Gerçekleştirilen Buluşmalar Eskişehir Buluşması >Plan<

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cccrazyyy

Üye
    Konu Sahibi
Eskişehir Buluşması >Plan<
Öncelikle bütün MaxiCep lilere saygılar..
Arkadaşlar en yakın zamanda eskişehir buluşması düzenlenmesini istiyorum ben yeni yerleştim Eskişehire, uzun zamandır yapılmıyor 2010 başlarında yapsak gelen olur mu?:pro:

Eskişehir Kentpark'tan bir kare

• Beğen
Tepkiler: nesto3

may26

may26

Üye
Arkadaşım ben Eskişehirliyim eğer varsa forumda başka Eskişehirliler planlayıp yapabiliriz.:hmmm

ufku3272

Üye
arkadaşlar ben de eskişehirliyim

lovelygirl026

lovelygirl026

Üye
bende eskısehırlıyım eseses kikiki eski eski es :)

may26

may26

Üye
Yavaş yavaş Eskişehirli arkadaşlar çoğalmaya başladı ama biraz daha beklemek lazım belki konuyu görmeyen arkadaşlarda vardır 2010 Ocak ayı içerisinde hep beraber kararlaştırıp Eskişehir buluşmasını gerçekleştirebiliriz:anlas:.
İrtibatı koparmayalım Eskişehirli arkadaşlarım Saygılarımla:bye2:

Dwyane_Wade

Üye
Siz hepiniz Eskişehir'de arkadaş falan mı arıyorsunuzda ilk mesajınızda buluşma yapmak istiyorsunuz ? Şimdiye kadar neredeydiniz..:hmmm

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
+1 ve bu konuyu nerden buldunuz :hmmm

may26

may26

Üye
Şahsen benim yeterince arkadaşım var ve bu forumdaki herkeste benim arkadaşımdır.Ayrıca forum kurallarında yeni üyeler buluşamaz diye bir kuralda yok sizlerde kendi şehirlerinizde bulunan arkadaşlarınızla planlayıp bir buluşma gerçekleştirebilirsiniz.Bizleri sorgulamak yerine bize destek olsanız daha güzel olurdu:lac:

Salihyet

Salihyet

Üye
eskişehire gelebilirim :oke:

may26

may26

Üye
Buyur gel Salih Arkadaşım misafirimiz olursunuz bekleriz;)

Salihyet

Salihyet

Üye
eskişehirde bir çok arkadaşım var, maxicep vesile olmuş olur hasret gidermeye gelirim, ayrıca adını sen koy filminde de görülüyor, çok güzel bir yer..

Dwyane_Wade

Üye
Şahsen benim yeterince arkadaşım var ve bu forumdaki herkeste benim arkadaşımdır.Ayrıca forum kurallarında yeni üyeler buluşamaz diye bir kuralda yok sizlerde kendi şehirlerinizde bulunan arkadaşlarınızla planlayıp bir buluşma gerçekleştirebilirsiniz.Bizleri sorgulamak yerine bize destek olsanız daha güzel olurdu:lac:

İlginç...

ouSahin

ouSahin

Üye
Eskisi gibi Bir Eskişehir buluşması olmasını istiyoruz :) buluşursanız resimleri videoları atın :)

may26

may26

Üye
İnşallah ouSahin organize edelim buluştuktan sonra bol bol fotoğraf ve video yu forumda paylaşırız;)

cccrazyyy

Üye
    Konu Sahibi
o zaman bi süre daha beklesek konuyu okumayan arkadaşlarımız da wardır gelmek isteyenler artarsa yakın zamanda buluşma düzenleyebiliriz..

kerimcankul

kerimcankul

Üye
eskişehir buluşması noldu??

halilibri

halilibri

Üye
Bende Bozüyük'lüyüm Eskişehir 30dk bilenler vardır :)

nesto3

nesto3

Üye
Bende eskişehirliyim. ;)

kuvars10

Üye
Bende Eskişehirliyim arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt