galaxy mini 5570i çöktü

Konu, 'Samsung Android ROM' kısmında samtrat tarafından paylaşıldı. Okunma: 4755 | Cevaplanma: 24

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. galaxy mini 5570i çöktü

işte kardeş gt-s5570 için şu anda en stabil ve en kalitel rom cyanogenmod 10 bizzat denedim gerçekten çok kaliteli

Update Samsung Galaxy mini S5570 with Jellybean 4.1.1 CM10 Firmware

Yazan: tayrebaz
  2. saol kardeş deneyecem çok teşekkürler

3. Önemli değil kardeş

4. hocam verdigin gt s5570 romunu denedimde cyanogenmod yazisindan ileri gitmedi ??? yardm lazm

5. brick olması demek kernelin (bootloaderin) çökmesi demektir samsung yazısı geliyorsa kernel çökmemiştir zip dosyasını bul install zip from sdcard ile yukle

galaxy mini 5570i çöktü konusuna benzer içerikler

1. Galaxy mını çöktü? ( 25 Haziran 2011 | Android Genel )

Arkadaşlar telefonuma uydulama yüklerken bişeyler oldu şimdi açılmıyor. Hata veriyor?( Üzgünüm. Ana sayfa uygulaması açılırken sorun oluştu kapanmaya zorla) yazıyor ne yapmalıyım sizce. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi acaba. Şimdiden...
  2. Galaxy SII çöktü yardım! ( 27 Aralık 2011 | Android Genel )

selam benim s2 m var(dı) asphalt 6 oynarken aniden kapandı bir daha da açılmadı :( recovery mode mudur nedir onu falan da denedim o da işe yaramadı pc ye bağladım yine olmadı sizce ne yapabilirim lütfenn
  3. galaxy mini ( 14 Şubat 2013 | Samsung Android Donanım )

sizce güzel bir telefon mu bildiğim kadarıyla 3g yok yani görüntülü görüşme desteği yok merak ettiğim şu bir şey indirirken hızlımı ve önerir misiniz
  4. Galaxy Mini ( 16 Nisan 2013 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar bu sıralar android teledona taktım. :) Galaxy Mini almayı düşünüyorum bu telefonun alt kısmındaki tuşlar dokunmatik mi? :allalla:
  5. galaxy note 3 cihazım çöktü ( 30 Aralık 2013 | Samsung Android Yazılım )

n9000Q cihazım çöktü açılmıyor rootlamıştım cwm den yüklediğim bi uygulamayı kaldırmaya çalışırken cwm den storege format falan yaptım şuan açılmıyor odin hata veriyor stock tom yüklemeye çalışırken yardım lütfen
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 16:07:54