Eti Lezzet Avı: TURKCELL 50,100,200,1000 Kontör Hediye!

Sponsorlu Bağlantılar

sA'

sA'

Üye
Bnde de baglantı hatası veriyor.
Nokia 7610 teli formatladıgım ve wap ayarlarını yaptıgım halde.

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar GPRS 6600 yazıp 2222'ye göndermenizi isteyeceğim son olarak. Bağlantı hatası vermesinin sebebi oyundan değildir, Turkcell'den kaynaklanmaktadır. Sorun devam ederse Hattınıza ait GPRS'de bir sınırlama olup olmadığını öğrenmek için 4440532'yi arayabilirsiniz.

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
-20kontör vardı şimdi ise 30 :D:D yaşasın

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Daha çok kazanmanız dileğiyle :)

haydar_ecevit

Üye
Arkadaşlar GPRS 6600 yazıp 2222'ye göndermenizi isteyeceğim son olarak. Bağlantı hatası vermesinin sebebi oyundan değildir, Turkcell'den kaynaklanmaktadır. Sorun devam ederse Hattınıza ait GPRS'de bir sınırlama olup olmadığını öğrenmek için 4440532'yi arayabilirsiniz.

ben format attım ayarları tekrar istedim olmadı aradımda sınırlama yok dediler başka ne yapmam gerekir acaba?

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
GPRS Bağlantısı yaptığınızda İnternet sayfalarına girebiliyor musunuz?
Wap ayarlarınızı kullanarak wap.tonlakazan.com adresine ücretsiz olarak girip deneyebilirsiniz.

N73 Telefonumda Turkcell'in gönderdiği ayarlarla Skor'u ben de gönderemiyorum. Telefonun orjinal ayarı Turkcell Internet ile girmeyi denediğimde ise sorun yaşamıyorum.

Nokia 6600 için Turkcell Wap-GPRS-MMS ayarlarını kendiniz de girebilirsiniz.

TURKCELL WAP

Menü :
Ayarlar :
Bağlantı :
Erişim noktaları :
Seçenek :
Yeni erişim noktası :
Varsayılan ayar.kull. :
Bağlantı ismi : Turkcell GPRS
Veri taşıyıcı : GPRS
Erişim noktası ismi : wap
Kullanıcı adı : gprs
Şifre sorma : Hayır
Şifre : gprs
Doğrulama türü : Normal
Ana sayfa :
Seçenek :
Gelişmiş ayarlar :
Telefonun IP adresi : Otomatik
Birincil isim sunucusu : Bu alana bilgi girişi yapılmayacak
İkincil isim sunucusu : Bu alana bilgi girişi yapılmayacak
Yakın kopya su.adr. : 212.252.234.168
Yakın kopya port no. : 8080
Web :
Seçenek :
Ayarlar :
Varsayılan erişim noktası : Turkcell GPRS (oluşturulan data hesabı seçilir)
Bağlantı kurmak için :
Menü :
Web :
Seçenek :
İndir : seçilerek bağlantı kurulur.

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
:yuru:yuru:yuruUlan türkcell kafayı yemiş banada 50 kontor geldi:yuru:yuru:yuru

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Merak etmeyin daha çok kontör kazanacağız :)

piri.reis

piri.reis

Üye
kontör kazananları tebrik ederiz.

yorumlar arttıkça bu tür paylaşımlar hızla artacak. bilginiz olsun.

misafir olarak bizi izleyen kişilere sesleniyorum.
gelin üyemiz olun. bildiklerinizi paylaşın. sorular sorup cevap arayalım. paylaştıkça hep beraber daha çok kazanırız.

haydar_ecevit

Üye
GPRS Bağlantısı yaptığınızda İnternet sayfalarına girebiliyor musunuz?
Wap ayarlarınızı kullanarak wap.tonlakazan.com adresine ücretsiz olarak girip deneyebilirsiniz.

N73 Telefonumda Turkcell'in gönderdiği ayarlarla Skor'u ben de gönderemiyorum. Telefonun orjinal ayarı Turkcell Internet ile girmeyi denediğimde ise sorun yaşamıyorum.

