Galaxy S2rom 4.1.2 Touchwiz Rom, Roms4 Rom Hız Performans +++ Baterya Performansı

Sponsorlu Bağlantılar

erhank98

erhank98

Üye
Kardeş ben telefonu rootlamadım bunun için root şart, root'u Framaroot ile yapsam olur mu ?
Olursa telefonum 4.1.2 Stock I9100XXLS8 uyar mı ?

yusuf23av

yusuf23av

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ben telefonu rootlamadım bunun için root şart, root'u Framaroot ile yapsam olur mu ?
Olursa telefonum 4.1.2 Stock I9100XXLS8 uyar mı ?
sevgili kardeşim framaroot xda nın geliştirdiği bi program ben kullanmadım fakat adamlar bu işin pirleri dolasıyla root olur ve 4.1.2 romun üzerine iyi olur selamlar kurarsan hayırlı olsun [ bunu kur

erhank98

erhank98

Üye
eyv kardeşim sağ ol deniyeceğim

m_uzun6

m_uzun6

Üye
Orjinal 4.1.2 rom kullanıyorum bu romu kullanıp +ve - lerini yazacak varmı bir ssorunla karşılaştınız mı?

yusuf23av

yusuf23av

Üye
    Konu Sahibi
erhank98

erhank98

Üye
kardeş peki bu romda google play felan sorunsuz çalışıyormu ? birde çalışmayan uygulamalar varsa yazar mısın ? ve son olarak türkçe karakter sorunu var mı ? cevaplarsan çok teşekkür ederim :alkis

Son düzenleme:
yusuf23av

yusuf23av

Üye
    Konu Sahibi
kardeş peki bu romda google play felan sorunsuz çalışıyormu ? birde çalışmayan uygulamalar varsa yazar mısın ? ve son olarak türkçe karakter sorunu var mı ? cevaplarsan çok teşekkür ederim :alkis
arkadaşım hepsi kullandığım kadarıyla
sorunsuz çalışıyor

lider63

lider63

Üye
ne ise yarıyor

EAGLE_TEAM

EAGLE_TEAM

Üye
rom güncelleme yeni versiyon rom s4 v1.4

ustam bunu nasıl kurucaz onuda açıklarmısın ??
yeniyimde ondan soruyorum :)

yusuf23av

yusuf23av

Üye
    Konu Sahibi
rom güncelleme yeni versiyon rom s4 v1.4

ustam bunu nasıl kurucaz onuda açıklarmısın ??
yeniyimde ondan soruyorum :)
arkadaşım 1.sayfada açık bir şekilde yazdım orada bulabilirsin hayırlı olsun

burak_yksl_88

Üye
batarya omru apolo ext v0 olmasindandir. 6 saate kadar ekran acik suresi alabilirsiniz apollo programindan dogru ayarlari yaparsaniz. yinede pek tavsiye etmiyorum telefonun voltaj ayarlariyla oynama yapıyor. bana gore riskli

Üst Alt