Facebook Sohbet Smileyleri (İfadeleri)

Konu, 'Facebook' kısmında Ferzan tarafından paylaşıldı. Okunma: 17247 | Cevaplanma: 33

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar Konu Başlığında Beelirtildiği Gibi Facebook Sohbette Kullanılabilen İfadeler ( Smileyler )

< Resmi açmak için tıklayın >

YARARLANDIĞIM KONULARDAKİ EMEK SAHİBİNE TEŞEKKÜR ETMEYİ BORÇ BİLİRİM... EĞER SENDE BENİM KONUDAN YARARLANDIYSAN TEŞEKKÜR ETMEYİ İHMAL ETME...:oke::oke:

Wawa, M3L!H, Rich4arD ve 11 kişi daha bunu beğendi.

2. FaceBook Chat için ifade / similey kodları...

• Koyu / Kalın Yazmak (Bold)
    Kod:
    [U][COLOR=Red][B]Örnek :[/B][/COLOR][/U]
    [COLOR=Red]*[/COLOR]maxicep[COLOR=Red]*[/COLOR]
    Kod:
    [COLOR=Red][U][B]Görünüş :[/B][/U][/COLOR]
    [B]maxicep[/B]
    • Altı Çizili Yazmak
    Kod:
    [COLOR=Red]_[COLOR=Black]maxicep[/COLOR]_[/COLOR]
    Kod:
    [COLOR=Black][U]maxicep[/U][/COLOR]
    • Altı Çizili Koyu / Kalın Yazmak
    Kod:
    [COLOR=Red]*_[COLOR=Black]maxicep[/COLOR]_*[/COLOR]
    Kod:
    [COLOR=Black][U][B]maxicep[/B][/U][/COLOR]

Perfect! ve CryDaqqeR bunu beğendi.

3. teşekkürler

4. teşekkürler...

5. Rica ederim... :oke:

6. Ue-Gazi arkadaşımız ve deniz4700 arkadaşımız birbirinden farklı bölümlere aynı konuyu çok kısa bir süre arayla açmışlardır.
    Konular birleştirilmiş, dolayısıyla daha erken açan kişi olan deniz4700'ın konusu haline gelmiştir.

Ancak belirtmeliyim ki Ue-Gazi deniz4700 arkadaşımızın konuyu açtığı Yararlı bilgi ve dökümanlar bölümünde yetkili değildir. Yani oraya açılan ve denetlenecek olan konuları GÖREMEZ. Dolayısıyla şu ana kadar hiç yapmadığı "başkasının konusunu alıp açma" eylemini yapmamıştır. Çirkin bir yakıştırma olmuş.
    Tek olan: tesadüf...

Keyifli forumlar.

7. Gereken cevabı verdiğin için teşekkür ederim Ata. :oke:

8. Rica ederim... :oke:

9. Kim rica edecek :D

10. Ben ederim Enes ;)

Rica ederim... :oke:

11. yaklaşık iki yıldır facebook sohbet bölümü var ve konuyu açmamla beraber benim konu hala beklemede iken hemen yeni konular tıkladım ve gazi nin o konuu açtığını gördüm açık söyledim aklıma tek o ihtimal geldi sinirlendim ve onun açtığı konuya yazdım o sinirle şimdi sakin kafayla özür dileyebilirim ben...

12. Süpersin :)

13. Bir tesadüf yüzünden bu zamana kadar yapmadığım birşey yüzünden yargısız infaz yaparak beni üzdünüz. Yazdıklarınızı okuduğumda hem üzüldüm hemde sinirlendim. Emin olun o sinirle yazdıklarınıza karşılık vermiş olsaydım bir tartışma kopardı. Ama yazdıklarınıza karşılık vermeden direk şikayet butonunu kullandım. Sağolsun Ata' da gerekli incelemeyi yapmış ve inceleme sonucunda gerekli açıklamayı yaparak beni zan altında kalmaktan kurtarmıştır. Özrünüz için teşekkür ederim. Büyütülecek bir mevzu değil. Sonuçta herşey bir tesadeüften ibaret.

Bu yazdığım herkes için geçerli ki şunu unutmayın. Biz yöneticiler ''Hakkımızdan çok, hakkınızı savunuruz...'' o yüzden bizleri yapmayacğımız / yapamayacağımız şeyler ile yargılamayın. Yapamazmıyız ? Elbette yaparız. Ama biz o 3 kuruşluk sitelerdeki karaktersiz yöneticilerden değiliz. Biz bize yakışanı yaparız. İyi forumlar...

14. Paylaşım İçin Teşekkürler :oke:

15. Rica ederiz... :oke:

16. kalbi arayıp arayıp bulamamıştım sağol :)

17. sende sağol güle güle kalbi kullan :ehe

18. Teşekkürler.

19. rica ederiz güle güle kullanın

20. Rica ederiz... :oke:

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.