Galaxy S4 mü htc one mi?

Sponsorlu Bağlantılar

gizemli63

gizemli63

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 mü htc one mi?
Arkadaslar bana turkish dışından telefon gelecek...
Kara veremedim hangisini alayım...
S3 kullanıyorum suan ...
Siz hangisini tavsiye edersiniz!?

S4 ile one arasında kaldım!

KayraBey

KayraBey

Üye
Ben S4 diyorum

• Beğen
Tepkiler: gizemli63
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben kesinlikle HTC one diyorum .

• Beğen
Dampierre

Dampierre

Üye
Performans farkı neredeyse yok bu iki telefon arasında, exynos octa snapdragon'dan sadece biraz daha güçlü. HTC One karizmasıyla, kamerasıyla, dahili stereo hoparlörüyle, alüminyum kasasıyla, s4 ü ezer geçer. s4 ise bana kalırsa tek bir artıya sahip, o da SAMOLED ekran barındırması. Ancak burn-in di, pentile dı derken fazla kafaya takılcak bir şey kalmıyor. HTC One tek geçerim.

• Beğen
muratvemine

muratvemine

Üye
Tabiki Htc one.Ekranı daha sağlam ve performansı daha iyi bence.

• Beğen
alaStar

alaStar

Üye
Htc one diyorum başkada birşey demiyorum:)

• Beğen
Kerim.

Kerim.

Üye
her bakımdan(arayüz,kasa,tasarım,müzik,kullanım kolaylığı vs vs) htc one üstün bana göre ama s4ün performansı daha iyi.ha ben performans-iyi oyun performansı isterim dersen s4 geri kalan herşey için htc one:oke:

• Beğen
gizemli63

gizemli63

Üye
    Konu Sahibi
Görünen o ki htc one olsun diyor neredeyse herkes...
Bende htc den yanayım nalan iklsde yeni kararsız kaldım...
Size danısayım dedim...

skylinegti

skylinegti

Üye
kesinlikle htc one diyorum...:oke:

• Beğen
Türe

Türe

Üye
Htc One.

• Beğen
enterneoll

enterneoll

Üye
yarın veya p.tesi s4 bizim evde olucak ama benim değil yani bence s4 bak mesela htc telefonlarına güncelleme vermiyor geçen yıl çıkardığı one x'e 5.0 güncellemesi vermiyecekmiş oysa s3 5.0 alıcak ve performans olarak üstün.

• Beğen
Türe

Türe

Üye
yarın veya p.tesi s4 bizim evde olucak ama benim değil yani bence s4 bak mesela htc telefonlarına güncelleme vermiyor geçen yıl çıkardığı one x'e 5.0 güncellemesi vermiyecekmiş oysa s3 5.0 alıcak ve performans olarak üstün.

Geçmişte kalmamak lazım. Evet vermedi bence de çok çok kötü yaptı ama daha cihaz her ülkede bile cikmadan guncelleme cikardi birseyler deniyorlar en azindan. Keske nexuslar gibi olsa her cihaz

• Beğen
gizemli63

gizemli63

Üye
    Konu Sahibi
Bende sastım htc one x nasıl almz diye ama eminim htc one çıkacak die yapmadılar...
Patlama yapsın diye...
Çünkü htc bu telefon kadar hiç durmadı baska telefon üzerinde... ve internetten arastırınca millet öve öve bitlremiyor...
Ama s4 icin benim gibi sırada kullanıcıların farkedebilecegi pek bir yenilik yok diyorlar...
Benim icin tek iyi olan tam 2gb olmuş zaten s3 şişelerini karşılıyor...

bycoo32

bycoo32

Üye
konuyu s4 mü one mı diye açmışsın . altına s3 mü one mı demişsin

• Beğen
enterneoll

enterneoll

Üye

Geçmişte kalmamak lazım. Evet vermedi bence de çok çok kötü yaptı ama daha cihaz her ülkede bile cikmadan guncelleme cikardi birseyler deniyorlar en azindan. Keske nexuslar gibi olsa her cihaz

htc her amiral gemisine böyle yaptı araştırabilirsin. b yüzden samsung diyorum ve htc'nin şarj süresi ve ısınma problemide var ayrıca yabancı kaynaklarda yazıyor

• Beğen
gizemli63

gizemli63

Üye
    Konu Sahibi
Hiç kullanan yok mu acaba?

Türe

Türe

Üye

htc her amiral gemisine böyle yaptı araştırabilirsin. b yüzden samsung diyorum ve htc'nin şarj süresi ve ısınma problemide var ayrıca yabancı kaynaklarda yazıyor

Biliyorum. Ama one dönüm noktası. Çünkü bir daha aynı şey olursa firma gerçekten zora girer.

gizemli63

gizemli63

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaslar iki güne tercihimi soylemem gerek ve çok kararsızım :(

Ne olacak simdi :(

Türe

Türe

Üye
One diyorum ben son tercih senin.

• Beğen
mertcan01

mertcan01

Üye
S4 u gordunuz mu...? Bence s4. Note2 kullaniyorum s4 u arastirinca note2 den sogudum

• Beğen