facebook uygulamasını yeniden yüklemek

Konu, 'Symbian S60v5 Yazılım Destek' kısmında dazgir tarafından paylaşıldı. Okunma: 5353 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. facebook uygulamasını yeniden yüklemek

merhabalar,
    arkadaşlar geçenlerde uygulama ekle kaldırdın api diye bi uygulamayı sildim. oda facebook uygulamasının bi parçasıymış. uygulamayı forumlardan indirdim kurdum api geldi fakat bu kez facebook uygulaması hala yok. nasıl yükeleyebilirim yarım ederseniz sevinirim. telefonum c5-03

Yazan: dazgir
  2. arkadaşım şimdi sen bi bileşenin parçasını programı kaldırmadan sildiysen eğer o program tam olarak kalkmaz yani c: diskinde parçası kalabilir yani tamamen silmen gerekir sana kolay yol olarak hard format atarsan düzeltirsin ama atmak istemiyosan programı telefondan tamamen kaldırman lasım hiçbi parçası kalmıyıcak çünkü yeniden kurmaya çalıstında apı yi kurmaz veya düzgün çalısmayabilir.

facebook uygulamasını yeniden yüklemek konusuna benzer içerikler

1. Unsigned Uygulamaları Yüklemek ( 2 Nisan 2008 | Symbian Destek )

Unsigned bütün OS9 kullanıcılarının sorunu. Neler Yapmalısınız? 1- İlk olarak Sistem Klasörlerine Erişim konusunda anlatılanları yapmalısınız. 2- Python ve Sc-ript Shell programlarını yüklü değilse cihaz hafızasına yükleyin. 3- Ekte...
  2. Çöken Sistemi Yeniden Yüklemek ? ( 5 Aralık 2010 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Merhaba Arkadaşlar, Mutlaka Bakın ! %100 çözüm yazılanları aynen uygulayın ! win7 kullanan arkadaşlar resimde yazılanları uygulayın ! işte link : Çöken Sistemi Yeniden Yüklemek ?
  3. V60 yeniden yüklemek yardım ( 20 Kasım 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

Arkadaşlar v60 a güncelledim telefonu smart installer sorunu çıktı.Bu yüzden v60 ı baştan yüklemek istiyorum. Nafirmden v60 doyalarını indiricem ama code tutmuyor hiçbiriyle hangisini indirmem gerekiyor?
  4. İndirdiğimiz Uygulamaları Telefonumuza Yüklemek. ( 7 Ocak 2012 | Android Genel )

Merhaba, ben çok memlun olmadığım Turkcell T20 hakkında sorularım olacak. Market üzerinden indirdiğim programları telefona nasıl kuracağım, indirdiklerim Uygulamalar kısmında görülüyor ama değişen yok.
  5. uygulamaları toptan yüklemek ( 9 Şubat 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaşlar var mı böyle bir program yada yüklemenin bir yolu?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 6:04:57