------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Sponsorlu Bağlantılar

Akıncı

Akıncı

Üye
arkadaşlar s4 ü bilgisayar olmadan nasıl root yaparız

ANIL

ANIL

Admin
5.0.1 güncellemesi Kenya'ya da verildi. :D

manguru022

manguru022

Üye
Gencler lollipop cıkıtıgından beri hergün 2 lira koymus olsaydık köşeye sımdıye 500 lira felan olmustu onun da üstüne telefonuda satıp güzel bişe alırdık :D

• Beğen
Tepkiler: ykpknl

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Müşteri Hizmetlerinden aldığım bilgiye göre ekonomi den kaynaklanıyormuş

manguru022

manguru022

Üye
Bugun samsung apps programlarının tümüne ve kendisine güncelleme geldi, la bi bakayım lollipopda gelmıstır belki dedim :D malesef ^^

ANIL

ANIL

Admin
S4 için 5.0 güncellemesi hala hazırlanıyormuş. Kesin bir tarih henüz yokmuş. Note 3 için önümüzdeki günlerde yayınlanacakmış. Kaynak Samsung olduğu için ''mış'' diyorum. :D

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Bizi götürsünler samsunga 2 3 günde halledelim. Bütün romlar aynı. Rusya romunu türkçeye uyarliycan hepsi bu. Üzerinde oynama yapılacak. Sanki en baştan rom yapcaklar.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Arkadaşlar "over the Horizon" zil sesi internette ki 2 dakika telefon da ki 1 dakikadan az bu normal mi ? cevap verirseniz sevinirim.

manguru022

manguru022

Üye
Şaka maka haziranda bitti hala gelmedi :D bence bi kılıfına uydurup güncellemeyi bize vermicekler sizce ?

ANIL

ANIL

Admin

Hodor

Üye
Stok lollipop un stok kitkattan farkı yok hatta daha kötü şarj konusunda custom romlarla lollipop kullanılabilir, kitkatta öyle gerçi :D
Sa arkadaşlar lütfen biri ilgilenirse sevinirim. S4 cihazımda aurora rom kullanıyorum memnunum ama şarjı bıraz sıkıntılı gıbı en çok beyendiğim yönü sesi baya baya artırması. Sizlerden isteğim stabil rom önerilerinizi almak xda da birçok rom gördüm ama dene dene bulmak ıstemıyorum öneride bulunursanız sevinirim stock rom sevmıyorum. Herkeze hayırlı günler.

Prism v15 iyi gibi ben çok rom gezdim en iyisi bu gibi ama geliştirici romu aşırı sadeleştirmiş.

sawbaba54

sawbaba54

Üye
Sağolasın. Bi de ekranım ameled den dolayı yanmaya başladı garanti değistirir mi?
Beni yanlış anlamayın garanti denen servis çoğu şeye kullanıcı hatası diyip geri yolluyorlar firma ismi farketmeksizin eğer telefonun kendiliğinden bi hata ise verin sizin hatanız yoksa verin bide küçük bi not düşün benim hatam yoktur yapılmazsa tüketici mahkemesine veririm gibisinden hemen yaparlar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

manguru022

manguru022

Üye
Ben kac kez gelmicek dedim gecde olsa gelir dediler bakalım kim haklı cıkıcak :D Bişeyler uydurup Türkiye ye güncelleme verilmicek :)

uzman47

uzman47

Üye
B

Bende de hiç olmadı.:)O

Olmaz ayni sürüm ise
Kusura bakmayin konu disi ama !Dostum benim tel s3 imei 0049 oldu.odinle stock4.3 romda attim ayrica mk1,mk6 modemde yukledim imei gelmiyor yardimci olursan makbule gececek valla denemedigim yontem kalmadi ya :(

eskbxl

eskbxl

Üye
Kusura bakmayin konu disi ama !Dostum benim tel s3 imei 0049 oldu.odinle stock4.3 romda attim ayrica mk1,mk6 modemde yukledim imei gelmiyor yardimci olursan makbule gececek valla denemedigim yontem kalmadi ya :(
istersen bu videodakini bir dene
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

uzman47

uzman47

Üye
istersen bu videodakini bir dene
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Tesekkur ederim dostum ama bu videoda anlatilan replika telefonlar yani cakma çin mali teller icin malasef benim ki orjinal s3 .

• Beğen
Tepkiler: eskbxl

Üst Alt