Karşılaştırma galaxy s4 mini mi moto g mi

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Al iste simdide diskavri ile moto g yi karşılaştırıyor

Sende dedin özellikleri aynı ama diskavriden iyi acaba neden ?
Samsungun özellikleri aynı ama performans aynı hatta daha iyi acaba neden ?
Kardesim bak moto g performans olarak daha düşük hadi aynı olsun s4 mini nasıl kötü oluyor moto g nin çalıştırdığı S4 un çalıştırmadigi ne var?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
moto g 620 lira s4 mini 899 nereydeyse yarı ayrı fark var maddi durumum da iyi değil yani yaş 16 bu yaz çalışamadım aileme aldırcam telefonu yani bi 620 lira bi 899 çok fark var yaniarkadş bugün elit almış diskoverinin şarj soketi bozulmuş serrvise yollamadınmı dedim hayır dedibide garantisi bttti moto g nin mesela diyom veya bitmedi de neyse 1.2ghz 4 çekirdek overclock yapcan saat hızına yaparsın tamamda çekirdek sayısını artıramazsın bide o var
Uzatma tükenmeden moto G al :)

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Kardesim bak moto g performans olarak daha düşük hadi aynı olsun s4 mini nasıl kötü oluyor moto g nin çalıştırdığı S4 un çalıştırmadigi ne var?
Aradaki 300 liraya değecek hiç bir farklilik yok !

• Beğen
Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Aradaki 300 liraya değecek hiç bir farklilik yok !
Ama illaki vardır yoksa niye moto g nin fiyati düşük illaki adamlar bir yerden kismistir sonuçta babanın oğlu değil adamlar!

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
ikisininde farklı avantajı var ama s4 mininin güncelleme alacağını düşünmem daha

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
neyse ben moto g ye karar verdim

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Kardesim koskoca samsung kandircakmi illaki vercek er yada geç
Kos koca samsung sizin paranizi almakdan başka bir sey yapmiyor !

Bu arada arkadaşın samsung elamanı oldugunu ya da zengin ama ayfon sevmediği anlıyoruz

Sokağa atılacak paramız yok !

Samsungun en iyisi Note serisi ve ilk çıktığında S3 oldu benim için sonrası yok gereksiz pahalı !

• Beğen
Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
neyse ben moto g ye karar verdim
Hayırlı olsun ne diyelim
Kos koca samsung sizin paranizi almakdan başka bir sey yapmiyor !

Bu arada arkadaşın samsung elamanı oldugunu ya da zengin ama ayfon sevmediği anlıyoruz

Sokağa atılacak paramız yok !

Samsungun en iyisi Note serisi ve ilk çıktığında S3 oldu benim için sonrası yok gereksiz pahalı !
Abarttin iyice zengin falanda değilim ayrıca alanlarda malmi enayimi alıyorlar bu telefonu abarttin kardessss iyice! !

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sen moto g kullaniyodun dimi ama benim babamda Discovery var moto g ile ayni özellikte ama oyunlarda kasiyor
Kusra bakma ama bir halttan anladığın yok, açık ve net olarak söylüyorum bunu. S4 Mini veya Discovery ile Moto G'yi karşılaştırmak günahtır yav. Yapma etme. Git biraz araştırma yap kardeşim ya. Yanlış bilgi vereceğine hiç verme daha iyi. Adamı yanlış yönlendiriyorsun.

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve UpOneTR
0MG90

0MG90

Üye
İkisi arasından S4 mini derim. Kamerası Moto G'ye bin basar, bataryayı bilmiyorum ama oyunlarda da hızlı.

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve Mustafa-26
Sucrofe

Sucrofe

Üye
:ah :no:

• Beğen
Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
İkisi arasından S4 mini derim. Kamerası Moto G'ye bin basar, bataryayı bilmiyorum ama oyunlarda da hızlı.
kardeşim adam akıllı birisi geldi sonunda sen anlat ben yoruldum artık

0MG90

0MG90

Üye
Konuyu abartmanın anlamı yok arkadaşlar.
Moto G'nin artısı güncelleme alması ve saf Android olması. Bu yüzden fiyatı kısıyorlar. S4 mini'nin Moto G'ye göre artısı da kamerası, ekranı vs. Sen marka yerine özelliklere göre seçim yap.

• Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
kamera önemli değil benim için stabillik batarya performans falan önemli

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
0MG90

0MG90

Üye