Forumda yazılar çamur gibi

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Forumda yazılar çamur gibi
bazı yerletde yazılar çok silinik gölgeli görünüyor sizde var mı bu?

cyborg78

cyborg78

Üye
google chrome'de var bu durum şimdilik, öbür tarayıcılarada bekliyoz :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
chrome kullanIYOM sorun yok

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
operaya girmez olaydım o daha kötü mesela cep telefonları genel yazısı akmış makyaj gibi duruyor,forum ana sayfada yandaki bilgiler ruh gibi duruyor

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
opera kullanma stok kullan

• Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
aynen bunda sıkıntı yok ama yazılar büyümüş gerçekten başka sitelerde yok bu
ben explorer kullanıyodum chrome yüklü şuan daha iyi explorer maxicepte donuyodu falan bu süper

cyborg78

cyborg78

Üye
opera ile firefox'ta durum iyi şimdilik, chrome'de sağa tarafta küçük yazılar pert :pro:

Opera Hakkında Sürüm bilgisi_Sürüm 12.17_Derleme 1863_Platform >Win32_ Sistem>Windows XP

Firefox 32.0.1 sürüm

Google Chrome
Hız, sadelik ve güvenlik için tasarlanmış web tarayıcısı
Sürüm 37.0.2062.120 m
Google Chrome güncel durumda.

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
opera ile firefox'ta durum iyi şimdilik, chrome'de sağa tarafta küçük yazılar pert :pro:

Opera Hakkında Sürüm bilgisi_Sürüm 12.17_Derleme 1863_Platform >Win32_ Sistem>Windows XP

Firefox 32.0.1 sürüm

Google Chrome
Hız, sadelik ve güvenlik için tasarlanmış web tarayıcısı
Sürüm 37.0.2062.120 m
Google Chrome güncel durumda.
bende opera sürüm 24 :oha:

cyborg78

cyborg78

Üye
baktım şimdi "son sürüm opera kullanıyorsunuz" dedi , sanırım bendeki xp olmana belkide, hem 12.17 güzel sürüm
sekmeleri, yer imleri, hele hızlı erişim güzel, ama parola hatırlaması yok operada unutkan, unun yerine chrome ile firefox biraz daha iyi parola hatırlamasında :oke:

• Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Bende 3 gündür, habire Chrome ayarlarındaki yazı tipleri ayarları ile habire oynuyorum. Benim bilgisayara bişey mi oldu diye. :ehe

Meğer aynı sorun sadece benim değilmiş.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
baktım şimdi "son sürüm opera kullanıyorsunuz" dedi , sanırım bendeki xp olmana belkide, hem 12.17 güzel sürüm
sekmeleri, yer imleri, hele hızlı erişim güzel, ama parola hatırlaması yok operada unutkan, unun yerine chrome ile firefox biraz daha iyi parola hatırlamasında :oke:

iki versiyon yaw bu garibime gitti
Bende 3 gündür, habire Chrome ayarlarındaki yazı tipleri ayarları ile habire oynuyorum. Benim bilgisayara bişey mi oldu diye. :ehe

driverlara el atacaktım az daha :ehe

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
cyborg78

cyborg78

Üye

:ehehmm evt hatırladım doğru opera 24 sürüm, sanırım ben bunu yüklemiştim, sonra kaldırdım 12 deki bi özellik yoktu galba onda sanırım ondan kaldırdım onu :evet:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
@Ozan

ErenMSC

Üye
Bende de öyleydi ama düzelmiştler galiba.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
eski opera'nın son sürümü opera 12
ama opera chromiuma geçti. yani chrome'un opera turbolu versiyonu gibi düşünebilirsiniz.
yeni opera'nın son sürümü opera 24

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye

iki versiyon yaw bu garibime gitti
driverlara el atacaktım az daha :ehe
Oera next var, ikonu beyaz bir de normal opera var,ikonu kırmızı

bence next daha iyi

Ozan

Ozan

Admin
Arkadaşlar forumda local google fontu kullanmaktayız, sizden ricam sorun yaşayanlar muhtemelen css cache sorunu oldu tarayıcınızda, ctrl + f5 yapar mısınız sayfada böylece herşeyi sıfırdan yükleyecektir css dahil. sorun devam ederse farklı yöntemler deneyelim. Normal şartlarda hiçbir tarayıcıda mac/linux/windows üzerinde bir sorun yok.

• Beğen
Tepkiler: MrSosluIskender ve B.A.R.O.N
cyborg78

cyborg78

Üye
google chrome tarayıcıda şuan sorunlu küçük yazılar ve belirli yazılar, başka bişey etki etmiştir sanırım ondan kaynaklanıyo olabilir kanatimce :bigstar:

Üst Alt