Haber Galaxy Note7'nin kavisli ekranı doğrulandı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy Note7'nin kavisli ekranı doğrulandı
Samsung'un yeni Galaxy Note7 akıllısının kavisli ekranı koruyucu kılıflar üzerinden doğrulandı.

Samsung, akıllı telefon pazarına sunduğu modellerle liderliğini sürdürürken, kısa bir süre sonra da yeni önemli bir üst seviye modelinin duyurusunu gerçekleştirecek. Galaxy Note7 adı ile gelecek olan bu yeni akıllı telefon önceki modeller gibi S-Pen desteği sunarken, ayrıca metal kasa tasarım ve kavisli ekran ile geliyor.

Daha önce Samsung'un iki farklı Galaxy Note7 versiyonu üzerinde çalıştığı yönünde bilgiler gelmişti. Bu cihazlardan birinin düz ekran, diğerinin de edge modelleri gibi kavisli ekrana sahip olduğu belirtilmişti. Ancak daha sonra Samsung'un sadece kavisli ekrana yöneldiği duyumları ortaya çıkmıştı.

Samsung'un yeni Galaxy Note7 akıllısının kavisli ekranı, şimdi de koruyucu kılıflar üzerinden doğrulandı.Olixar tarafından yayınlanan koruyucu kılıf görsellerinde Galaxy Note7'nin kavisli ekranı görülebiliyor.

Cihaza bakacak olursak eğer, henüz kesin olmasa da iddialara göre Galaxy Note7, 5.7" büyüklüğünde Super AMOLED ekran içerecek ve ekran çözünürlüğünün ise 2560x1440 piksel HD olacağı ifade edilmekte. 6GB sistem belleğine sahip olacak olan akıllı telefon ayrıca dahili veri kapasitesi olarak da 64GB / 128GB ve 256GB olarak sunulacak.

Google Android 6.0.1 Marshmallow mobil işletim sistemi cihazda yer alırken, 12MP OiS desteği içeren arka kamera ve 5MP ön kamera ile geleceği belirtiliyor.

Galaxy Note7'nin kavisli ekranı doğrulandı

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Tüh kavis sevmeyenler grubuna dahilim. Gitti hayaller. :)

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furyzer0

furyzer0

Üye
Ekranını 4k bekliyordum

Sent from mTalk using lumia950

ArMaGeDdOn_87

Üye
Kavisli derken? S7 Edge gibi dimi ?

Luck Star

Luck Star

Üye
S7 edge'den az bir kavise sahip. Kavisli ekran farklılıktır denemenizi tavsiye ederim geçekten bambaşka :D

ArMaGeDdOn_87

Üye
Luck Star

Luck Star

Üye
valla hocam karar veremedim :D şu anda beklemedeyim,iPhone 7 yi bekliyorum
Hocam çıkacak olan iPhone 7 nin görünüşü sizintilar gibi olacak. Şahsen bence 6s daha iyi onu da geçtim trt yine vergi ekledi hem de iPhone çıkmasına yakın yani yine pahalı olacak.

İPhone sevenlere almak isteyenlere artık bir şey demiyorum çünkü tercih meselesi onlar da haklı ama özgür bir sistem istiyorsan beni engelleyecek bir şey olmasın diyorsan Android tercih etmelisiniz. S7, S7 edge ve daha çıkmamış olan note7nin dolu dolu en iyi donanıma ve özelliğe sahip Android cihazlar olduğu da ortada. Ama iPhone her zaman alternatif tabii ki karar sizin şahsen ben tercih etmezdim nedeni arayüz başka bir sebebi yok.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty

ArMaGeDdOn_87

Üye
Hocam çıkacak olan iPhone 7 nin görünüşü sizintilar gibi olacak. Şahsen bence 6s daha iyi onu da geçtim trt yine vergi ekledi hem de iPhone çıkmasına yakın yani yine pahalı olacak.

İPhone sevenlere almak isteyenlere artık bir şey demiyorum çünkü tercih meselesi onlar da haklı ama özgür bir sistem istiyorsan beni engelleyecek bir şey olmasın diyorsan Android tercih etmelisiniz. S7, S7 edge ve daha çıkmamış olan note7nin dolu dolu en iyi donanıma ve özelliğe sahip Android cihazlar olduğu da ortada. Ama iPhone her zaman alternatif tabii ki karar sizin şahsen ben tercih etmezdim nedeni arayüz başka bir sebebi yok.

Jolla tütkiyeye gelse ben jolla alırım asıl işletim sistemi o ama malesef satışta değil,anlamadığım iPhone da beni whats app dan şarkı gönderememek dışında başka ne engellicek ? Zaten çoğu şey için uygulama var,yanlış mı biliyorum?

Luck Star

Luck Star

Üye
Çoğu şey için var hatta iPhone un stabil olma nedeni uygulamaları diyebilirim yoksa donanım ve sistemin bir esprisi yok. Beni kısıtlayan şeylerin çoğunu jailbreak çözüyor sanırım ama yine de bir çok şey istediğim gibi değil.

