Galaxy S III ve Galaxy S4 için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi Ekim ayında sunulacak

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

:no: Yanılıyorsunuz. Amaç yukarıda dendiği gibi Note 3'ü sattırmak. Yoksa Note 2 hala zirve bir cihaz ve Note 3'ün yaptığı herşeyi güncelleme ile yapacak konuma gelebilir. :good:

Zaten Note 3 özelliklerini beklemek yanlış olur. 4.3 güncellemesini geç olsada alacak bana göre ama bilemeyiz tabi.

• Beğen
Tepkiler: codblackops2

Türe

Türe

Üye

Zaten Note 3 özelliklerini beklemek yanlış olur. 4.3 güncellemesini geç olsada alacak bana göre ama bilemeyiz tabi.

Aslında alabilecek kapasitede. Ama tabiki Alacak olsa hepsini Note 3'ün anlamı kalmaz. Ama XDA akar :d:

• Beğen
Tepkiler: codblackops2 ve ANIL
codblackops2

codblackops2

Üye

:no: Yanılıyorsunuz. Amaç yukarıda dendiği gibi Note 3'ü sattırmak. Yoksa Note 2 hala zirve bir cihaz ve Note 3'ün yaptığı herşeyi güncelleme ile yapacak konuma gelebilir. :good:
Niye sizli bizli konusuyon la :D note3u sattirmaksa amaci yilbasindan once gelmez o zaman :zzz:

Ben ozelliklerini beklemiyorum . Oyunlari hafiza kartina tasiyayim birazda performansi artsin diye bekliyorum :D

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Ben ozelliklerini beklemiyorum . Oyunlari hafiza kartina tasiyayim birazda performansi artsin diye bekliyorum :D

Merak etme 4.3 gelecek. Çünkü artık Galaxy Gear var :D Saatin senkronize olması için 4.3 güncellemesi gerekiyor. Note 2 es geçilmez ki zatan tanıtımda Note 2 ile kullanılabileceği söylenmiş. Asıl önemli olan güncellemeler Samsung'un kendi vereceği güncellemelerdir. Daha yeni bir güncelleme geldi zaten.

• Beğen
Türe

Türe

Üye

Niye sizli bizli konusuyon la :D note3u sattirmaksa amaci yilbasindan once gelmez o zaman :zzz:

Genel yazdım ondan :ehe

• Beğen
codblackops2

codblackops2

Üye

Merak etme 4.3 gelecek. Çünkü artık Galaxy Gear var :D Saatin senkronize olması için 4.3 güncellemesi gerekiyor. Note 2 es geçilmez ki zatan tanıtımda Note 2 ile kullanılabileceği söylenmiş. Asıl önemli olan güncellemeler Samsung'un kendi vereceği güncellemelerdir. Daha yeni bir güncelleme geldi zaten.
E hadi bakalım :pro2:

Genel yazdım ondan :ehe

:ehe

Anil-D

Anil-D

Üye
kitkatı beklicem ben şimdi geldiyse güncellemek istemiyorum

Akıncı

Akıncı

Üye
iyi haber :spr

• Beğen
Tepkiler: ANIL
furkann20

furkann20

Üye
Samsung , S III için vereceği güncellemeyi ne kadar kırpacak çok merak ediyorum.. Daha önce S II'nin başına gelenler umarım bu telefona da gelmez...

En azından 50 milyondan fazla satmış bir ürüne istisna uygulamalarını ve S4'ün tüm özelliklerinin verilmesini bekliyorum..

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung , S III için vereceği güncellemeyi ne kadar kırpacak çok merak ediyorum.. Daha önce S II'nin başına gelenler umarım bu telefona da gelmez...

En azından 50 milyondan fazla satmış bir ürüne istisna uygulamalarını ve S4'ün tüm özelliklerinin verilmesini bekliyorum..

Yanlış düşünüyorsunuz. S4'ün özellikleri gelmeyecektir. Standart 4.3 güncellemesi gelecek. Performans artışı olur tabi.

sinanadsoy

Üye
S3mini içinde gelirmiki acaba?

enterneoll

enterneoll

Üye
yok arkadaşlar samsung önceden açıklamıştı s3 için donanımsal hariç s4'de ne varsa o özelliği vericeklerdi mesela s healt veya optik okuyucu gibi şeyler anlamışsınızdır neyi kastetdiğimi

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
hayırlı olsun hepimize :oke:

Türe

Türe

Üye
yok arkadaşlar samsung önceden açıklamıştı s3 için donanımsal hariç s4'de ne varsa o özelliği vericeklerdi mesela s healt veya optik okuyucu gibi şeyler anlamışsınızdır neyi kastetdiğimi

Arayüz gelse yeter bana ya :cool

• Beğen
Tepkiler: enterneoll
furkann20

furkann20

Üye

Yeni sensöre bağlı yeniliklerden ziyade arkadaşın dediği uygulamaları diyorum... Böyle bi açıklama yapılmıştı, vermeleri lazım...

Türe

Türe

Üye
Yeni sensöre bağlı yeniliklerden ziyade arkadaşın dediği uygulamaları diyorum... Böyle bi açıklama yapılmıştı, vermeleri lazım...

Abi onlarin bazilari sensore bagli ama. O nedenle veremezler hepsini.

furkann20

furkann20

Üye

malesef s4'de hala devam yavaş açılmaya ama benim için sorun olmuyor

Ama bu çok büyük bir saçmalık... Ufacık bir ayar ile hızlı açılabilir neden böyle bişey yapma gereği duymuşlar halen anlam veremiyorum....

Üst Alt