Galaxy W CM9 Rom FİNAL Sürüm Ayarları!

Sponsorlu Bağlantılar

ilcarnefice

Üye
Abi bu özellik 10.1de yok =( cwmye hiç gerek yoktu =(

- - - Eklendi - - -

Ayarlardan yapınca da aynı oluyor bi fark yok

Emre şimdi ben cm10.1 de ayarlardan yapabiliyomuyum yoksa build.prop dan mı değiştirmem gerekiyor?

Fiko_Reis

Fiko_Reis

Üye
bu yaptıklarımızın herhangi bir yan etkisi var mı?
özellikle 1. ve 2. adımlar konusunda kafama takıldı? eğer hiç bir yan etkisi yoksa neden default olarak seçili yapmıyo arco?

deadhero

Üye
    Konu Sahibi
bu yaptıklarımızın herhangi bir yan etkisi var mı?
özellikle 1. ve 2. adımlar konusunda kafama takıldı? eğer hiç bir yan etkisi yoksa neden default olarak seçili yapmıyo arco?

Arco romu yapıyor ayarları hiçbir zaman seçemez, böyle bir şeye hakkı yok. Hiçbir romda ayar seçili olarak gelmez, default ayarlar vardır. Bu ayarların tabiki yan etkisi var. 1. Ayarın yan etkisi görüntü kalitesi çok ufak düşüyor performans artıyor. 2. olan zram ise performans artışı sağlar. zRam sistem ram yollarında boğulduğu zaman devreye girer ve veri akışını hızlandırır. Bataryadan biraz yer ama yüksek bir miktar söz konusu değil çok düşük bir miktar şarj yer düşünmeye deymez yani zaten %10'da devreye giriyor yani ram iyice yoğun olduğu sırada her zaman aktif değil. 3. ayarın herhangi zararı söz konusu değildir normal bir seçenektir zaten bir seçenek seçili olarak gelir fakat kötü bir seçenek olduğu için performans için değiştiriyoruz. Seeder'ında yan etkisi yoktur sadece ana ekranı yeniler buda uygulama açıkken zaten. Nova launcherde zaten launcher onun hiçbir yan etkisi yok.

• Beğen
Tepkiler: Fiko_Reis

djmatrix

Üye
hiç bir fark etmedi orjinal haliyler aynı

deadhero

Üye
    Konu Sahibi
hiç bir fark etmedi orjinal haliyler aynı

Neye dayanarak bunu söylüyorsunuz? Kendi göz kararınızla mı? Benchmark testi ile mi? FPS Meter ile mi?

- - - Eklendi - - -

Bağzı özel sebeplerden dolayı MAXİCEP üzerinden desteğimi kestim. Adresinden konuya erişebilir ve destek alabilirsiniz.

kral21tr

kral21tr

Üye
Tesekürler çok saolasin

scope_123

Üye
Cm9 final surumu cikti. Bende suan cm 10.1 alpha 7 var. Cm9 finale gecmemi onerir misiniz? Build.prob lari yaptim. İki sorum olacak.

1- xloud ve bravia engine yi nasil yapicam detayli bir sekilde anlatilirsa...
2- cm 10.1 icin galaxy w ye kernel bulamadim varsa link verirseniz

Cok sevinirim

ilcarnefice

Üye
Cm9 final surumu cikti. Bende suan cm 10.1 alpha 7 var. Cm9 finale gecmemi onerir misiniz? Build.prob lari yaptim. İki sorum olacak.

1- xloud ve bravia engine yi nasil yapicam detayli bir sekilde anlatilirsa...
2- cm 10.1 icin galaxy w ye kernel bulamadim varsa link verirseniz

Cok sevinirim

Şu anda cm9 cm10.1 e göre daha iyi
2.sorunun cevabı maxicepteki galaxy w cm10.1 konusunun son kısımlarında bir kernelden bahsedildiğini hatırlıyorum oraya bakabilirsiniz..

scope_123

Üye
Tesekkurler

Cm9 final surumune gectim. Hurstky kernel yukledim. Build.prob yaptim. Cok iyi suanda.

Peki bravia engine ve xloud programlarini nasil yukleyecegim bilen var mi?

nike497

Üye
Tesekkurler

silence44

Üye
beyler orjinal yazılımını geri yüklemek istiyorum ama linklerden biri çalışmıyor link verebilecek varmıdır

- - - Eklendi - - -

beyler orjinal yazılımını geri yüklemek istiyorum ama linklerden biri çalışmıyor link verebilecek varmıdır

onwake

onwake

Üye
LİNK ÖLÜ