Galaxy S3 Mini Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
İki telefonun ayarlar telefon hakkindaya girin zaten orda yazar hangi surum oldugu farklidir dedigim gibi kendin yaparsin ama zahmetli iş 4.4 bile yuklersij romu yuklemeyi biliyordan

emre145354

Üye
İki telefonun ayarlar telefon hakkindaya girin zaten orda yazar hangi surum oldugu farklidir dedigim gibi kendin yaparsin ama zahmetli iş 4.4 bile yuklersij romu yuklemeyi biliyordan
Eyvallah dostum son sorum telefoncular yapar mı ? fiyat ne olur bı daha rahatsız etmeyecem :) k.bakma hakkını helal et

byAndroid

byAndroid

Üye
Yok sorun deil her telefoncu yapmaz bence hic telefoncuyla ugrasma kendinde yapabilirsin heryerde anlatim mevcut googledan arastirirsan s3 mini rom yukleme diye bulursun tavsiyem 4.4 yukle cunku daha stabil ve performansli bu arada s3 mini icin guncelleme dedikodulari var bu aralar belki samsung sasirtip bi guncelleme yayinlarlar

emre145354

Üye
Yok sorun deil her telefoncu yapmaz bence hic telefoncuyla ugrasma kendinde yapabilirsin heryerde anlatim mevcut googledan arastirirsan s3 mini rom yukleme diye bulursun tavsiyem 4.4 yukle cunku daha stabil ve performansli bu arada s3 mini icin guncelleme dedikodulari var bu aralar belki samsung sasirtip bi guncelleme yayinlarlar

araştırıyorum zaten de bulamadım adam gibi birşey s3mini diye giriyorum s3 gösteriyor belkı bulurum ya bıraz daha araştırayım sağol kardeşim ilgin için ;)

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
Seglopsi

Seglopsi

Üye
araştırıyorum zaten de bulamadım adam gibi birşey s3mini diye giriyorum s3 gösteriyor belkı bulurum ya bıraz daha araştırayım sağol kardeşim ilgin için ;)
Modelini yazarak ararsan daha basarili olursun. i8190, i8195,... gibi.

fk555897

fk555897

Üye
5 imkansız ama geçen bir haberde 4.4.3 geleceğini görmüştüm.

LattAsdfasdf

Üye
Peki i8200Q ya güncelleme gelme ihtinali varmidir ? :)

bahaddin53

bahaddin53

Üye
İlk mesajlarda uçmuslar s3 e 5.0 demişler ace 2 ye 4.2.2 s2 ye 4.2.2 falan :D

• Beğen
Tepkiler: mesut1979

emre145354

Üye
Modelini yazarak ararsan daha basarili olursun. i8190, i8195,... gibi.
Ama anladım kı bunun bana bi faydası olmayacak ya orjınal takılmak en iyisi boşveerdim sıkıntı işler :)

Üst Alt