formattan sonra ağ bağlantısı yok

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında calypso16 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4105 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. formattan sonra ağ bağlantısı yok

format attım driverları yükledim ama ağ bağlantısı yok wireless adaptör ile bağlanıyorum realtek diye bir kurulum dosyası var ama bağlanmıyor

Yazan: calypso16
  2. Elinde driverler mevcutsa aygit yoneticisinden kaldir ve yeniden yuklemeyi dene.

3. denedim olmadı

----------Eklendi @ 23:24:22 ---------- Yazıldı @ 22:47:23 ----------

AMD athlon II X2 245 processor 2.90 GHZ driverlarını tekrar indireyim dedim de lan driver bulamadım

----------Eklendi 06.03.2012 @ 01:12:34 ---------- Yazıldı 05.03.2012 @ 23:24:22 ----------

problemi çözdüm driverscanner diye bir program ile güncelledim bendeki anakart cd'si çok eski dedi programda

4. aklindada bulunsun anakartinin ethernet driverini yuklersen sorun kalkar

5. arkadaşın sorunu wireless adaptörü ile :D

sorunu çözmüş zaten :)

6. hmm o w.adaptoru kismini kacirmisim :D

7. aynı sorun bende de var yükledim anakart driverlerını ama wireless adaptöru hala okumuyor bi yardım ederseniz driverlerı silip yükleme işlemini 12 kere yaptım internete bağlanmadan drivereri de güncelleyemiyorum kasayı 10.kattan atcam >;[ anakart;ecs a740gm-m adaptör:tp-link tl-wn 822n

8. Win7 mi XP mi yukledin?

- - - Eklendi - - -

Ayrica TP-Link adaptorun versiyonu kac? V1 mi V2 mi?

formattan sonra ağ bağlantısı yok konusuna benzer içerikler

1. İnternet üzerinden Ağ Bağlantısı ( 19 Şubat 2006 | Network, İnternet ve Güvenlik )

internet üstünden iki bilgisayarı nasıl bağlayabilirm multi oyunlar vs için bilen arkdşlr yardım ederse sevinrm..
  2. Ağ bağlantısı ( 11 Ağustos 2009 | PC-Yazılım Destek )

Beyler bilgisayara format cektikten bir türlü ağ bağlantısını bulamıyorum. Yani ağ bağlantılarıma geldiğimde hiçbir ağ bağlantısı gözükmüyor modem var internete bağlı sorun sizce nedir ??İnternete nasıl bağlanabılırım ??
  3. Kablosuz Ağ Bağlantısı ( 1 Nisan 2011 | Network, İnternet ve Güvenlik )

Kablosuz Ağ Bağlantısı "İki bilgisayarı birbirine bağlayacağım, en ucuza nasıl yaparım?”. Bilgisayar dünyasının içinde olup da bu soruyu sormamış veya muhattap olmamış biri yoktur sanırım. Şimdiye kadar bu sorunun cevabı genelde hub...
  4. Ağ bağlantısı sorunu.Yardım. ( 8 Mayıs 2011 | PC Donanım Teknik Yardım )

Merhaba, bir laptopta windows 7 vardı,formatla onu xp ye çevirdim şimdi ise ağ bağlantıların klasöründe yalnızca ''1394 Bağlantısı'' var,yerel ağ ağlantısı yok,dolayısıyla internete giremiyorum... ne yapmam lazım? kablosuz ağ bağlantısıda...
  5. Ağ Bağlantısı gitti ACİL YARDIM !!!! ( 29 Eylül 2012 | Network, İnternet ve Güvenlik )

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımın bağlantısı gitti. bilgisayarda ağ bağlantısı devre dışı bırakılamıyor. şu hatayı veriyor.''ağ bağlantısı bağlantı şu anda devde dışı bırakılamıyor bu bağlantı tak çalıştır!ı desteklemeyen bir veya daha fazla...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 10:24:56