formattan sonra ağ bağlantısı yok

Sponsorlu Bağlantılar

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
formattan sonra ağ bağlantısı yok
format attım driverları yükledim ama ağ bağlantısı yok wireless adaptör ile bağlanıyorum realtek diye bir kurulum dosyası var ama bağlanmıyor

Teom@n

Teom@n

Üye
Elinde driverler mevcutsa aygit yoneticisinden kaldir ve yeniden yuklemeyi dene.

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
denedim olmadı

----------Eklendi @ 23:24:22 ---------- Yazıldı @ 22:47:23 ----------

AMD athlon II X2 245 processor 2.90 GHZ driverlarını tekrar indireyim dedim de lan driver bulamadım

----------Eklendi 06.03.2012 @ 01:12:34 ---------- Yazıldı 05.03.2012 @ 23:24:22 ----------

problemi çözdüm driverscanner diye bir program ile güncelledim bendeki anakart cd'si çok eski dedi programda

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
aklindada bulunsun anakartinin ethernet driverini yuklersen sorun kalkar

lanetliali32

Üye
aynı sorun bende de var yükledim anakart driverlerını ama wireless adaptöru hala okumuyor bi yardım ederseniz driverlerı silip yükleme işlemini 12 kere yaptım internete bağlanmadan drivereri de güncelleyemiyorum kasayı 10.kattan atcam >;[ anakart;ecs a740gm-m adaptör:tp-link tl-wn 822n

Teom@n

Teom@n

Üye
aynı sorun bende de var yükledim anakart driverlerını ama wireless adaptöru hala okumuyor bi yardım ederseniz driverlerı silip yükleme işlemini 12 kere yaptım internete bağlanmadan drivereri de güncelleyemiyorum kasayı 10.kattan atcam >;[ anakart;ecs a740gm-m adaptör:tp-link tl-wn 822n

Win7 mi XP mi yukledin?

- - - Eklendi - - -

Ayrica TP-Link adaptorun versiyonu kac? V1 mi V2 mi?

Üst Alt