Freedom v1.0.7j Google Play in-App Purchase

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Freedom v1.0.7j Google Play in-App Purchase

Gereksinimler : Androıd 2.2+, 4.0+, 5.0+, ROOT

Uygulama öncelikle root gerektirir rootsuz hiç bir şekilde kullanmaya çalışmayın. Kurduktan sonra root izin ister ok diyin internet bağlantınız açık olsun bu arada. Program daha sonra telefonunuzda yüklü olan oyunları bulacak ve ekranda gözükecek ekrandaki oyun simgesinden bağlanalım oyuna daha sonra oyundaki altın alma bölümüne girelim ve istediğimiz miktar altını alalım daha sonra google play ödeme seçemeği gelecek tamam diyelim büyük olasılıkla // Ödeme Başarılı Oldu// yazacaktır. Bağlantı yok hatası alırsanız programdan çıkın tekrar girin.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: KacakMazot, hajkhanx33, psphunter ve 4 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
sebo7

sebo7

Üye
mortal kombat x çalısıyor

UçanOsman

UçanOsman

Üye
Cm12.1 5.1 çalışırmı

UçanOsman

UçanOsman

Üye
Çalışmıyor

soldierman

soldierman

Üye
Cm 12 5.1 calisti bizzat denenmistir.ilk acilista hata alirsin , hatadan sonra uygulamayi durdurup verileri temizle , tekrar calistir .en iyi sekilde calisacaktr.Unutmadan xposed 5.1 yamalisini indirip kur.Kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Cm 12 5.1 calisti bizzat denenmistir.ilk acilista hata alirsin , hatadan sonra uygulamayi durdurup verileri temizle , tekrar calistir .en iyi sekilde calisacaktr.Unutmadan xposed 5.1 yamalisini indirip kur.Kolay gelsin

Xposed hangi sürümünü kullandin?
Gecende denedim ama calismadi hic biri.
Link eklermisin sende calisani.

UçanOsman

UçanOsman

Üye
bende olmuyor kardeşim

soldierman

soldierman

Üye
Suan aroma roma gectim abi.Boyle stabil bir romda gormedim.GPro yu G3 olarak kullaniyorum.CM12.1 cok sorunlu surekli hata aliyordum.Unutmadan XDA dan aratip bulmustum.Birisi alpha versiyonunu editleyip 12.1 icin yapmisti.Flashladim onu ve oldu.Suan elimde yok rom drgistirdigim icin.

Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
Cihazınız Rootluysa Telefonunuzda mutlaka bu uygulama olmalı diye düşünüyorum :)
Android 5.1 Stock Rootluda Çalışır mı ? Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: soldierman ve Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Dark-Evil
RowneSM

RowneSM

Üye
Şu freedom hala google play internetini kesiyor mu ? Bağlantı hatası falan veriyor mu hala gp ?

yaramaz6187

Üye
Empire for kingdoms için çalışırmı arkadaşlar

ali1288

Üye
İşlem sürüyor diyor hala napmaliyim

Üst Alt