Galaxy S4 i9500 4.4.2 Root

Sponsorlu Bağlantılar

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 i9500 4.4.2 Root
4.4.2 romunu paylaşmıştım şimdi ise root yapmayı göstereceğim

İŞLEMLER İ9500 4.4.2 İÇİNDİR !!

1- root dosyasını indirin ve boş bi klasöre çıkartın içindekileri
2-cihazınızı download modda açın (seskısma+homebutton+powerbutton)
3-1.adımda vermiş olduğum root dosyasının içindeki ''Odin v3.07'' yi açın
4-cihazı usb ile bağlayın ve odinde PDA kısmına 1.adımda klasöre çıkarttığınız dosyasını koyun
6-starta basın ve bekleyin reset yazısını görünce telefonunuzu çekebilirsiniz telefonunuz birkaç saniye içinde açılacaktır. Root yüklenmiştir

------------------------------TÜRKÇE VİDEO ANLATIM-------------------------------
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Knoxu devre dışı bırakmak isteyenler Titanium Backup Pro uygulaması ile knox ve bileşenlerini sistemden temizleyebilirler :oke:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: endel, sineld, >Lips Of AngeL< ve 5 diğerleri

.caner.

.caner.

Üye
Yararlı, Teşekkürler.

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler 3.9 la yapamiuozmu

aumet_54

Üye
knoxu devre dışı bırakmak isteyenler buradaki dosyayı demişşin ama dosya göremedim ve root olmadıknox temizleme dosyası ?

Rahmi06

Rahmi06

Üye
Knox'u Kaldırmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

Knox uygulamasını açıp "Ayarlar" seçimini yap.
"Knox Ayarlar"a dokun.
"Knox'u Kaldır"ı seç.
Knox'u kaldırırken telefonunuz size bilgileriniz yedeklemek isteyip istemediğinizi soracak. Kaldırma aşamasında söz konusu bilgiler cihazınıdaki Knox klasörüne kopyalanacak. Eğer bunun olmasını istiyorsanız "şimdi yedekle"ye, istemiyorsanız "OK" göstergesine basmanız gerekiyor.
Aman dikkat! Bu kaldırma işlemi sırasında, fotoğraf, müzik, kontaklar, takvime girdiğiniz etkinlikler gibi önemli kişisel bilgileriniz zarar görebilir.
Şifrenizi girip "Devam Et"e dokun.
"Sonraki"ye dokunursanız bilgileriniz kaydedilecek ve kaldırma işlemi tamamlanacaktır.
Knox'u kaldırmak için "OK"e dokun.
Menü > Dosyalaım > Hepsi > Knox seçimini yaptığınızda tüm kişisel bilgilerinizin bir zip dosyası olarak burada bulunduğunu göreceksiniz.
Önemli Not: Eğer ilave bir microSD kartınız varsa, Hepsi > Saklama Cihazı > Knox seçimini yapmanız gerekiyor.

Anil-D

Anil-D

Üye
sayac artmiyormu

Anil-D

Anil-D

Üye
knoxu silersek sayac artar bir yanlisin var

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
knoxu root olmadan tamamen silmek imkansiz

Anil-D

Anil-D

Üye
imkanli

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
madem imkanlı neden knox warranty void diye birşey var. root şart. ha sayacı artırmadan knoxu silme ihtimali olabilir kingo root ile. ama knoxu tamamen rootsuz silmek. tüm güvenlik uyarılarını tamamen kapatmak root yetkisi olmadan imkansız

firat996

Üye
Arkadaşlar 1 sorun 1de sorum var.

Soru:CWM Recovery nasıl kaldırılır?

Sorun:Telefonumu rootladım fakat SuperSu'yu açtığımda "yüklenmiş SU..." hatası verdi ve SuperSU kapandı.Telefon root olmadı.Acaba nasıl çözebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Siycey

Siycey

Üye
Arkadaşlar 1 sorun 1de sorum var.

Soru:CWM Recovery nasıl kaldırılır?

Sorun:Telefonumu rootladım fakat SuperSu'yu açtığımda "yüklenmiş SU..." hatası verdi ve SuperSU kapandı.Telefon root olmadı.Acaba nasıl çözebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
telefon root olmamış cwm den mi yaptınız rootlama işlemini

firat996

Üye
Hayır hocam normal odinle

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Konu Güncellendi

H3LLBOY43

H3LLBOY43

Üye
başarılı bir şekilde rootlandı teşekkür ederim.

grknglc

Üye
Selamlar root uygulamasını yükledim.Süpersuda yüklendi fakat şöyle bir hata veriyor. ''Eger siiteminiz Android 4.3.e yükseltiyseniz,cihazınızı manuel olarak root lamalısınız gerekmektedir.'' şeklinde hata alıyorum.Silinen albümlerim için rootlama gerekiyormuş.Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

Telefon ayarlar bölümünde android sürümü 4.4.2 gözükmektedir.

Üst Alt