Gangstar Rio: City of Saints v1.1.2

Sponsorlu Bağlantılar

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye
    Konu Sahibi
Gangstar Rio: City of Saints v1.1.2

Bir çoğunuzun da bildiği bir oyun. Gangstar Rio City Of Saints GTA ile eşdeğerde bir oyun. Bir çok özellik ile GTA'dan bile üstün. Grafik, ynanış vs. Bu güzel oyunun son sürümü 1.1.2 çıkmış bulunmakta. Bunu sizlerle paylaşmak istedim :)

Neler Yeni?
-Gangtar Rio için büyük güncelleme var.
-City Of Saints için gelen yeni özelliklere göz atmalısınız.
-Şehir etrafında eklenen çeşitli yeni rampalarda yeni atlayışlar gerçekleştirin.
-Yeni bir Monster araç eklendi. Artık bir çok şeyi ''Hop!'' diye ezebilirsin.
-
Çete için daha fazla paraya mı ihtiyacınız var? Yeni banka soygunları yapın ve daha fazla para kazanın.
-SWAT kıyafetlerini ve güçlü altın silahları deneyin.

[Metin kendi çevirimdir.]

APK=

DATA;
Part1=
Part2=
Part3=
Part4=

*APK'yi kur.
*''com.gameloft.android.ANMP.GloftG4HM'' dosyasını ''sdcard/Android/obb''nin içine kopyala.
*Oyunu aç :)

• Beğen
Tepkiler: djlkr ve YILMAZBY

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Teşekkürler:oke:

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil :)

emin120

Üye
çok sağol ek indirme vs. yapmıcaz dimi 2 gundur bu oyun ıcın ugrasıyorum datayı atıcam oyun calıscak dimi?

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye
    Konu Sahibi
Ek indirme yok, data'yı at OBB'ye oyun açılacak, bu kadar basit :)

Kerim.

Kerim.

Üye
İnsallah galaxy w'de calisir.indiriyorum :tşk:sen angi telefonda denedin?

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye
    Konu Sahibi
İnsallah galaxy w'de calisir.indiriyorum :tşk:sen angi telefonda denedin?

Samsung Galaxy S3 Mini'de denedim. Gerçekten kasmalar azalmış bir sürüm, başarılı bir sürüm haline gelmiş. Oyun güzel ama oyundaki araba kullanım stillerine alışamadım. GTA daha kolay gibi geliyor :D Birde bu amortisörler filan ayarlı yapılmamış, araba sanki oyuncak gibi geliyor. Ama GTA'da arabalar gerçekteki gibi süspansiyon, yol tutuşu, fren mesafeleri filan.

Bu oyunun grafikleri çok güzel, GTA'dan daha fazla araç bulunması da cabası :)

Kerim.

Kerim.

Üye
İndirdim partlari.simdi rardan cikarcam.insAllah calisir.oyun hakkindaki yorumlarimi sonra yapiyim bende:)

- - - Eklendi - - -

Oha oyun 7.7 gb mi?

taylan08

Üye
oyunu indirdim sd yi falan attım çalıştırıyorken check yapıyor 6mb inmesi gerekiyor diyor ama hep yarıda kesiliyor o 6 mb lık dosya inmiyor ne wifi den nede mobil internetten

emin120

Üye
oyunu indirdim sd yi falan attım çalıştırıyorken check yapıyor 6mb inmesi gerekiyor diyor ama hep yarıda kesiliyor o 6 mb lık dosya inmiyor ne wifi den nede mobil internetten

oyunun veriklerini sil olcak.

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye
    Konu Sahibi
İndirdim partlari.simdi rardan cikarcam.insAllah calisir.oyun hakkindaki yorumlarimi sonra yapiyim bende:)

- - - Eklendi - - -

Oha oyun 7.7 gb mi?

Ne 7.7 Gigabayt'ı? Oyun sadece 1,9 Gigabayt.

Samet.25

benim telde calismaz heralde

Kerim.

Kerim.

Üye
Olmuyo ya.6mb indiriyo.sonra ok'a bas oyunu oyna diyo.ok a basiyorum.gameloft yazisi geliyo atiyo sonra:sinir

sprstr1907

Üye
Olmuyo ya.6mb indiriyo.sonra ok'a bas oyunu oyna diyo.ok a basiyorum.gameloft yazisi geliyo atiyo sonra:sinir
Bende de aynı hata telefonum Xperia S cozumu nedir arkadaşlar dosyalar indiği halde gameloft yazısından sonra oyundan atıyor ?

togo159

Üye
Aynı sorun bendede var 6mb indiriyor sonra oyundan atıyor.
Telf. Galaxy Wonder

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Wonder ve Xperia S'in GPU'sunun Adreno olmasından olabilir mi acaba?

Benim Mali-400 GPU ve oyun çalışıyor.

sprstr1907

Üye
Adreno 220 kullanıyor bana oyunu kaldırmadıgını söylemiceksin herhalde ?

togo159

Üye
Wonder da adreno gpusu kullaniliyor

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye
    Konu Sahibi
Her GPU'ya uyumlu olamayabiliyor bazen oyunlar. Kaldırmayacağını söylemeyeceğim tabii ki de ama uyumlu olmayabilir.

Kerim.

Kerim.

Üye
Senin data dosyalari mali icin olan data dosyalari olmasin?

Üst Alt