Galaxy S3 Mini I8190 Root-unroot Yapimi Adim Adim (kendinden Unroot'lu) Jellybean 4.1.1 Ve 4.1.2

Sponsorlu Bağlantılar

smh60

smh60

Üye
Öncelikle emeğine sağlık deniyorum inşşallah birşeyolmaz

- - - Eklendi - - -

O yeah yaşasın dostum harikasın başarıyla rootladım :aha:

• Beğen
Tepkiler: uguro ve best1905

hasanky42

Üye
I81090XXALK4 Buna hangisi ni indircez

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Ben hangisini indireyim 4.1.2

• Beğen
Tepkiler: serihan
uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: serihan
best1905

best1905

Üye
emeğine sağlık bunu atınca oyunları ve uygulamaları hafıza kartına taşıyıp silebiliyomuyuz

• Beğen
Tepkiler: smh60

alexanderson

Üye
root yaptıktan sonra telefonumun şarjı daha az gitmeye başladı... 14 saat dayanmıyor...

best1905

best1905

Üye
attım sen bir harikasın dostum çok saollll

smh60

smh60

Üye
Hayırlı olsun :)

best1905

best1905

Üye
allah senden razı olsun gl to sd işe yarıyor dead trigger denedim taşıdı

kedi_adam666

Üye
S3 ler icinde gecerli mi bu ? Yoksa sadece s3 mini icin mi?

- - - Eklendi - - -

Ayrica dosyalari indirdikten sonra internet gerekiyor mu ?

engin1bozkurt

Üye
I8190XXAMB3 sersi kullanıyorum uğur kardeşimin verdiği linkle rootladım sorunsuz çalışıyor

msk35

Üye
simdi android e 4.2 guncelleme gelicek . ona bi etkisi olurmu . simdi ben ilk defa rootlama yapicam arkadaslarim yapma servislik olur falan dediler biraz gözüm korktu . detayli bi bilgi rica edebilirmiyim

mesutkaya28

Üye
simdi android e 4.2 guncelleme gelicek . ona bi etkisi olurmu . simdi ben ilk defa rootlama yapicam arkadaslarim yapma servislik olur falan dediler biraz gözüm korktu . detayli bi bilgi rica edebilirmiyim[/QUOT

büyük ihtimalle bi sorun olmaz arkadaşım yeni gelecek günelleme için de orjinal rmlardan birini odin ile flash layıp yüklersen orjinale dönersin böylece gelen 4.2 güncellemsinide alabilirsin

msk35

Üye
eyvallah tesekkur ederim

alexanderson

Üye
telefonu root ladıktan sonra şarjım daha az gitmeye başladı...

besim.farhan

besim.farhan

Üye
ben guncelleme yaptim 412 oldu. 411 olan eski rootlu romu indirmiştim yuklesem ne olur? sonuçta yazılımı Baştan yüklüyoruz degil mi?

Üst Alt