İosa ne yaparsak yapalım bilgisayar kullanıyor hissi vermeyecek mesela dosya yöneticisi var mı bilmiyorum ben kullanırken yoktu.. Telefona atılan müzik resim vs. Telefondan silinmitorum bilgisayara bağlanan lazım. Önüme çıkan engelleri yazsam buraya baya baya 1-2 sayfa yazı olur. Ama herkes aynı kullanmaz orası ayrı tabii ki

furyzer0

furyzer0

Üye
Çoğu şey için var hatta iPhone un stabil olma nedeni uygulamaları diyebilirim yoksa donanım ve sistemin bir esprisi yok. Beni kısıtlayan şeylerin çoğunu jailbreak çözüyor sanırım ama yine de bir çok şey istediğim gibi değil.

İosa ne yaparsak yapalım bilgisayar kullanıyor hissi vermeyecek mesela dosya yöneticisi var mı bilmiyorum ben kullanırken yoktu.. Telefona atılan müzik resim vs. Telefondan silinmitorum bilgisayara bağlanan lazım. Önüme çıkan engelleri yazsam buraya baya baya 1-2 sayfa yazı olur. Ama herkes aynı kullanmaz orası ayrı tabii ki

Ben sisteme dosya atmak için tum güvenliklerimi kaldırmak zorunda kalıp vazgeçiyorsam sonra güvenlikleriyle övünüp İclouddaki tum verilerimi kaptırırsa benim daha bir itibarım kalmaz ha dosya atma işleriyle uğraşmayan olduğu gibi kullanan alsın onda sıkıntı yok herkes tercihine saygım var

• Beğen
Tepkiler: lumiacı ve Luck Star
furyzer0

furyzer0

Üye
Jolla tütkiyeye gelse ben jolla alırım asıl işletim sistemi o ama malesef satışta değil,anlamadığım iPhone da beni whats app dan şarkı gönderememek dışında başka ne engellicek ? Zaten çoğu şey için uygulama var,yanlış mı biliyorum?
Jolla'nın işletim sistemi Sailfish os nexus 5 e yukleniyor en sorunsuz port nexus 5 e yapılmış

Luck Star

Luck Star

Üye
Ben sisteme dosya atmak için tum güvenliklerimi kaldırmak zorunda kalıp vazgeçiyorsam sonra güvenlikleriyle övünüp İclouddaki tum verilerimi kaptırırsa benim daha bir itibarım kalmaz ha dosya atma işleriyle uğraşmayan olduğu gibi kullanan alsın onda sıkıntı yok herkes tercihine saygım var

Bir de o var. Bütün engellerin sonucunu güvenliğe bağlamıştı ama rezil rüsva oldu ünlüler geçen sene :D

Android ile hiç sorun yaşamadım ben. Cihazlar da taş gibi zaten. Geriye uygulama kalitesi kalıyor ki bunlar daolan ios kadar olmasa da mükemmele yaklaşmış durumda

ArMaGeDdOn_87

Üye
birde şu durum var 6s kulllanan arkadaşıma soruyorum 1 günü rahat çıkarıyor diyor ama sanırım s7 edge de 2 katdan daha fazla pil olmasına rağmen aynı gidiyor sanırım _?

Luck Star

Luck Star

Üye
birde şu durum var 6s kulllanan arkadaşıma soruyorum 1 günü rahat çıkarıyor diyor ama sanırım s7 edge de 2 katdan daha fazla pil olmasına rağmen aynı gidiyor sanırım _?
Aynı değil 2 gün kullanıyorum ben. O 1 günde 4 saat veya bilemedin 5 saat ekran süresi alıyorsa ben telefonu elimden birakmayarak 8.5 - 9 saat ekran süresi alıyorum. 1 aydır telefonun şarjı 2 gün gidiyor. İlk aylar çok meraklı olduğumdan fazla kurcaliyordum 1 günde bitmese de bitmiş gibi bise oluyordu %15-20 ama artık öyle değil 2. Güne en az %40-%50 arası şarjla devam edebiliyorum.

Luck Star

Luck Star

Üye
Mesela şimdi çektim bunu. Her gün böyle gidiyor. Bekleme süresi toplamda 1 gün 20 saat gördüm. O gün de 9.5 saat ekran süresi almıştım.

furyzer0

furyzer0

Üye
Şu mantığı anlamıyorum neticede aynı parayı veriyorsunuz değil mi? Daha düşük rame işlemciye aynı parayı verirken sıkıntı yok ama daha sonra daha düşük donanımlı ama aynı performansta diyorsunuz...

ArMaGeDdOn_87

Üye
@Luck Star S7 Edge de batarya baya fark atıyor 6s e,plus da nasıl acaba şarj ? şu iPhone 7 bi tanıtılsın fiyatı açıklansın ondan sonra duruma göre bakçam,bu arada bildiğim kadarıyla tüm akıllı telefonlara 280 TL zam gelecek ancak kesin zam tarihi neydi ?

Üst Alt