Galaxy S3 Mini I8190 Root-unroot Yapimi Adim Adim (kendinden Unroot'lu) Jellybean 4.1.1 Ve 4.1.2

Sponsorlu Bağlantılar

kilruge

Üye
18190XXAMG4 android sürümü 4.1.2 hangisini indirmem gerek

a_dogan29

Üye
Merhaba ben s3 mini telefonuma root işlemini yapmak istiyorum *#1234# yaptım telefonda I8190XXAMA3 yazıyor başlıkta verdiğiniz root dosyaları içinde yok. Hangisini indirmeliyim. Telefonumda 4.1.2 android sürümü yüklü.
Yardım lütfen.

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
Sayacı nasıl sıfırlayabiliriz arkadaşımın sayacı rom yükleyince artmış da ?

yavuz14

yavuz14

Üye
Tringle away

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
orjinal rom lazım arkadaşlar elinde olan varmı

hsynkertik

hsynkertik

Üye
Kardes kies uzerinden orjinal rom elde edebilirsin

zangiief

Üye
selam benim merak ettgim pc ye baglamadan s3miniyi rootlayamiyormuyuz.bilen bilir ace 5830 i pc ye baglanmadan bios icerisinde update sd card secenegi ile root dosyasi secilip rootlaniyor.s3 mini de boyle yapsak olmaz mi yada olmuyor mu...

hsynkertik

hsynkertik

Üye
Tabiki öyle bir root konusunda bir fikrim yok ama romu telefondan da kura bilirsiniz o konunun videoya yakında evet.

hsynkertik

hsynkertik

Üye
Pardon Kardes tabatalk yanlıs konuya mesaj attım

Bavieran

Üye
Bende CP:i8190XXAMB3 ve CSC:i8190OXAAMB3 yazıyor ne yapmam lazım? acil cevap verebilir misiniz ?

mehmet seckin

Üye
18190xxAMG4 nasil root yaparimAc iil ne olur yardim edin

nfsrazor27

Üye
beyler ANA BANT SÜRÜMÜ: I8190XXAMG4 ANDROİD SÜRÜMÜ 4.1.2 root dosyası hangisi paylaşırmısınızyardımcı olacak kimse yok mu

mehmet seckin

Üye
Ya neden kimse yardim etmiyo boyle bir site yaptiniz ama yardim eden yokhsynkertik yardimci olurmusunuz lutfen root işleminde s3 mini pc siz root dosyasi yokmu 1819XXAMG4

dynamo34

Üye
Bende download mod'da yabancı bir dil var anlayamadım ?

muratena

muratena

Üye
merhaba ben xxanı4 luxembur rom,u kullanıyorum hangi root yüklemem gerek?

FirstAvenger

Üye
arkadaşlar benim zıbırtılarda şu şekil: bana da root dosyası linki atarmısınız

kerimetlec

kerimetlec

Üye

CWM yada TWRP Recovery'den yüklenecek. S3 mini 4.1.2 hepsine olur. Ana band sürümü farketmez.

byAndroid

byAndroid

Üye
Hoca bu yeni Miui romu yada yeni toucwiz li rom çıkmış s6/note 5 arayüzlu. Deneyen var mı hangisini önerirsiniz

kerimetlec

kerimetlec

Üye

Bunu denedim güzel, fakat telefonu biraz kasıyor. Denemek istersen TWRP'den komple bir yedek yap. Sonra eski sisteme geri dönebilirsin.

Üst Alt