Nokia 6600 için Turkcell Wap-GPRS-MMS ayarlarını kendiniz de girebilirsiniz.

TURKCELL WAP

Menü :
Ayarlar :
Bağlantı :
Erişim noktaları :
Seçenek :
Yeni erişim noktası :
Varsayılan ayar.kull. :
Bağlantı ismi : Turkcell GPRS
Veri taşıyıcı : GPRS
Erişim noktası ismi : wap
Kullanıcı adı : gprs
Şifre sorma : Hayır
Şifre : gprs
Doğrulama türü : Normal
Ana sayfa :
Seçenek :
Gelişmiş ayarlar :
Telefonun IP adresi : Otomatik
Birincil isim sunucusu : Bu alana bilgi girişi yapılmayacak
İkincil isim sunucusu : Bu alana bilgi girişi yapılmayacak
Yakın kopya su.adr. : 212.252.234.168
Yakın kopya port no. : 8080
Web :
Seçenek :
Ayarlar :
Varsayılan erişim noktası : Turkcell GPRS (oluşturulan data hesabı seçilir)
Bağlantı kurmak için :
Menü :
Web :
Seçenek :
İndir : seçilerek bağlantı kurulur.

turkcellden gelen ayarlarla sayfalarda dolaşabiliyor ve tonla kazanada girebiliyorum sizin verdiğiniz bağlantı ayarınıda elle yaptım ama yine bağlantı hatası diyor ve skoru göndermiyor valla bu işten hiçbirşey anlamadım ? :bilmem:

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gerekli işlemleri, sizinle aynı hatayı yaşayan arkadaşlarıma sorduktan sonra bilgilendireceğim. Sanıyorum oyunla ilgili bir sorun.

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Oyunu yüklediğiniz Klasöre geliniz, oyuna girmeden oyun ikonu üzerine gelip Seçeneklere basınız. Ardından Seçenekler Menüsü üzerinde oyunla ilgili olarak Şebeke ayarlarına giriniz. Bu ayarlarda APN:ınternet olarak ayarlayınız.oyunun ayarlarından Proxy devre dışı yapınız. Bunların dışında hepsi boş yapın ve Skor gönderimini tekrar deneyiniz.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Telefona indirmeye daha zamanım olmadı ama, netten oynadım 1-2 defa çok güzel bir oyun. Kaydolduk şu vizeler bitsin telefonda da başlarız oynamaya. :)

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
1 Hafta içinde 1 hatta sadece 1 kere 50 Kontör gönderiyorlar :) Bilgisayardan oynayan arkadaşlara da kontör geldi, şans mı yoksa sıralamaya göre mi geliyor 50 Kontör henüz biz de anlamış değiliz :)
Kampanya 7 Hafta daha devam edecek...

haydar_ecevit

Üye
Oyunu yüklediğiniz Klasöre geliniz, oyuna girmeden oyun ikonu üzerine gelip Seçeneklere basınız. Ardından Seçenekler Menüsü üzerinde oyunla ilgili olarak Şebeke ayarlarına giriniz. Bu ayarlarda APN:ınternet olarak ayarlayınız.oyunun ayarlarından Proxy devre dışı yapınız. Bunların dışında hepsi boş yapın ve Skor gönderimini tekrar deneyiniz.

oyun ikonu üzerinde seçeneklere bastığımda şebeke ayarları diye bir bölüm yokki :(

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Menünün ismi değişik olabilir belki, Eğer orada yoksa Uygulama yöneticisine de bakabilirsiniz.

piri.reis

piri.reis

Üye
bugün ilk 50 kontörümü kazandım.

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
uygulama yöneticisindede yok sanırım olmayacak :bilmem:

Sorunu ben de anlayabilmiş değilim. Normalde böyle bir hatada GPRS bağlantısı ile Wap sitelerine de giriş yapılmaz ama sizde Wap'a girişte sorun yok.

Oyunda bir hata olduğunu düşünüyorum. Oyunu silip " BENIMO " yazıp 3160'a mesaj atınız ve oyunu tekrar yükleyiniz.

Benim de hattıma bugün 50 kontör yüklendi. Oyunda 2. Hafta, Toplam hasılat 100 Kontör :)

Üst Alt