------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Sponsorlu Bağlantılar

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Arkadaşlar bombayı patlatıyorum. Sammobileden türkiye diye indirdiğimiz rom türkiye değil. Suudi arabia emin olun. Büyük bi ihtimal sammobilenin yanlışı yada bizi kekledi
Telefononuzu kies3 e baglayın üretici yazılımında kodlardan sonra (KSA) yazıyooo. Aslında TUR yazması lazım. Sammobileye girip s4 ü aratın. Ordaki ülkelere bakıp KSA suudi arabia olduğunu görceksiniz. Zaten ro u yüklerken namaz arapca bi program kendiliğinden yükleniyooo. Hadi bize geçmiş olsun

ykpknl

ykpknl

Üye
Arkadaşlar bombayı patlatıyorum. Sammobileden türkiye diye indirdiğimiz rom türkiye değil. Suudi arabia emin olun. Büyük bi ihtimal sammobilenin yanlışı yada bizi kekledi
Telefononuzu kies3 e baglayın üretici yazılımında kodlardan sonra (KSA) yazıyooo. Aslında TUR yazması lazım. Sammobileye girip s4 ü aratın. Ordaki ülkelere bakıp KSA suudi arabia olduğunu görceksiniz. Zaten ro u yüklerken namaz arapca bi program kendiliğinden yükleniyooo. Hadi bize geçmiş olsun
Tespitee gell bnde o uygulamadan killanmistim zaten ne alaka diyee haklilik payin var cnku otadan guncelleyince oylee bi uygulama gelmiyo

ca_sus

Üye
SerseriGönlüm12 haklısın kardeş bana da bir yanlışlık var gibi geliyor ota ile güncelleyen arkadaşlara da gelmişmi opera,wallet,kur'an uygulamaları

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Benim sayemde fark ettiniz galiba

ca_sus

Üye
orijinal tr yi nerden edineceğiz :)

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Fark etmekten ziyade önemli olan türkiye romunu nerden temin edicez. Gerci türkiyey le birebir yani kodlar uyuyoo. Türkiyeye gelen yeni güncelleme bizede aynı anda gelir. Son uygulamalar sorunu devam ediyoo. Ama emin olun rusya romundan kat kat iyi 5. 6 sefer girip cıkıyodum ya. Bu rom iyi
Sammobileye türkçe olarak izaa ettim mail attım. Bakalım ne olcak

ykpknl

ykpknl

Üye
boşu boşunamı indirdik şmdi o romu yaa kodlar uyuyosa nyee şüpheleniyoruz ki ?

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Kodlar türkiyenin çünkü arkadaşım wifi üzerinden güncelledi. Tıpkısının aynısı ama kiese bağlayınca onunkini TUR olarak görüyoo, bizimkini ise KSA olarak görüyoo
Bu arada şüphelenmiyoruz ki eminiz;)

ykpknl

ykpknl

Üye
Smdi orjinal turk romunu nerden bulacaz ?

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Yaw bişey olmaz arkadaşlar kullanın gitsin. Alo diyomu diyo msj atıyo whatsapp çalşııyoo oyunlar programlar yükleniyoo yeter. Bi ara günceleeme gelirse ota üzerinden kurarız olmadı sammobileden indiri kurarız
Bir dahaki güncellemeyi bekliycez :) ;)

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
ykpknl

ykpknl

Üye
Madem turk romu degil kurmaya gerek yok polonya romu gayet stabil onu kullanablirsnz gencler

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Arkadaşlar bu türkiye romunda genelde internetten cıkarken ana menü zor geliyoo
Varmı böyle bi sıkıntı sizdeee
Takılıyoo

ykpknl

ykpknl

Üye
Gecin polonyaya gayet stabil

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Gecin polonyaya gayet stabil
Türk romu da stabil fakat klavye, uygulamaların kapanması veya yeniden başlama ve ısınma sorunu çıktı dünden beri durduğu yerde 80 dereceye çıktı. Polonya'da bu sorunlar mevcut mu ?

ykpknl

ykpknl

Üye
Türk romu da stabil fakat klavye, uygulamaların kapanması veya yeniden başlama ve ısınma sorunu çıktı dünden beri durduğu yerde 80 dereceye çıktı. Polonya'da bu sorunlar mevcut mu ?
Hyir sadece isinma var oda normal baska bi sorun yok

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Hyir sadece isinma var oda normal baska bi sorun yok
Ram kullanımı nasıl peki ? Bende ilk günlerde sorun yoktu ama kullandıkca sorun çıkıyor pişmanım yani bundan sonra kimseye tavsiye etmem. Bi süre daha kullanıcam belki düzeltme gelir yoksa başka roma geçerim.

ykpknl

ykpknl

Üye
Ram kullanımı nasıl peki ? Bende ilk günlerde sorun yoktu ama kullandıkca sorun çıkıyor pişmanım yani bundan sonra kimseye tavsiye etmem. Bi süre daha kullanıcam belki düzeltme gelir yoksa başka roma geçerim.
Hc biseyi durdurmadim uygulama falanda sonlandrmadm ram durumuda boyled istee kullanirken

Üst Alt