Galaxy Note 2 Üzerinde Note 3 Özellikleri (%100)

Sponsorlu Bağlantılar

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Ben de şey soracaktım ya unutmuşum :D
Başka bir telefona portlamak mümkün mü sence? Mesela zultra? multiwindowu soruyorum özellikle :D
Mümkün değil.Bu özelliklerin çalışması için Sammy tabanlı rom gerekli.Yani samsung dışında bir telefona sammy rom portlayacanda sonra bu özellikleri portlayacanda vsvs uzun iş :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Mümkün değil.Bu özelliklerin çalışması için Sammy tabanlı rom gerekli.Yani samsung dışında bir telefona sammy rom portlayacanda sonra bu özellikleri portlayacanda vsvs uzun iş :D

Lezzetli cevap, sağol :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
ağzım sulanmadı dersem yalan olur :D bir sonraki alacağım telefon kesinlikle not serisi olacak büyük ihtimalle

Kerim.

Kerim.

Üye
Mükemmel olmuş:(

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Smart Pause/Scroll da geldiği zaman tam olacak.

Bu arada ilk sayfada koymamışım ama buraya yazayım, kamera uygulamasıda Note 3 den port :ehe şu tek fotoğrafta ön ve arka kameradan çekilen foto modu dahil hepsi çalışıyor.

Tek sorun var o da kamera ayarından 13 megapixeli seçerseniz doğal olarak uygulama kapanıyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: abdurrahmancam ve codblackops2
silentattack

silentattack

Üye
note 3 üm var ama özelliklerin detayını bu konuda öğrendim :ehe

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
:tşk:

silentattack

silentattack

Üye
performans nasıl peki sorun yaşıyor musun

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
performans nasıl peki sorun yaşıyor musun
İlk sayfalarda yazmıştım ama düzelterek tekrar yazayım.Hız 4.1.2 den minimal derecede biraz daha yavaş.O da ram kullanımından dolayı.Ama bu özelliklere değer.

silentattack

silentattack

Üye
İlk sayfalarda yazmıştım ama düzelterek tekrar yazayım.Hız 4.1.2 den minimal derecede biraz daha yavaş.O da ram kullanımından dolayı.Ama bu özelliklere değer.
anladım. 4.4 kit kat ile daha farklı özelliklerin geleceği düşünülüyor belki samsung note 3 özelliklerinin bi kaçını gönderir.Yalnız ram arkadaşımın S4 ünden iyi :ehe

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefonu epey kurcaladıktan sonraki ram kullanımı :) şimdi bi reset atayım bakalım sonuç ne olacak

Üst Alt