en ucuz internet paketi

Sponsorlu Bağlantılar

NokiaManyaĞ

NokiaManyaĞ

Üye
Gerçekden sırf internet paketi ucuz diye vodafone hat almayı düşünüyorum

yusuf_gul

Üye
bencede vodafone en uygun :oke:

Arisklaus

Arisklaus

Üye
vodafone_Süper İnternet

6730c

Üye
saygılarrrrr emeğe sağlık teşekkürlerr BEN ŞİMDİ GENÇ AVEALIYIM 100 MB İNTERNET 4TL

xXFirexX

xXFirexX

Üye
serhat saol isime yaradı:oke:

feyyazevci

feyyazevci

Üye
ben vodafone aylık cepnet kullanıyorum 7.99 tl vodemnetim var onla pc den nete giriyorum video ve 10 mb yukarısı dosyaları indirirken uzun sürüyor ama ben zaten gerek duymuyorum maksat net olsun çamurdan olsun

kendal_47

kendal_47

Üye
tarifenin ne kadar süreceği belli değil sanırım nisan 2010 beri kullanıyorum kampanyaya ilgi yüksek onun için pek biteceğini zannetmiyorum bazı arkadaşlar hız konusunda yalnış söylemiş 100 mb'a kadar 7mbps 100 mb'tan sonra 96 kbps bu hız telefon için iyi pc'de iyi diyen var kötü diyen var bu bağlanma şekline kullanılan programlara göre değişiyor google'den araştırırsanız bu hızdan en iyi performansı alacağınız konuları bulursunuz sanırım maxiceptede konusu var herkese iyi forumlar

PhoenixGuard

PhoenixGuard

Üye
Vodafone Sınırsız İnternetini Hız Düştükten Sonra Ne Yapayımki, Avea'da Genç Avea Tarifesine Aylık 100MB İnternet 4 TL.

blackbird48

blackbird48

Üye
7.99 Vodafone sınırsız.
katılıyorum wodafone kendini aştı ben öğrenci servisi sahibiyim wodafone interneti sayesinde servisimde n8 telefonumda wifi modem olark kullanıp servisteki ve çevremdekilere internet sersi sunuyorum buda bnm için bi artı oluyor aynı teknobus hesabı yani

_LiMoN_

_LiMoN_

Üye
Turkcell 3AY yaz 2222'ye gonder her ay 100 MB internet olsun (ben kullanıyorum çok guzel bir kampanya) :D

Ahmtalyatly

Ahmtalyatly

Üye
:oke:VoDaFoNe:oke: adam king beyler ucuz ucuz ve galiba devamlı sürecek(h)

buketcik

buketcik

Üye
bende vodafone aldım.umarım internet sorunu yaşamam:ehe

stainless steel

stainless steel

Üye
vodafone cepnet paketleri:oke:

kesair

Üye
aveanın yeni tarifesi çok güzel.. aylık 1gb 9 tl..

erkişi

Üye
kesinlikle vodafon ucuz cazip

phasan

phasan

Üye
Vodafone cepnet

aagkn

aagkn

Üye
avea nın aylık 1 gb 9 tl lik paketin hızı iyiyse şayet bencede avantajlı :evet:

ecmnrcmc