

furkan00699

Üye
arkadaşlar ben rootu attım tableti kullanmaya başladıktan 4-5 saat sonra ayarlar kendiliğinden silindi ne yapabilirim yardım edermisiniz

lvntqq

Üye
Arkadaşlar kesin çözümü buldum çözü bana ait 2-3 araştırma sonucunda buldum bi ste var hertürlü siteye girebiliyosun hiçbir engel yok kendi sitemde paylaştım buyruk link video ve yazılı anlatım. lütfen üye olup yorum yapmayı unutmayın emeğe saygı

poalat

Üye
ya beyler tableti rootladım ama aktivasyon istiyor. Uninstal stock apps seçeneğine yok programda nasıl yapcam

sertacusta

sertacusta

Üye
sonunda tableti çökertmeyi başardım :) elinde çalışan bi rom olan var mi ?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
2.26 yükleyeceksiniz bukadar zor mu ben eset kullanıyorum v bana mobogenieyi kurarken çok sıkıntı çıkarıyor (haklı gibi çünkü gerçekten zararlı yazılımlar kuruyor neyse) 4saatliğine güvenliği devre dışı bırakıp yükleyip rootlatıp stock appleri sildiğimde geri siliyorum ve virüs taraması yapıyorum (evet bir kere değil yaklaşık 8-9 tablet rootladım)

mahmutpekkara

mahmutpekkara

Üye
Sadece root :D Baska birsey yapamazsin bi de istiyosan custom romu kurabilirsin sadece :D
Dostum sana bir soru daha soracağım, sıktıysam özür dilerim...
Sen bir mesajında komşunun tabletine rom yüklemişsin
(tamamen, eksiksiz ve senin yazdığın bu komutlar ile:
*adb devices

*adb shell

*su

*mount -o rw,remount /system

*dd if=/sdcard/etab4rom.img of=/dev/block/mmcblk0p9)
fg
peki romu yüklerken bir sıkıntıyla karşılaştın mı ? (romu yükledikten sonra açılış ekranında kalması gibi...)
benim tablet düzelmiş, ben de yükleyecektim de sana bir danışıyim dedim.......

taqa41

Üye
Bu konuyu açandan Allah razı olsun yaptım ben oluyor.

mahmutpekkara

mahmutpekkara

Üye
şadow beni taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.rtrthrhrthdfgathjawt6e
The Shadow gerek kalmadı romu yükledim veeee...

Fatihack rom harika gençler yüklemenizi öneririm, yalnız yukarıda yazdığım komutlar ile.

The Shadow, peki bu fatihack romun v2.0 ları çıkmış, kuralım mı??? (inşallah kısa sürede bu mesaja cevap verirsin......................

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

sulecanakc

Üye
resetledikten sonra formating yerine ilkine tıkladım ve şuan geri dönemiyorum aktivasyon şifresini de bilmiyorum ne yapmalıyım ?

ozulustr

Üye
resetledikten sonra formating yerine ilkine tıkladım ve şuan geri dönemiyorum aktivasyon şifresini de bilmiyorum ne yapmalıyım ?
Sorun olmaz tekrar recovery ara yuzune gir ve format isini tekrar yap. Yani konuda yazilanlarin aynisini yaparsan root atarsin :)

The Shadow

The Shadow

Üye
Dostum sana bir soru daha soracağım, sıktıysam özür dilerim...
Sen bir mesajında komşunun tabletine rom yüklemişsin
(tamamen, eksiksiz ve senin yazdığın bu komutlar ile:
*adb devices

*adb shell

*su

*mount -o rw,remount /system

*dd if=/sdcard/etab4rom.img of=/dev/block/mmcblk0p9)
fg
peki romu yüklerken bir sıkıntıyla karşılaştın mı ? (romu yükledikten sonra açılış ekranında kalması gibi...)
benim tablet düzelmiş, ben de yükleyecektim de sana bir danışıyim dedim.......
Sen halletmişin zaten :D
şadow beni taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.rtrthrhrthdfgathjawt6e
The Shadow gerek kalmadı romu yükledim veeee...

Fatihack rom harika gençler yüklemenizi öneririm, yalnız yukarıda yazdığım komutlar ile.

The Shadow, peki bu fatihack romun v2.0 ları çıkmış, kuralım mı??? (inşallah kısa sürede bu mesaja cevap verirsin......................
Eskisi kadar foruma girmiyorum aktifken yakalarsan şanslısın :D Bu cihazla da uzun süredir ilgilenmiyodum doğrusu link at bakıyım :D

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Bende de Qid Qad ROM var tavsiye ederim çok iyi tableti o kadar bozdum artık çok rahatım.

Üst Alt