Telefon Tavsiyesi General Mobile Discovery

Sponsorlu Bağlantılar

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery
Arkadaşlar, " " ilanıma bir mesaj geldi yine. 1 aylık cihaz general mobile discovery ile takas yapmak istiyor. Üzerine 100TL alacağım. Sizce kötü müdür? Kitkat mevcut mu general mobile da?

Şöyle diyeyim. Telefoncu bile bu model için +150 TL bir fark ister. Sebebi ise lumia ların ikinci eli hiç yok. Almayan yerler bile var nakit satsam bile. Bense WP illetinden kurtulup android almak istiyorum. Nasıldır General mobile? Yaza kadar idare eder mi beni? Yazın limitsiz bütçe ile yeni telefon alacağım?

byAndroid

byAndroid

Üye
İdare eder seni yaza kadar ama kac gb modeli kitkatda mevcut

byAndroid

byAndroid

Üye
Takiliyo ve cift hatli yinede sen bilirsin kamera konusunda 925 i aratir 150 lira uste almaya bak bence

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
Takiliyo ve cift hatli yinede sen bilirsin kamera konusunda 925 i aratir 150 lira uste almaya bak bence

Hocam sen "Nokia"nın kamera yazılımında ki sararma sorununu bilmiyorsunuz galiba (: Hiç kamera kullanan biri değilimdir. İçeriği hızlı olsun yeter.

byAndroid

byAndroid

Üye
Hocam sen "Nokia"nın kamera yazılımında ki sararma sorununu bilmiyorsunuz galiba (: Hiç kamera kullanan biri değilimdir. İçeriği hızlı olsun yeter.
O zaman alabilirsin ama kitkat daha tam surum gelmedi beta cikti ondada bazi hatalar mevcut tavsiyem 4.2.1 de kalmaniz sorunsuz valla annem kullaniyo

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
O zaman alabilirsin ama kitkat daha tam surum gelmedi beta cikti ondada bazi hatalar mevcut tavsiyem 4.2.1 de kalmaniz sorunsuz valla annem kullaniyo

Vallaha lumia da Developers of prieview sürümlerinden alıştık (: Artık adamın sürümü hangisiyse onun ile devam edeceğiz (:

byAndroid

byAndroid

Üye
Discovery 2 felan bulsaydin daha super olurdu aslinda ya da zenfone 5 felan

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 2 felan bulsaydin daha super olurdu aslinda ya da zenfone 5 felan
Lumiaların ikinci eli çok kötü gerçekten. Değil Discovery, T40 ile değişmeyeninden gördüm ben. Windows verdim mi adama bomba vermiş gibi kaçıyor niyeyse. Uzun bir süre bu telefonu tercih etmemeyi düşünüyorum (:

byAndroid

byAndroid

Üye
O zaman disxovery iyidir hayirli olsun

byAndroid

byAndroid

Üye
Takılma kasma vs yok değil mi? Gördüğüme göre kullanmış bilgilisin :) uzun süre sonra döneceğim bu platforma.
Super ya kitkatli olani kullanmadim ilk ciktiginda almistik gecen temmuzda 1 seneyi gecti tik yok telefonda sapa saglam takilma donma yok sadece bir kere fabrikya ayarlarina dondurdum o da bi sorun vardi simdi hatirlamiyorum

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
Super ya kitkatli olani kullanmadim ilk ciktiginda almistik gecen temmuzda 1 seneyi gecti tik yok telefonda sapa saglam takilma donma yok sadece bir kere fabrikya ayarlarina dondurdum o da bi sorun vardi simdi hatirlamiyorum
Kitkatta çok daha süperdir o zaman. Ama wifi sinyal gücü düşük diye okudum. Sizce nasıl?

byAndroid

byAndroid

Üye
Kitkatta çok daha süperdir o zaman. Ama wifi sinyal gücü düşük diye okudum. Sizce nasıl?
Valla benim gordugum kadariyla s3 le kiyasladik s3 ten daha iyi cekiyordu bence sorun cikmaz kitkat daha iyi ama beta surum oldugu icin bazi donma ve takilmalar oluyormus dedigim gibi jeally beanda super ama tartismasiz

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
Valla benim gordugum kadariyla s3 le kiyasladik s3 ten daha iyi cekiyordu bence sorun cikmaz kitkat daha iyi ama beta surum oldugu icin bazi donma ve takilmalar oluyormus dedigim gibi jeally beanda super ama tartismasiz
Tamam o zaman muhtemelen aldım, anlaştık abiyle. 40 yaşındaymış :)

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz temiz demi temiz cihaz bulmak biraz zorda birde hangi renk
Abimiz 40 yaşında ve çok titiz bi insanmış. Şu kırk liralık jelatinlerden varmış. oğlu yüzünden 820'sini satmış ve androidden memnun kalmamış. Bu hafta içi buluşup elden inceleyeceğiz telefonları. Bir de sarj soketi çok sorunlu diyorlar 4GB'lerde. Ama 16 GBlerde öyle bi sorun yokmuş yeni model hesabı. Sen ne diyorsun?

byAndroid

byAndroid

Üye
Abimiz 40 yaşında ve çok titiz bi insanmış. Şu kırk liralık jelatinlerden varmış. oğlu yüzünden 820'sini satmış ve androidden memnun kalmamış. Bu hafta içi buluşup elden inceleyeceğiz telefonları. Bir de sarj soketi çok sorunlu diyorlar 4GB'lerde. Ama 16 GBlerde öyle bi sorun yokmuş yeni model hesabı. Sen ne diyorsun?
O zaman sorun yok evet sarz soketi sorunu var ama bizim cihazda olmadi hic yengemgil bizden 3-4 ay sonra aldilar onlarda sarz soketi sorunu oldu ne yazik ki kullanima bagli bence guzel ve dikkatli kullanirsaniz hicbisey olmaz yengemin kide 4 gb ti . 16 gbta oyle bi sorun gormedim.

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
O zaman sorun yok evet sarz soketi sorunu var ama bizim cihazda olmadi hic yengemgil bizden 3-4 ay sonra aldilar onlarda sarz soketi sorunu oldu ne yazik ki kullanima bagli bence guzel ve dikkatli kullanirsaniz hicbisey olmaz yengemin kide 4 gb ti . 16 gbta oyle bi sorun gormedim.
Evet bu sorunu söyleyenlerin hepsinin telefonu 4GB modelinden. O yüzden rahatladım. Ben titiz kullanırım, nasıl çatır çutur sokete sokuyorlar anlamıyorum. O zaman senin telefon hakkında ki tecrübelerine göre takaslayacağım (:

byAndroid

byAndroid

Üye
Evet bu sorunu söyleyenlerin hepsinin telefonu 4GB modelinden. O yüzden rahatladım. Ben titiz kullanırım, nasıl çatır çutur sokete sokuyorlar anlamıyorum. O zaman senin telefon hakkında ki tecrübelerine göre takaslayacağım (:
Hayirli olsun kardesim android iyidir ya [emoji4]