Öneri Forum sürümü yenilendi. Sorular ? Sorunlar ? İstekler

Sponsorlu Bağlantılar

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Cevap yazma paneli var ya :D Hani yazıları yazdığımız harflerin çıktığı yer :D Orası işte. Yazıyı yazıp onayladıktan sonra ben klavyede home tuşuna basıp yukarı çıkardım ama şimdi o panelde takılı kalıyor. Aşağı yukarı yön tuşları bile işlemiyor illaha kenara bir yere tıklamamız lazım o panelden çıkmak için.

Ozan

Ozan

Admin
Cevap yazma paneli var ya :D Hani yazıları yazdığımız harflerin çıktığı yer :D Orası işte. Yazıyı yazıp onayladıktan sonra ben klavyede home tuşuna basıp yukarı çıkardım ama şimdi o panelde takılı kalıyor. Aşağı yukarı yön tuşları bile işlemiyor illaha kenara bir yere tıklamamız lazım o panelden çıkmak için.
Mobil temada mı?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi

Şu kısımda cevapladıktan sonra tekrar kalıyor pc de. Eskiden cevaplayıp aşağı yukarı çıkıyordu ama şimdi tekrar imleç orada kalıyor. Bayağı başınızı ağrıttım ama rahatsız etti gerçekten.

Eaglebunker

Eaglebunker

Üye
Deneme mesajı

Şu kısımda cevapladıktan sonra tekrar kalıyor pc de. Eskiden cevaplayıp aşağı yukarı çıkıyordu ama şimdi tekrar imleç orada kalıyor. Bayağı başınızı ağrıttım ama rahatsız etti gerçekten.

Ben denedim yukarı çıkıyor?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Allah allah google chrome ile denedin değil mi ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
deneme

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Allah allah tamam dikkate almayın sorun benden kaynaklı herhalde. İlginiz için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Allah allah tamam dikkate almayın sorun benden kaynaklı herhalde. İlginiz için teşekkür ederim
Tavsiyem tarayıcı çerezlerini temizlemen.Her türlü stabilite konusunda en başta yapılması gereken bir şey.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Sildim bakalım :D
Vallaha yine aynı. Neyse sorun değil alıştım 1 haftada bu duruma da :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Sen dersin de denemez miyim hemen indiriyorum
Şu an oradan yazıyorum farkları nedir acaba bir de önceden duyduğuma göre bu deneme aşamasındaymış doğru mu?
Bu arada şimdi düzeldi çok teşekkür ediyorum :biggrin:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
FeLonieS

FeLonieS

Üye
Bende indirdim Chrome'nin yeni sürümünü ama farkı nedir acaba anlamadım güzel simgesi var tek fark ettiğim o oldu. :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Bende indirdim Chrome'nin yeni sürümünü ama farkı nedir acaba anlamadım güzel simgesi var tek fark ettiğim o oldu. :D
%25 hızlıymış dediğine göre ama arada bellek yetersiz hatası alıyorum. İlginç bişey aslında az araştırmak lazım

• Beğen
Tepkiler: FeLonieS
FeLonieS

FeLonieS

Üye