Galaxy S2 Android 4.1.2 Test sürümü diye birşey var ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S2 Android 4.1.2 Test sürümü diye birşey var ?

'dan Firmware bakıyordum bu gelmiş bugün. Yakın zamanda çıkar sanırım ?

YILMAZBY

YILMAZBY

Üye
Çabuk çıkar inşallah okuduklarıma göre Touchwiz Nature UX ile geliyormuş ayrıca akıllı bekleme gibi özelliklerde varmış

awdil

awdil

Üye
Muhtemelen bu ayin sonun da gelecektir.Fakat test surumunu kuran arkadaslarin oldugunu ogrendim.Test surumu olmasina karsi oldukca iyi bir guncellemeymis.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
İndirebilsek bende kurucamda. Download çalışmıyor henüz. Umarım biran önce resmi olarak çıkar.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi

Sen kurdun mu ?

- - - Eklendi - - -

Brick mode falan geçer telefon diye korkuyorum. Androidleri pek bilmiorm. Nokialarda korkusuzca atardım flash da.

awdil

awdil

Üye
Hayir kurmadim.Fakat kuranlar var.Tam olarak bilmiyorsan tam surumu bekle.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
Hayir kurmadim.Fakat kuranlar var.Tam olarak bilmiyorsan tam surumu bekle.

Brick olursa telefon ne oluyor bilmiorm hiç. Uç uca bişiler eklemişler videolara baktım. Birisi kursa da aydınlatsa bizi sorun var mı yok mu diye. Fotolarda atsa.

awdil

awdil

Üye
Brick olursa telefon çöp oluyor.Tam surum olmadigi icin kurmaya usendim.Lakin jelibondaki tum iyilestirmeler ve ozellikler gelir diye dusunuyorum.En fazla 10 gun sonra surum kieste olur.Acele etme batuhan'cim.Hadi simdi yat. :)

- - - Eklendi - - -

Brick olursa telefon çöp oluyor.Tam surum olmadigi icin kurmaya usendim.Lakin jelibondaki tum iyilestirmeler ve ozellikler gelir diye dusunuyorum.En fazla 10 gun sonra surum kieste olur.Acele etme batuhan'cim.Hadi simdi yat. :)

Jaunus

Üye
Ben 2 gündür kullanıyorum oldukça memnunum.yükleyen birçok kişi var herkes memnun.S3den ekran büyüklüğü ve işlemci dışında hiçbir farkı kalmadı.Korkmanıza gerek yok brick falan olmaz.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
Ben 2 gündür kullanıyorum oldukça memnunum.yükleyen birçok kişi var herkes memnun.S3den ekran büyüklüğü ve işlemci dışında hiçbir farkı kalmadı.Korkmanıza gerek yok brick falan olmaz.

Deniyorum o zaman :)

osicik

Üye
bende şimdi kurdum epey hoş olmuş yedeklerimi atıyorum bitsin rootlayacam titaniumdan yedekleri yükleyecem tavsiye ederim milyonda bir sıkıntılar yaşayan olmuş oda şans demek lazım sorunsuz diyebilirim...

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
bende şimdi kurdum epey hoş olmuş yedeklerimi atıyorum bitsin rootlayacam titaniumdan yedekleri yükleyecem tavsiye ederim milyonda bir sıkıntılar yaşayan olmuş oda şans demek lazım sorunsuz diyebilirim...

Rootlamıyorum ben hiç. Ne işe yarıyor tam olarak çözemedim ? Rootlasam ne kazanırım rootlamasam ne olur ?

osicik

Üye
Rootlamıyorum ben hiç. Ne işe yarıyor tam olarak çözemedim ? Rootlasam ne kazanırım rootlamasam ne olur ?
:) önemli programların hepsi root yetkisi istiyor mesela titanium bacup yedeklerle tel 15 dk eski haline geliyor yada cwm den romun yedeğini alıp 5 dk da başka romdan o yedeğini aldığın roma bıraktığın gibi dönebiliyorsun bunu gibi şeyler :)

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
:) önemli programların hepsi root yetkisi istiyor mesela titanium bacup yedeklerle tel 15 dk eski haline geliyor yada cwm den romun yedeğini alıp 5 dk da başka romdan o yedeğini aldığın roma bıraktığın gibi dönebiliyorsun bunu gibi şeyler :)

Aman bana lazım değil :D Kurdum 4.1.2 yi gerçekten güzel.

• Beğen
Tepkiler: osicik
YILMAZBY

YILMAZBY

Üye
Dayanamayıp bende kurdum süper bir güncelleme şu ana kadar gayet iyi

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
Biraz sorunlu. Ekran algılamıyor bazen. Kilit açıp kapatıyorum o zaman geri geliyor.

osicik

Üye
Biraz sorunlu. Ekran algılamıyor bazen. Kilit açıp kapatıyorum o zaman geri geliyor.
yüklemende sorun olabilir gayet başarılı algılamada sorun yok tekrar sd kartıda formatlayarak yüklemeni tavsiye ederim....

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
    Konu Sahibi
yüklemende sorun olabilir gayet başarılı algılamada sorun yok tekrar sd kartıda formatlayarak yüklemeni tavsiye ederim....

Sürüm normal olarak çıksın. Arada yapıyordu şimdi sorun yok. O zman zaten formatlıcaz onu bekliorm.

hakan_710

hakan_710

Üye
bu yazılımı bugün ben de yükledim. şuan için wifi de çok nadir de olsa bağlanma sorunu oluyor. ama diğer romlara göre çok stabil ve görünümü mükemmel. telefon adeta s3 oldu :D:D s3 teki ekrana baktığınızda ekran kapanmama özelliği bile geldi daha ne olsun :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt